reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Mam talent Ameryka” 17 z Polką w telewizji WP

dodano: 2022-08-04 23:58
autor: Łukasz Knapik | źródło: Wirtualna Polska Holding/satkurier.pl

WP „Mam talent Ameryka” W niedzielę, 7 sierpnia br. o godz. 19:50 w telewizji WP wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 17. sezonu amerykańskiego programu „Mam talent Ameryka” („America’s Got Talent”). Wystąpią Sofía Vergara, Heidi Klum, Terry Crews, Simon Cowell i Howie Mandel. W programie pojawi się jako uczestniczka Sara Egwu-James, polska wokalistka, zwyciężczyni „The Voice Kids” (emisja w kanale TVP Rozrywka), reprezentantka Polski w „Konkursie Piosenki Eurowizji Junior”. Dodajmy, że polską wersję „Got Talent” (pod tytułem „Mam talent!”) emituje stacja TVN.

WP „Mam talent Ameryka”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 7 sierpnia br. o godzinie 19:50 w telewizji WP odbędzie się premiera najnowszej edycji programu „Mam talent Ameryka”, w której udział bierze Sara Egwu-James. Polska wokalistka swoim talentem zachwyciła jurorów i otrzymała „Złoty Przycisk”, który przeniósł ją bezpośrednio do półfinałowych odcinków „na żywo”. Odcinki te będą pokazane w Polsce, wyłącznie w telewizji WP, w tym samym tygodniu co w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Pierwszy w niedzielę, 7 sierpnia br. o godzinie 19:50.

Telewizja WP jako pierwsza w Polsce pokaże zmagania uczestników siedemnastego sezonu „Mam talent Ameryka”, tuż po premierze w Stanach Zjednoczonych Ameryki. To wyjątkowa edycja, ponieważ widzowie będą mogli śledzić poczynania zdolnej Sary Egwu-James, polskiej piosenkarki, zwyciężczyni „The Voice Kids” (emisja w kanale TVP Rozrywka) (więcej tutaj), reprezentantki Polski w „Konkursie Piosenki Eurowizji Junior” (więcej tutaj).

Jak zapowiada nadawca, nadchodząca edycja programu, jak zawsze, bogata będzie w widowiskowe wystąpienia, a tym razem także polskie akcenty, bowiem talent Polki zachwycił jurorów. Po wejściu wokalistki na scenę, Simon Cowell rozpoczął rozmowę. Gdy Sara Egwu-James zdradziła, że pochodzi z Polski, producent telewizyjny dodał, że z naszego kraju pochodzi także część jego rodziny. Do dyskusji dołączył aktor Howie Mandel, który również odniósł się do swoich przodków. Na pytanie, dlaczego 14-latka zdecydowała się startować w amerykańskiej wersji programu, Sara Egwu-James odpowiedziała jurorom:

- Wiecie, jak to mówią, w Ameryce marzenia się spełniają. Więc przyjechałam sprawdzić, czy to prawda.


Zachwyt jurorów udzielił się także internautom. Klip z jej występu momentalnie stał się viralem, co przełożyło się na ogromne liczby odsłon i pierwsze miejsce na karcie na czasie w serwisie YouTube. Udział w programie to ogromny krok w karierze młodej wokalistki.

Nowe odcinki programu emitowane będą w każdą niedzielę, od 7 sierpnia br., na antenie telewizji WP.

- Telewizja WP, jako kanał lifestylowy, dostarcza swoim widzom najlepsze programy rozrywkowe z całego świata. Kiedy dowiedzieliśmy się o wspaniałym występie Sary James podczas eliminacji do amerykańskiego „Mam talent”, podjęliśmy starania, żeby pokazać aktualny sezon także polskim widzom, aby mogli w tym samym czasie co Amerykanie, kibicować Sarze w niewątpliwie jednej z największych przygód jej życia

- mówi Jagna Wiszniewska, dyrektor zarządzająca telewizji WP.


„Mam Talent Ameryka” to amerykańska wersja programu „Mam talent”, stworzonego przez Simona Cowella, w którym główną nagrodą jest milion dolarów oraz możliwość występu w Las Vegas Strip. Premiera amerykańskiej wersji programu miała miejsce w 2006 roku, do tej pory powstało siedemnaście sezonów (więcej tutaj). Dodajmy, że polską wersję „Got Talent” (pod tytułem „Mam talent!”) emituje stacja TVN (więcej tutaj).
 
Sara Egwu-James w programie „Mam talent Ameryka”, foto: Wirtualna Polska Holding
Sara Egwu-James w programie „Mam talent Ameryka”, foto: Wirtualna Polska Holding
Simon Cowell, Sara Egwu-James i Terry Crews w programie „Mam talent Ameryka”, foto: Wirtualna Polska Holding
Simon Cowell, Sara Egwu-James i Terry Crews w programie „Mam talent Ameryka”, foto: Wirtualna Polska Holding
Howie Mandel, Alesha Dixon, Heidi Klum i Simon Cowell w programie „Mam talent Ameryka: Mistrzowie”, foto: Wirtualna Polska Holding
Howie Mandel, Alesha Dixon, Heidi Klum i Simon Cowell w programie „Mam talent Ameryka: Mistrzowie”, foto: Wirtualna Polska Holding
Terry Crews, Simon Cowell, Sofía Vergara, Heidi Klum i Howie Mandel w programie „Mam talent Ameryka”, foto: Wirtualna Polska Holding
Terry Crews, Simon Cowell, Sofía Vergara, Heidi Klum i Howie Mandel w programie „Mam talent Ameryka”, foto: Wirtualna Polska Holding


„Mam talent Ameryka” - sezon 17., emisja w niedziele (od 7 sierpnia 2022 roku) o godz. 19:50 w telewizji WP. Obecnie widzowie tego kanału mogą oglądać wcześniejsze odcinki tego programu.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

739 zł Więcej...