reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i rozrywka jesienią w TVN

dodano: 2022-08-25 10:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TVN 25 lat TVN Warner Bros. Discovery Jesienią br. kanał TVN poleca swoim widzom szczególnie takie programy jak „Fakty TVN”, „Uwaga!”, „Co za tydzień”, „Ukryta prawda” (sezon 22.), „Milionerzy” (sezon 22.), „Kuchenne rewolucje” (sezon 25.), „Mam talent!” (sezon 14.), „MasterChef” (sezon 11.), „Tajemnica zawodowa” (sezon 2.), „Herkules” (sezon 1.), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezon 8.), „Kuba Wojewódzki” (sezon 40.), „Superwizjer”, „Top model” (sezon 11.), „Lego Masters” (sezon 3.) i „Totalne remonty Szelągowskiej” (sezon 5.).

TVN Warner Bros. Discovery
TVN 25 lat TVN Warner Bros. Discovery


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2022 roku w ofercie kanału TVN:

„Fakty TVN”
emisja: codziennie o 19:00

„Fakty TVN” to codzienny program informacyjny. Wystartował dokładnie 3 października 1997 roku. Codzienne wydanie „Faktów TVN” można oglądać nie tylko przed telewizorem, ale także online za pomocą platformy Player oraz poprzez aplikację mobilną TVN24 GO (więcej tutaj i tutaj).

„Uwaga!”
emisja: codziennie o 19:50

„Uwaga!” to magazyn reporterów telewizji TVN. Program prowadzą Ryszard Cebula, Tomasz Kubat i Zbigniew Łuczyński. W niedziele emitowane są „Kulisy sławy”, w których widzowie poznają znane osoby. (więcej tutaj).

„Co za tydzień”
emisja: w niedziele o 11:30

Program prowadzi Olivier Janiak. Zabiera on widzów na wydarzenia kulturalne i artystyczne w Polsce i za granicą i zagląda za ich kulisy. Premiery kinowo-teatralne, koncerty, pokazy mody, akcje charytatywne - to tylko niektóre z wydarzeń, za których kulisy zaglądają dziennikarze formatu. W nadchodzących tygodniach Olivier Janiak tradycyjnie odwiedzi plany najnowszych produkcji TVN Warner Bros. Discovery, również zagranicznych (więcej tutaj).

„Ukryta prawda” 22
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 września br.) o 17:55

Jak czytamy w opisie, „Ukryta prawda” to historie o ludziach i chwilach, które na zawsze zmieniły ich los. W każdym odcinku czeka na widzów pełna napięcia opowieść, raz zabawna, a raz z dramatycznym finałem. Bohaterką jednego z odcinków będzie 41-letnia Arleta. Kobieta jest załamana, bo jej mąż Patryk stracił do niej pociąg seksualny. Pod wpływem rozmów z koleżanką zaczyna podejrzewać, że mąż może ją zdradzać i postanawia go śledzić. Dociera za nim do mieszkania, do którego wpuszcza go seksowna Azjatka. Zrozpaczona Arleta odjeżdża spod bloku, ale łapie gumę i ląduje na poboczu z niesprawnym samochodem i rozładowanym telefonem. Pomaga jej przystojny Grzegorz, który przy okazji zabiera ją na kawę. Niespodziewanie Arleta orientuje się, że poczuła coś do Grzegorza i zaczyna się z nim spotykać. Okazuje się, że mężczyzna też jest nieszczęśliwy w swoim małżeństwie. Arleta i Grzegorz postanawiają, że będą spotykać się w tajemnicy przed swoimi małżonkami, dopóki będzie im to dawało szczęście. Kobietę nachodzą jednak wątpliwości i postanawia się wycofać. W tym momencie odkrywa, że śledziła ją nastoletnia córka Natalia, która oskarża ją o to, że niszczy ich rodzinę. Zdenerwowana Arleta mówi córce, że to Patryk pierwszy ją zdradził (więcej tutaj).

„Milionerzy” 22
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 1 września br.) o 20:55

Hubert Urbański jest gotowy, by wręczyć czek na milion złotych kolejnemu uczestnikowi programu. Zasady są dobrze znane, jednak w studiu poziom stresu wzrasta, a presja wydaje się ogromna. Mimo tego chętnych do wzięcia udziału w „Milionerach” nie brakuje. Do walki o wygraną może stanąć każdy. Komu wystarczy odwagi, wiedzy i szczęścia, by zasiąść naprzeciwko Huberta Urbańskiego (więcej tutaj)?

„Kuchenne rewolucje” 25
emisja: w czwartki (od 1 września br.) o 21:35

W premierowym sezonie „Kuchennych rewolucji” restauratorka Magdalena Gessler odwiedzi między innymi Barlinek, Chorzów i Puławy. Po raz pierwszy w historii programu na kulinarnej mapie rewolucji znajdą się też Kępno, Kamionki i Zakręt, gdzie Magdalena Gessler zmierzy się z kuchnią gruzińską (więcej tutaj).

„Mam talent!” 14
emisja: w soboty (od 3 września br.) o 20:00

Jak zapowiada nadawca, program „Mam talent!” kolejny raz dostarczy widzom niezapomnianych emocji. Zatroszczą się o to nie tylko uczestnicy, ale również prowadzący - Marcin Prokop oraz Michał Kempa. Za stołem jurorskim zasiądą Małgorzata Foremniak, Agnieszka Chylińska oraz Jan Kliment. W czternastym sezonie „Mam talent!” emocji nie zabraknie również dzięki „Platynowemu przyciskowi” i „Dzikiej karcie” - te dwie zasady dołączyły do programu w ubiegłej edycji (więcej tutaj).

„MasterChef” 11
emisja: w niedziele (od 4 września br.) o 20:00

Niedługo widzowie dowiedzą się, jakie wyzwania dla uczestników przygotowali Magdalena Gessler, Anna Starmach i Michel Moran. W kuchni „MasterChefa” pojawią się gwiazdy - Anna Mucha, Anna Kalczyńska, Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme, Filip Chajzer, Andrzej Sołtysik i Bartłomiej Jędrzejak. Na planie pojawi się także zwyciężczyni ostatniej edycji „MasterChefa Juniora” Helena Kłobucka oraz uczestnicy poprzednich sezonów programu. Mariusz Komenda, Mateusz Krojenka, Rafał Fidyt, a także juror „MasterChefa Juniora” Tomasz Jakubiak. Wydarzeniem będzie wizyta słynnego kolumbijskiego jurora ukraińskiej edycji „MasterChefa” Hectora Jimeneza Bravo (więcej tutaj i tutaj).

„Tajemnica zawodowa” 2
emisja: w niedziele (od 4 września br.) o 21:45

W drugim sezonie „Tajemnicy zawodowej” Julia uwalnia się z toksycznych więzi, jakie łączyły ją miesiącami z wiarołomnym mężem i jego kochanką. Ale wolność ma swoją cenę. Człowiek, którego dotąd broniła, jako ojca swoich dzieci, teraz staje się jej wrogiem! Jak walczyć z kimś, kogo zna się najlepiej? Kim okaże się Kinga Górska, z którą dotąd Julia walczyła (więcej tutaj)?

„Herkules”
emisja: w poniedziałki (od 5 września br.) o 21:35

Herkules Nowak zawsze wstaje o tej samej godzinie. Jego ulubiony strój to sztruksowa marynarka i wygodne buty. Lubi porządek. Woli nie używać urządzeń, które służą do więcej niż jednej czynności. Marzy o tym, żeby pójść w ślady ojca i zostać policjantem. Podręczniki do kryminologii i kryminalistyki ma w małym palcu. Podobnie jak kodeksy i regulaminy. Niestety już po raz dziesiąty oblał część praktyczną egzaminu, bo jest słaby w emocje. Ma ograniczone zaufanie do wszystkich oprócz siebie. Nie zyskuje przy pierwszym poznaniu, ani drugim. Często sprawia wrażenie niezbyt miłego gościa. Na jego drodze staje policjantka Sylwia Nowak. Okazuje się, że całkiem nieźle się uzupełniają, a wspólne działanie przynosi korzyści każdemu z nich. Losy tego duetu widzowie będą mogli śledzić od poniedziałku, 5 września br. na antenie TVN. „Herkules” będzie składał się z ośmiu odcinków. W każdym z nich główni bohaterowie zajmą się jedną zagadką kryminalną (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 8
emisja: we wtorki (od 6 września br.) o 21:35

Jak zapowiada nadawca, kolejni poszukujący uczucia single zgłosili się do „Ślubu od pierwszego wejrzenia”, żeby oddać swoją przyszłość w ręce specjalistów. Psychologowie Magdalena Chorzewska, Karolina Tuchalska-Siermińska i Rafał Olszak dokładnie się im przyjrzą z każdej strony - sprawdzą zainteresowania, energię, wygląd, a nawet zapach. Spośród wszystkich zgłoszeń wybiorą finałową szóstkę, z której utworzą trzy pary. W zeszłym sezonie eksperyment zakończył się rozstaniem w przypadku wszystkich trzech par. Czy nowi uczestnicy będą mieli więcej szczęścia (więcej tutaj)?

„Kuba Wojewódzki” 40
emisja: we wtorki (od 6 września br.) o 22:40

Jak zapewnia nadawca, Jakub Wojewódzki i jego autorski program to gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Choć lata mijają, on nadal w jest świetnej formie - uzbrojony w niestarzejące się błyskotliwy żart, ciętą ripostę, nietuzinkową wiedzę oraz idealne wyczucie. Mimo to nie wszyscy podejmują wyzwanie i przyjmują zaproszenie Króla TVN-u. Po każdym odcinku „Kuby Wojewódzkiego” na antenie TVN w Playerze czeka wersja rozszerzona odcinka - „Kuba Wojewódzki - ciąg dalszy”, zawierające jeszcze bardziej smakowite kąski (więcej tutaj).

„Superwizjer”
emisja: we wtorki (od 6 września br.) o 23:45

Program reporterski. Tematy przedstawi widzom dotychczasowy redaktor naczelny „Superwizjera” - Jarosław Jabrzyk. Wiosną tego roku reporterzy „Superwizjera” realizowali reportaże dokumentujące atak Rosji na Ukrainę. Kilka z nich, jak na przykład „Ucieczka z Irpienia”, trafiło do dystrybucji międzynarodowej w ramach sieci Discovery i miało kilkaset emisji w ponad 100 krajach na świecie. Reportaże „Superwizjera” z Ukrainy były także pierwszymi materiałami telewizyjnymi z Polski, które trafiły na amerykańską platformę Discovery+. Jak zapowiada nadawca, w nowym sezonie „Superwizjer” będzie wracał do Ukrainy i dokumentował brutalną agresję Rosji. Ale reporterzy wrócą także do tematów i spraw, jakimi zajmowali się do tej pory. - Pokażą nadużycia w służbach specjalnych i organach ścigania, będą docierać do ludzi, którzy stali się ofiarami przestępców w białych kołnierzykach, a także wejdą z kamerą do pilnie strzeżonych baz Legii Cudzoziemskiej - zapowiada nadawca (więcej tutaj).

„Top model” 11
emisja: w środy (od 7 września br.) o 21:35

Kto tym razem olśni jurorów i otrzyma szansę, by zawalczyć o swoje miejsce w świecie mody? Zadania w malowniczych lokalizacjach, eksperci w roli mentorów, nowi uczestnicy i znane jury. W tym sezonie wśród gości zaproszonych do programu znaleźli się Aleksandra Adamska, Jessica Mercedes Kirschner „Jemerced”, Katarzyna Zillmann, Klaudia El Dursi, Dominika Wysocka, Marianna Kowalewska, Maria Dębska, Natasza Parzymies, Paulina Krupińska, Łukasz Mróz „Mrozu”, Michał Czernecki i Mateusz Zawistowski „Żabson”. Uczestników oceniać będzie jury w niezmienionym składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Dawid Woliński i Marcin Tyszka. Michał Piróg udzieli wsparcia i zmotywuje kandydatów (więcej tutaj).

„Lego Masters” 3
emisja: w piątki (od 30 września br.)

Jak zapewnia nadawca, piątkowe wieczory to idealny czas na rodzinną rozrywkę i wspólne budowanie z klocków Lego, które w tym roku obchodzą 90. urodziny. Kto zostanie zwycięzcą trzeciego sezonu „Lego Masters”? Motywem przewodnim trzeciej serii programu są żywioły: ziemia, powietrze, woda i ogień, ale nie tylko. Wśród zadań pojawią się także takie, które zabiorą  uczestników do światów mody czy teatru. Widzów programu czekać będzie także niespodzianka. Skonstruowane w programie budowle będą oceniać nowi jurorzy: wokalista Czesław Mozil i Pola Lisowicz, która zawodowo związana jest z firmą Lego. Zwrócą uwagę nie tylko na pomysły, ale również technikę i zawarte w budowlach historie. Program poprowadzi Marcin Prokop (więcej tutaj).

„Totalne remonty Szelągowskiej” 5
emisja: w poniedziałki (od 31 października br.) o 21:35

Jak zapowiada nadawca, projektantka wnętrz Dorota Szelągowska  po raz piąty ruszy w podróż po całej Polsce, żeby pomóc tym, którzy naprawdę tego potrzebują. Jakie wyzwania czekają na nią w piątym sezonie programu „Totalne remonty Szelągowskiej”? W kolejnym sezonie programu producenci postawili na historie rodzinne. Nie trzeba przecież organizować spektakularnych akcji społecznych czy zbiórek charytatywnych, żeby być bohaterem dla swoich najbliższych (więcej tutaj).
 
Dorota Szelągowska w programie „Totalne remonty Szelągowskiej”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Dorota Szelągowska w programie „Totalne remonty Szelągowskiej”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach, Michel Moran, Anna Mucha i Magdalena Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Anna Starmach, Michel Moran, Anna Mucha i Magdalena Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...