reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Twoja twarz brzmi znajomo” 17 w telewizji Polsat

dodano: 2022-09-02 07:04
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo” W piątek, 2 września br. o godz. 20:05 w telewizji Polsat wyemitowany zostanie premierowo 1. odcinek 17. sezonu polskiego programu „Twoja twarz brzmi znajomo”, którego producentem jest Endemol Shine Polska. Wystąpią Katarzyna Wilk, Katarzyna Ucherska, Katarzyna Polewany, Ewa Błachnio, Michał Milowicz, Janusz Radek, Jakub Zdrójkowski i Robert Szpręgiel. Program prowadzą Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, w jury zasiądą Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Michał Wiśniewski i Robert Janowski, a uczestników wspierać będą Agnieszka Hekiert i Krzysztof Adamski „Kris”. Wcześniejsze odcinki mogą obecnie oglądać widzowie kanału Polsat Rodzina.

Polsat „Twoja twarz brzmi znajomo”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od 2 września br., w każdy piątek o godzinie 20:05 po raz siedemnasty widzowie będą świadkami wokalno-tanecznego wyzwania ósemki uczestników programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Jak zapowiada nadawca, w tym sezonie widzowie będą mogli liczyć na wielkie emocje, nieoczekiwane metamorfozy i oczywiście muzyczne hity w nowych aranżacjach.

W programie widzowie zobaczą Roberta Janowskiego, zwycięzcę piętnastej edycji tego widowiska. W siedemnastym sezonie programu „Twoja twarz brzmi znajomo” będzie pełnił rolę jurora, by razem z Katarzyną Skrzynecką, Małgorzatą Walewską oraz Michałem Wiśniewskim oceniać występy nowych uczestników.

W nadchodzącej edycji swoje zdolności wokalne zaprezentują: Katarzyna Wilk - autorka tekstów, kompozytorka, producentka i wokalistka; Ewa Błachnio - aktorka kabaretowa oraz teatralna, znana widzom z serii „Kabaret na żywo” (emisja na kanałach Polsat, Polsat Comedy Central Extra i Nowa TV - więcej tutaj); Katarzyna Ucherska - aktorka, która na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie, na szklanym ekranie można ją zobaczyć w serialach „Tatuśkowie” (emisja w stacji Super Polsat - więcej tutaj) oraz „Dziewczyny ze Lwowa” (emisja na kanałach TVP Polonia i TVP Wilno - więcej tutaj i tutaj), od którego na dobre rozpoczęła się jej kariera, a ostatnią uczestniczką jest energetyczna bomba i świeżo upieczona aktorka Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie - Katarzyna Polewany.

Panów reprezentować będą: aktor telewizyjny (znany z seriali „Klan” - emisja w stacjach TVP1, TVP Seriale i TVP Wilno - więcej tutaj i tutaj, i „Święty” - emisja na kanałach Polsat 1, Super Polsat i TV6 - więcej tutaj), teatralny, musicalowy, filmowy, producent, reżyser, piosenkarz oraz biznesmen - człowiek orkiestra - Michał Milowicz; Janusz Radek - wokalista i aktor, mistrz wyjątkowych interpretacji, wydał 9 płyt, z czego trzy pokryły się złotem, na swoim koncie ma współpracę z takimi artystami jak Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer czy Piotr Rubik, Jakub Zdrójkowski - aktor młodego pokolenia od lat rozwijający swoje umiejętności aktorskie i sportowe, to serialowy brat uczestnika szesnastej edycji widowiska Patryka Cebulskiego w serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” (emisja w stacjach Polsat 2 i Polsat Seriale - więcej tutaj) oraz uczestnik edycji piątej i szóstej programu „Ninja Warrior Polska” (emisja na kanałach Polsat, Super Polsat i TV6 - więcej tutaj), a ostatnim śmiałkiem jest Robert Szpręgiel - śpiewak operowy, absolwent Gdańskiej Akademii Muzycznej im. Stanisława Moniuszki, pracował w Teatrze Roma w Warszawie występując m.in. w takich widowiskach jak „Orfeusz w piekle” czy „Piotruś Pan”, po kilku latach wrócił do śpiewu klasycznego w Warszawskiej Operze Kameralnej, w której występował w dziełach Wolfganga Amadeusza Mozarta, Stanisława Moniuszki czy Giuseppe Verdiego.

Ta ósemka zawalczy o „Złotą Twarz” oraz czek na 100 tysięcy złotych, który zostanie przekazany na wybrany cel charytatywny. Każdy odcinek wygrywa jeden uczestnik. Nagrodą odcinka niezmiennie jest czek na 10 tysięcy złotych, który zwycięzca przeznacza na cel charytatywny.

Treningi wokalne niezmiennie prowadzić będzie trenerka wokalna Agnieszka Hekiert. Natomiast Krzysztof Adamski „Kris” będzie odpowiedzialny za treningi taneczne, często trudnych i wymagających choreografii. Program poprowadzą Piotr Gąsowski oraz Maciej Dowbor.

Co wydarzy się w pierwszym odcinku siedemnastego sezonu programu „Twoja twarz brzmi znajomo”? Jak zapowiada nadawca, jury programu nie mogło wyjść z oszołomienia po występie gwiazdy wcielającej się w wykonawcę Tramara Dillarda, znanego jako Flo Rida. Ten amerykański raper rozpoczynał karierę śpiewając z siostrami w lokalnej grupie gospel na Florydzie. Jak mówi o nim wcielająca się w jego postać gwiazda:

- To jest chłopak, który udowadnia, że w dążeniu za pasją, za marzeniami, można wyrwać się z każdego środowiska, nawet najbardziej gangsterskiego. I on jest w tym miejscu, w którym jest. To bardzo motywujące.


I dodaje:

- Poza moim przeobrażeniem się w rapera, szykuję jeszcze jedną niespodziankę.

- Ja przepraszam, czy coś mi się pomyliło, czy to jest już finał?

- powiedziała zupełnie zszokowana Małgorzata Walewska.

- Zwijamy szczęki z podłogi

- dodała Katarzyna Skrzynecka.

- Gigantyczna robota, milion słów do nauczenia na pamięć w tekście, nie możesz się walnąć, musisz wszystko powiedzieć płynnie, potem się chować. Widziałem go na teledysku - to jest 1 do 1

- zachwycał się Robert Janowski.

- Tutaj absolutnie nie ma się do czego dowalić, próbuję coś znaleźć, ale wszystko jest idealnie

- zażartował Michał Wiśniewski.


Siedemnasty sezon programu „Twoja twarz brzmi znajomo” emitowany będzie premierowo w piątki, od 2 września br., o godzinie 20:05 w Polsacie.

Program „Twoja twarz brzmi znajomo” pojawił się na antenie Polsatu ponad 9 lat temu. Dotychczas w widowisku tym uczestniczyło ponad 100 gwiazd scen muzycznej, teatralnej i filmowej (więcej tutaj).
 
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Katarzyna Skrzynecka w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Robert Janowski i Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada
Michał Wiśniewski, Katarzyna Skrzynecka, Robert Janowski i Małgorzata Walewska w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, foto: Maciej Zawada


„Twoja twarz brzmi znajomo” - sezon 17., emisja w piątki (od 2 września 2022 roku) o godz. 20:05 w telewizji Polsat. Wcześniejsze odcinki tego programu mogą obecnie oglądać widzowie kanału Polsat Rodzina.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...