reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Kultowe lata 90. we wrześniu na kanale Fox Comedy

dodano: 2022-08-27 15:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Fox Networks Group

FOX Comedy We wrześniu br. kanał telewizyjny Fox Comedy poleca swoim widzom szczególnie taki serial jak „Skrzydła” (sezony 7. i 8.) i takie produkcje filmowe jak „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”, „Kochanie, zwiększyłem dzieciaka”, „Sknerus”, „Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego”, „Naga broń 2 1/2: Kto obroni prezydenta?”, „Naga broń 33 1/3: Ostateczna zniewaga”, „Pozew o miłość”, „Życie biurowe” i „9 miesięcy”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, wrzesień br. na kanale Fox Comedy upłynie pod znakiem wyjątkowych filmów i spotkań z bohaterami ulubionych seriali. Widzowie przeniosą się do lat 90. ubiegłego wieku, a to za sprawą kultowych komedii z tamtego okresu. We wrześniu br. na kanale Fox Comedy wciąż królować będą lata 90. ubiegłego wieku. Na widzów czekać będą kolejne dwa sezony kultowego serialu „Skrzydła” oraz filmowe weekendy z najzabawniejszymi komediami z końcówki ubiegłego wieku.

Wrzesień 2022 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Skrzydła” 7, 8
emisja: od poniedziałku do piątku (od 13 września br.) o 16:00

Dalsze perypetie dwóch braci Joe (w tej roli Timothy Daly) i Briana (Steven Weber) Heckettów oraz ich przyjaciół. Nie zabraknie też powrotu do przeszłości - w jednym z odcinków bohaterowie odkopią starą kapsułę czasu, którą stworzyli w dzieciństwie. Znajdą w niej listy do samych siebie i zweryfikują, czy ich życie wygląda tak, jak sobie wymarzyli. Od wtorku, 13 września br. od poniedziałku do piątku o godzinie 16:00 emitowany będzie sezon siódmy, natomiast sezon ósmy obecny będzie na antenie od piątku, 30 września br. o godzinie 16:30 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: we wrześniu br.
Jak zapowiada nadawca, w ramach weekendowej rozrywki we wrześniu br. na widzów kanału Fox Comedy czekać będą wyjątkowe komedie z lat 90. ubiegłego wieku. Spotkanie z bohaterami, którzy już lata temu powodowali w nas śmiech do rozpuku, może stać się dobrym lekarstwem po trudach tygodnia. Wśród zaplanowanych filmów znalazły się takie produkcje jak „Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki”, „Kochanie, zwiększyłem dzieciaka” (więcej tutaj), „Sknerus”, „Naga broń: Z akt Wydziału Specjalnego”, „Naga broń 2 i 1/2: Kto obroni prezydenta?”, „Naga broń 33 i 1/3: Ostateczna zniewaga” (więcej tutaj), „Pozew o miłość” (więcej tutaj), „Życie biurowe” (więcej tutaj) i „9 miesięcy”.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...