reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kontynuacje i premiery jesienią w TVN

dodano: 2021-08-27 06:56 | aktualizacja: 2021-08-27 11:38
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Discovery/satkurier.pl

TVN Edward Miszczak nowości 2021 360px.jpg Jesienią br. kanał TVN poleca swoim widzom takie programy jak „Dzień dobry TVN”, „Fakty TVN”, „Uwaga! Koronawirus”, „Uwaga!”, „Na Wspólnej”, „Tajemnice miłości”, „Milionerzy” (sezon 20.), „Top model” (sezon 10.), „Kuchenne rewolucje” (sezon 23.), „Mam talent!” (sezon 13.), „Co za tydzień”, „MasterChef” (sezon 10.), „Receptura”, „Ukryta prawda” (sezon 20.), „Chyłka - Inwigilacja” (sezon 4.), „Ślub od pierwszego wejrzenia” (sezon 6.), „Kuba Wojewódzki” (sezon 38.), „Superwizjer”, „Szadź” (sezon 2.), „Totalne remonty Szelągowskiej” (sezon 3.), „Nieobecni”, „Kobieta na krańcu świata” (sezon 13.) i „Lego Masters” (sezon 2.).

TVN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2021 roku w ofercie kanału TVN:

„Dzień dobry TVN”
emisja: codziennie o 8:00

Co pobudza każdego ranka bardziej niż aromatyczna kawa? Jak zapewnia nadawca, oczywiście program śniadaniowy „Dzień dobry TVN”. Nowy sezon to jeszcze więcej pozytywnej energii. Pary prowadzących udowodnią, że wspólnie spędzone poranki to najlepsza część dnia. „Dzień dobry TVN” to niezawodny sposób na udany poranek. Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Marcin Prokop I Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer dbają o to, by niezależnie od aury za oknem w studiu zawsze panowała pogodna atmosfera. „Dzień dobry TVN” to wyjątkowy program, w którym obok bieżących i ważnych tematów nie brakuje rozrywki i dobrego humoru. Tutaj to widzowie są najważniejsi (więcej tutaj i tutaj).

„Fakty TVN”
emisja: codziennie o 19:00

Codziennie, dokładnie o godzinie 19:00 startują „Fakty TVN”. Gospodarzami tego informacyjnego programu są Diana Rudnik, Anita Werner, Piotr Kraśko, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak (więcej tutaj).

„Uwaga! Koronawirus”
emisja: od poniedziałku do piątku o 19:25

Program z informacjami na temat koronawirusa (więcej tutaj).

„Uwaga!”
emisja: codziennie około 19:45

Program interwencyjny. W niedziele emitowane są „Kulisy sławy”, przybliżające widzom osoby ze świata show-biznesu (więcej tutaj).

„Na Wspólnej”
emisja: od poniedziałku do czwartku o 20:15

Jak zapowiada nadawca, w nadchodzącym sezonie na fanów serialu czekać będzie niespodzianka - nowa czołówka. A także moc wrażeń i emocji, których dostarczą mieszkańcy ulicy Wspólnej. W nowych odcinkach przeszłość zapuka do drzwi bohaterów. Czy będą potrafili stawić jej czoło? A może przeciwnie - wpadną w jej pułapkę? Odpowiedzi na te pytania widzowie „Na Wspólnej” poznają po wakacjach. Wkrótce wydawnictwo Barbary rozpocznie współpracę z cenioną powieściopisarką Larą Cedro. Bohaterem jej nowej powieści ma być dziennikarz. Chcąc wesprzeć autorkę w przygotowaniach do kolejnej książki, Brzozowska załatwi jej staż w redakcji męża. Po rozgrywkach z Krenzem Maks nadal będzie ukrywał się w Hiszpanii. Z kolei Ilona i Wiktor będą w coraz większej rozsypce emocjonalnej. Kobieta zacznie szukać ukojenia nerwów, łykając kolejne pigułki nasenne. Przeszłość zawita także do życia Dariusza. Okaże się, że jego biologiczny ojciec żyje. Andrzej Zakościelny jest wziętym prawnikiem i nie miał pojęcia o istnieniu syna. Po szokującym odkryciu mężczyzna zechce nadrobić stracony czas, poznać syna i wprowadzić go do swojej rodziny. Trauma z przeszłości powróci także do Joanny. Złe samopoczucie kobieta potraktuje jako symptom ciąży. A myśl tę przyjmie bardzo ambiwalentnie. Nadal nie otrząsnęła się po śmierci Mateusza. Zanim jednak Joanna zdąży zrobić test ciążowy, przeżyje dramat - zostanie napadnięta i pobita (więcej tutaj).

„Tajemnice miłości”
emisja: od poniedziałku do piątku (od 1 września br.) o 17:00

Miłość to piękne i wielowymiarowe uczucie, które może pojawić się w różnych momentach życia. Doświadczą tego bohaterowie nowego serialu codziennego TVN zatytułowanego „Tajemnice miłości”. Każdy odcinek to zupełnie nowa historia w klimacie komedii romantycznej, widziana oczami głównego narratora epizodu. Motyle w brzuchu, namiętność, płomienne romanse, sercowe rozterki i wiele emocji - to wszystko czekać bedzie na widzów TVN.

„Milionerzy” 20
emisja: od poniedziałku do czwartku (od 1 września br.) o 20:55

Dwanaście pytań, trzy koła ratunkowe. Zasady wydają się niezwykle proste. Milion złotych w zasięgu ręki. Komu dopisze szczęście, a kogo przerosną emocje w studiu? Hubert Urbański czeka na kolejnych uczestników teleturnieju. Każdy może zająć miejsce w fotelu naprzeciwko prowadzącego. Nie każdy potrafi jednak opanować emocje, gdy stawką jest milion złotych. Dwanaście pytań - tyle dzieli uczestników od wygranej. By o nią zawalczyć, potrzeba nie tylko wiedzy, ale również pewności siebie i opanowania. W nowym sezonie, korzystając z koła ratunkowego, uczestnicy będą mogli ponownie wybrać pomoc publiczności (więcej tutaj).

„Top model” 10
emisja: w środy (od 1 września br.) o 21:30

Dziesiąta edycja programu „Top model”. Jak zapowiada nadawca, taki jubileusz zobowiązuje, dlatego nowy sezon dostarczy widzom niezapomnianych wrażeń. Kto tym razem otrzyma szansę, by zawalczyć o spełnienie marzeń i podbój świata mody? W tym roku pierwszy etap castingów również odbył się online. Widzowie ponownie otrzymali szansę, by współtworzyć program. W głosowaniu internetowym przyznali srebrny bilet uczestniczce, która trafi prosto do etapu „Bootcampu”. Dodatkowo, z okazji jubileuszu, to właśnie do nich należała decyzja o tym, która z sesji zdjęciowych ponownie pojawi się w programie. Najwięcej głosów otrzymała sesja fotograficzna w kolorowych farbach i to w niej wezmą udział uczestnicy dziesiątej edycji programu „Top model”. Powróci również jury w składzie: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński. Wsparciem dla uczestników będzie Michał Piróg (więcej tutaj).

„Kuchenne rewolucje” 23
emisja: w czwartki (od 2 września br.) o 21:30

„Kuchenne rewolucje” od jedenastu lat goszczą na antenie. Jak zapewnia nadawca, próżno szukać na mapie Polski miejsc, gdzie Magdalena Gessler jeszcze nie dotarła. W najnowszym sezonie odwiedzi między innymi: Zamość, Jawor, Golub-Dobrzyń i Inowrocław. Restauratorka zmieni nie tylko menu i wygląd lokali, ale przede wszystkim sposób myślenia ludzi o ich gastronomicznym biznesie. I choć w czasie pandemii zadanie wydaje się podwójnie trudne, dla Magdaleny Gessler nie ma rzeczy niemożliwych (więcej tutaj i tutaj).

„Mam talent!” 13
emisja: w soboty (od 4 września br.) o 20:00

Trzynasta edycja programu „Mam talent!”. W nowym sezonie widzowie zobaczą niezmiennie Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską oraz Marcina Prokopa. Ich szeregi zasilą: Jan Kliment jako trzeci juror oraz Michał Kempa w roli nowego współprowadzącego. W trzynastej edycji pojawią się dwie nowe zasady. Jedną będzie „Platynowy przycisk”. Dzięki niemu, wybrana przez jury w czasie półfinałów osoba dostanie się bezpośrednio do finału. Drugą będzie „Dzika karta”, czyli przepustka do finału. Otrzyma ją osoba, która odpadła w półfinałach, ale zdobyła największą liczbę głosów od telewidzów (więcej tutaj).

„Co za tydzień”
emisja: w niedziele o 12:05

20 lat i 1000 odcinków składa się na kawał telewizyjnej historii, jednak - jak zapewnia nadawca, Olivier Janiak i jego ekipa mają apetyt na więcej niesamowitych spotkań i niezapomnianych przygód. W nachodzącym sezonie reporterzy „Co za tydzień” ponownie zajrzą za kulisy wydarzeń w kraju i za granicą. „Co za tydzień” nie zwalnia tempa. W sezon letni program wszedł z nową czołówką i grafiką, która powstała z okazji jubileuszu - emisji 1000. odcinka. Odświeżona oprawa będzie towarzyszyć widzom również tej jesieni, kiedy to w każdą niedzielę Olivier Janiak spotka się z nimi, żeby zrelacjonować co wydarzyło się na arenie kulturalno-rozrywkowej. Już jesienią prosto z plaży i miasteczek „Projektu plaża” prowadzący Olivier Janiak zabierze widzów za kulisy spotkań scenicznych i koncertów, premier muzycznych oraz filmowych, pokazów mody, wydarzeń specjalnych, sesji zdjęciowych, imprez branżowych i przede wszystkim planów serialowych (więcej tutaj).

„MasterChef” 10
emisja: w niedziele (od 5 września br.) o 20:00

Anna Starmach, Magdalena Gessler i Michel Moran rozpoczynają poszukiwania kolejnego polskiego MasterChefa. Kto zachwyci jurorów, a kto „odda fartuch”? Comber z jelenia, śliwka ume, durian, czarny czosnek czy owoce morza to tylko niektóre z produktów, z którymi zmierzą się kandydaci do tytułu dziesiątego polskiego MasterChefa. Zanim widzowie poznają uczestników jubileuszowej edycji, w studio pojawią się ci, którzy w poprzednich latach skradli podniebienia jurorów. W konkurencjach drużynowych walczyć będą ekipy czterech ostatnich edycji programu. Przygotują oni finger food party, a także tort na 10-lecie polskiego „MasterChefa”. Wygrani przekażą nagrodę pieniężną na wybrany przez siebie szczytny cel. Wśród uczestników między innymi: Martyna Chomacka, Magdalena Waś, Sylwia Garska-Chmarycz, Matteo Brunetti, Rafał Fidyt i Laurentiu Zediu „Lorek” (więcej tutaj).

„Receptura”
emisja: w niedziele (od 5 września br.) o 21:30

Występują Agnieszka Więdłocha (jako Maria Kielicz), Zofia Wichłacz (Zofia Żakowska), Jacek Koman (Jan Wedel), Jędrzej Hycnar (Tomek Łuczyński), Mateusz Janicki (Michał Jankowski), Joanna Brodzik (Aneta Żakowska), Cezary Żak (Tadeusz Żakowski), Piotr Janusz (Andrzej Czop), Fabian Prokein (Johann Krauze), Joanna Jarmołowicz (Mika), Przemysław Sadowski (Jacek Barcz), Alicja Dąbrowska (Lidia Mazur), Monika Kwiatkowska (Ruda), Edward Linde-Lubaszenko (Krzysztof Mazur), Adrianna Skoczylas (Kazimiera Jankowska), Emilia Krakowska (Kazimiera Jankowska) i inni. Historia lubi się powtarzać. Przekonają się o tym bohaterki najnowszej produkcji TVN. „Receptura” to sześcioodcinkowa opowieść rozgrywająca się równolegle w okresie międzywojennym oraz obecnie, w intrygujący sposób przeplatająca ze sobą perspektywę tradycji ze współczesnością. Marię i jej prawnuczkę Zofię dzieli sporo - światy, w których żyją, obyczaje, możliwości, a mimo to łączy dużo więcej: ambicjonalne rozterki, miłosne dylematy oraz wytrwałość w szukaniu prawdy o sobie. A także dziennik, który odkryje przed Zofią odpowiedź na pytanie: czy poznając przeszłość, możemy zmienić przyszłość? Serial reżyseruje Tomasz Szafrański, za zdjęcia odpowiada Rafał Paradowski. Autorami scenariusza są: Artur Kowalewski, Dorota Jankojć-Poddębniak oraz Bartosz Staszczyszczyn. Pionem kostiumowym kierują Katarzyna Baran i Agata Culak, a scenograficznym - Dorota Rakowiecka. Producentką „Receptury” z ramienia TVN jest Marta Pasławska, a producentem wykonawczym ATM Grupa (więcej tutaj).

„Ukryta prawda” 20
emisja: od poniedziałku do piątku (od 6 września br.) o 18:00

Niektóre wydarzenia zmieniają ludzi na zawsze, wywracając ich życie do góry nogami. Czy bohaterowie jesiennych odcinków „Ukrytej prawdy” poradzą sobie z nieoczekiwanymi sytuacjami? W jaki sposób, pomimo problemów, zawalczą o szczęśliwe zakończenie? W jednym z jesiennych odcinków pojawi się gwiazda disco polo - Tomasz Niecikowski „Niecik”. Po koncercie zamelduje się w hotelu, gdzie będzie miał wynajęty przez organizatorów pokój. Na recepcji powita go sympatyczna Nina. Tomasz z pokoju zadzwoni do żony, opowie jej jak było na koncercie, zapewniając, że tęskni. Następnego dnia obudzi się z silnym bólem głowy. Wracając do domu, będzie przekonany, że złe samopoczucie to wynik zmęczenia i przepracowania. Kilka dni później żona urządzi Tomaszowi scenę zazdrości. Chwilę wcześniej dostanie na e-mail zdjęcia, na których Niecik leży w hotelowym łóżku z roznegliżowaną kobietą (więcej tutaj).

„Chyłka - Inwigilacja” 4
emisja: w poniedziałki (od 6 września br.) o 21:30

Młody chłopak zostaje zatrzymany pod zarzutem próby zamachu terrorystycznego. Do kancelarii Żelazny & McVay zgłasza się para, która twierdzi, że to ich zaginiony przed laty syn i chce, by jego obroną zajęła się Chyłka. Czy prawniczka podoła wyzwaniu? Szczególnie teraz, gdy musi uporać się z nieoczekiwanymi zmianami w swoimi życiu. W roli głównej występuje Magdalena Cielecka (jako Joanna Chyłka). Występują także: Filip Pławiak (Kordian Oryński „Zordon”), Jakub Gierszał (Piotr Langer junior), Piotr Żurawski (Kormak), Ireneusz Czop (Szczerbiński), Szymon Bobrowski (Artur Żelazny), Nikodem Rozbicki (Fahad), Szymon Piotr Warszawski (Olgierd Paderborn), Olga Bołądź (Magdalena), Cezary Pazura (Feliks), Jacek Poniedziałek (Messer), Jerzy Schejbal (Obertał) i inni (więcej tutaj).

„Ślub od pierwszego wejrzenia” 6
emisja: we wtorki (od 7 września br.) o 21:30

Jak zapowiada nadawca, jesienią br. widzowie będą mogli zobaczyć szóstą edycję budzącego nadal ogromne emocje eksperymentu społecznego, jakim niewątpliwie jest „Ślub od pierwszego wejrzenia”. Tysiące nadsyłanych zgłoszeń świadczą o tym, że znalezienie odpowiedniego partnera w dzisiejszych czasach nie jest łatwe. Bohaterowie programu to osoby, które do tej pory nie znalazły drugiej połówki, ale marzą o wielkiej miłości.  Samotność, nieudane związki i burzliwe rozstania. Co zrobić, gdy intuicja zawodzi w wyborze tej jedynej osoby? Czy warto zaufać nauce i oddać swój los w ręce fachowców? Uczestnicy programu zdecydowali się na ten krok. Psychologowie Magdalena Chorzewska i Piotr Mosak, a także profesor Bogusław Pawłowski, dobrali trzy pary, które zobaczą się po raz pierwszy dopiero w Urzędzie Stanu Cywilnego, gdzie wezmą ślub. Następnie para młoda i ich bliscy wezmą udział w hucznym weselu, podczas którego będą mieli okazję się poznać. Świeżo upieczeni małżonkowie, tak jak uczestnicy w latach ubiegłych, będą mieli 30 dni, żeby zdecydować, czy chcą pozostać w małżeństwie, czy uważają, że eksperyment się nie powiódł i wnoszą o rozwód (więcej tutaj).

„Kuba Wojewódzki” 38
emisja: we wtorki (od 7 września br.) o 22:30

Nadchodzący sezon to powód do świętowania. Jak zapowiada nadawca, jesienią br. minie dokładnie 15 lat odkąd „Kuba Wojewódzki” zachwyca i wzbudza kontrowersje na antenie TVN. I choć wiosny przemijają, jest coś, co w ogóle się nie starzeje - prowadzący i jego cięty humor. A premierowe odcinki będą tego najlepszym dowodem. Jakub Wojewódzki i jego autorski program to bez wątpienia gwóźdź każdej oferty programowej TVN. Od kilku sezonów wtorkowy wieczór to czas, kiedy on rozdaje karty. Nie inaczej będzie i tym razem (więcej tutaj).

„Superwizjer”
emisja: we wtorki (od 7 września br.) o 23:30

Magazyn śledczy, Jakie afery ujawnią jesienią br. reporterzy „Superwizjera”? Jak zapowiada nadawca, dziennikarze wrócą do tematu walki z pandemią i decyzji podejmowanych na szczeblu rządowym. Zajmą się także polityką na szczeblu lokalnym i przestępczymi mechanizmami, jakie tam funkcjonują. Będą reportaże o przestępstwach gospodarczych oraz mocne historie ludzkie. Reporterzy programu powrócą także do tematu przestępczości chuliganów stadionowych (więcej tutaj).

„Szadź” 2
emisja: w niedziele (od 17 października br.) o 21:30

Piotr Wolnicki staje przed sądem. Bezwzględnego mordercę i socjopatę, schwytanego przez Agnieszkę Polkowską, wreszcie dosięgnie sprawiedliwość. Czy na pewno? Drugi sezon produkcji Player Original odsłoni przed widzami nieznane wcześniej wydarzenia z przeszłości Piotra. Obsada: Maciej Stuhr (jako Piotr Wolnicki), Aleksandra Popławska (Agnieszka Polkowska), Bartosz Gelner (Tomasz Mrówiec), Anna Ilczuk (Lila), Anna Cieślak (Monika Wolnicka), Karolina Gorczyca (Ewelina Wrońska), Emma Giegżno (Jolanta), Sandra Drzymalska (Roma), Kinga Jasik (Ilona Kołeczek), Krzysztof Zarzecki (Ludwik Kowalik) i inni (więcej tutaj).

„Totalne remonty Szelągowskiej” 3
emisja: w poniedziałki (od 18 października br.) o 21:30

Jak zapowiada nadawca, Dorota Szelągowska po raz kolejny ruszy z remontową misją. Przemierzy Polskę wzdłuż i wszerz, by totalnej metamorfozie poddać domy i mieszkania osób wyjątkowych, z wielkim sercem, wrażliwych oraz otwartych na innych. Bohaterowie programu, zgłoszeni przez swoich bliskich, otrzymają niesamowitą niespodziankę- zupełnie odmienione własne „cztery kąty”. Kogo tym razem odwiedzi Dorota ze swoją niezawodną ekipą? Dokąd zaprowadzi ją mapa stworzona przez ludzką życzliwość, dobro i wdzięczność? O tym widzowie przekonają się jesienią br. w nowych odcinkach programu „Totalne remonty Szelągowskiej”. Kolejny sezon programu to osiem efektownych metamorfoz domów i mieszkań oraz ośmiu wyjątkowych, ale też zupełnie różnych bohaterów. Łączy ich jedno - otoczenie grona przyjaznych osób. To właśnie bliscy, chcąc odwdzięczyć się za otrzymane wsparcie i troskę, postanowili zgłosić naszych uczestników do programu, totalnie ich tym zaskakując. Dorota Szelągowska, projektantka wnętrz - dołożyła natomiast wszelkich starań, aby efekty remontów przeszły najśmielsze oczekiwania i by w nowych wnętrzach bohaterowie poczuli się „jak w domu” (więcej tutaj).

„Nieobecni”
emisja: w poniedziałki (od 18 października br.) o 22:30

Występują Justyna Wasilewska (Mila Gajda), Piotr Głowacki (Filip Zachara), Izabela Kuna (Dorota Gajda), Zbigniew Stryj (Marcin Gajda), Anna Dymna (Zofia Gajda), Grzegorz Damięcki (Paweł Borkowski), Danuta Stenka (Elżbieta Zawada), Tomasz Włosok (Jakub Olechnowicz), Łukasz Garlicki (Miłosz Wielgucki), Mateusz Czułowski (Aleksander Sarnecki), Aleksandra Justa (Natalia Gajda), Edyta Torhan (Ilona Borkowska), Sebastian Jasnoch (Jacek Sierpień), Karol Bernecki (Tomasz Makar), Maria Kania (Izabela Maciejczuk) i inni. Każdego roku w Polsce znika bez śladu około 18 tysięcy osób. To tak, jakby z mapy kraju zniknęło całe miasto. Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami propozycja TVN to połączenie serialu obyczajowego z wątkiem śledczym w tle. Jak czytamy w opisie, w dziesięcioodcinkowej, pełnej zwrotów akcji i trzymającej w napięciu historii widzowie towarzyszą Mili, dla której najszczęśliwszy czas w roku - Boże Narodzenie - okazuje się wyjątkowo trudny. W tajemniczych okolicznościach dochodzi do zaginięcia całej jej rodziny!.„Nieobecni” to autorski projekt stacji TVN. Scenariusz jest efektem współpracy Dany Łukasińskiej, Karoliny Szymczyk-Majchrzak i Adama Cioczka, nad którymi nadzór sprawowała Katarzyna Śliwińska-Kłosowicz. Za zdjęcia odpowiada Paweł Dyllus, za reżyserię - Bartosz Konopka. Producentem serialu jest Katarzyna Czarnecka (więcej tutaj).

„Kobieta na krańcu świata” 13
emisja: w niedziele (od 31 października br.) o 11:30

Martyna Wojciechowska od lat poznaje różne aspekty życia kobiet na całym świecie - ich codzienność, najskrytsze marzenia i największe lęki. Jesienią br. po raz kolejny spakuje plecak i wyruszy w fascynującą podróż. W najnowszej serii programu „Kobieta na krańcu świata” odwiedzi m.in.: Malawi, Dubaj, Kenię i Rumunię. Jak zapowiada nadawca, widzów czekać będą nieodkryte krańce świata, ale przede wszystkim pełne nadziei historie kobiet, które udowadniają, że warto walczyć o siebie. Inspirujące historie kobiet zobaczą widzowie jesienią tego roku. A wy, gdybyście mogli przemieścić się na dowolny kraniec świata, gdzie by to było (więcej tutaj)?

„Lego Masters” 2
emisja: w piątki (od 5 listopada br.) o 20:00

„Lego Masters” rusza z drugim sezonem. Tej jesieni nowi zawodnicy staną do rywalizacji, by zaskoczyć jurorów i widzów swoją kreatywnością oraz umiejętnościami. Jak tym razem poradzą sobie z zadaniami? W roli prowadzącego niezmiennie Marcin Prokop. W drugim sezonie nie zabraknie niespodzianek. Do jury dołączy Kamil Bednarek. Wspólnie z Aleksandrą Mirecką będą oceniać dokonania uczestników. Która para zaimponuje im umiejętnościami technicznymi i pomysłami na konstrukcje z klocków Lego? Nagrodą główną w programie jest tytuł „Mistrza Lego”, 100 tysięcy złotych oraz zestawy klocków Lego o wartości 10 000 zł (więcej tutaj).
 
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Martyna Wojciechowska w programie „Kobieta na krańcu świata”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Uczestnicy programu „Ślub od pierwszego wejrzenia”, foto: TVN Discovery
Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr w serialu „Szadź”, foto: TVN Discovery
Aleksandra Popławska i Maciej Stuhr w serialu „Szadź”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Inwigilacja”, foto: TVN Discovery
Magdalena Cielecka w serialu „Chyłka - Inwigilacja”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Socha, Michel Moran i Magdalena Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN Discovery
Małgorzata Socha, Michel Moran i Magdalena Gessler w programie „MasterChef”, foto: TVN Discovery
Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN Discovery
Kazimierz Mazur i Małgorzata Socha w serialu „Na Wspólnej”, foto: TVN Discovery
Grażyna Wolszczak, Małgorzata Socha, Ilona Wrońska, Anna Guzik, Renata Dancewicz i Bożena Dykiel w serialu „Na Wspólnej”, foto: Adam Pluciński/Move/TVN Discovery
Grażyna Wolszczak, Małgorzata Socha, Ilona Wrońska, Anna Guzik, Renata Dancewicz i Bożena Dykiel w serialu „Na Wspólnej”, foto: Adam Pluciński/Move/TVN Discovery
Dawid Woliński, Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery
Dawid Woliński, Joanna Krupa, Michał Piróg, Marcin Tyszka i Katarzyna Sokołowska w programie „Top model”, foto: Tomasz Urbanek/East News/TVN Discovery
Dawid Woliński, Joanna Krupa, Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka w programie „Top model”, foto: TVN Discovery
Dawid Woliński, Joanna Krupa, Michał Piróg, Katarzyna Sokołowska i Marcin Tyszka w programie „Top model”, foto: TVN Discovery


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

249 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...