reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TVP Kobieta włącza się w akcję „Sprzątania świata”

dodano: 2022-09-06 23:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP Kobieta Kolejny raz kanał TVP Kobieta włącza się w międzynarodową akcję pod nazwą „Sprzątanie świata”, odbywającą się corocznie w trzeci weekend września (w tym roku 16-18 września). W związku z tym wydarzeniem stacja przygotowała specjalną ofertę programową („Ekoweekend w TVP Kobieta”) poświęconą tematyce ochrony środowiska naturalnego, która zawiera takie pozycje jak „Pięknie przyprawiona”, „Kwiaty na warsztat”, „Ziołowa apteka”, „Największe cuda natury” i „Home - S.O.S. Ziemia!”. W ramach kampanii stacja TVP Kobieta stworzyła plakat promujący ideę dbania o środowisko, w tym o czystość planety.

TVP Kobieta


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, podczas ekoweekendu kanał TVP Kobieta proponuje programy, które „doskonale wpisują się w ideę budowania świadomości ekologicznej”. Widzowie stacji TVP Kobieta od piątku, 16 września br. będą mieli okazję podziwiać „Największe cuda natury”. To seria dokumentów ukazująca piękno przyrody świata, na którą składają się m.in.: góry, wulkany, lodowce, rzeki, pustynie i wybrzeża. Dokument prezentuje miejsca uwielbiane przez podróżników, takie jak: afrykańska sawanna, aktywne wulkany, Wielka Rafa Koralowa, bujne lasy Chorwacji, zapierające dech w piersiach wodospady oraz słynny Wielki Kanion w Ameryce. Każdy odcinek to wyrafinowany obraz piękna natury, nie tylko dla miłośników przyrody. Emisja odbywać się będzie od piątku do poniedziałku, od 16 do 19 września br. o godzinie 6:30, a także w sobotę (17 września br.) o godzinie 8:30 oraz niedzielę (18 września br.) o godzinie 10:50.

Jak informuje nadawca, przez cały weekend repertuar kanału TVP Kobieta będzie obfitował w audycje proekologiczne o charakterze edukacyjnym i poradnikowe. Wśród pozycji znajdą się specjalne odcinki produkcji własnych: „Pięknie przyprawiona” z propozycją kuchni zero waste (emisja w piątek, 16 września br. o godzinie 17:20) oraz wykorzystania mrożonek (emisja w niedzielę, 18 września br. o godzinie 10:30), a także „Kwiaty na warsztat” (emisje w piątek, 16 września br. o godzinie 17:35 oraz w sobotę, 17 września br. o godzinie 15:10) (więcej tutaj) czy „Ziołowa apteka” (więcej tutaj).

W niedzielę, 18 września br. o godzinie 17:30 widzowie będą mieli okazję zobaczyć film dokumentalny „Home - S.O.S. Ziemia!”, który zabierze ich w podróż przez wszystkie kontynenty, by zwrócić uwagę na problemy i zagrożenia środowiska naturalnego na całym świecie.

W ramach kampanii stacja TVP Kobieta stworzyła plakat promujący ideę dbania o środowisko, w tym o czystość planety. - Od małych kroków zaczyna się wielka zmiana, fascynująca droga do zdrowszej, czystszej planety. Znajdź czas, by spojrzeć na losy Ziemi i razem z kanałem TVP Kobieta zadbaj o to, co naprawdę ważne. Zapraszamy - zachęca nadawca. Dodajmy, iż z okazji Dnia Ziemi, przypadającego 22 kwietnia, stacja TVP Kobieta przygotowała plakat promujący proekologiczne nawyki (więcej tutaj).
 
Kanał TVP Kobieta przygotował plakat promujący proekologiczne nawyki, foto: TVP
Kanał TVP Kobieta przygotował plakat promujący proekologiczne nawyki, foto: TVP
Kanał TVP Kobieta przygotował plakat promujący ideę dbania o środowisko, w tym o czystość planety, foto: TVP
Kanał TVP Kobieta przygotował plakat promujący ideę dbania o środowisko, w tym o czystość planety, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP
Joanna Lewandowska w programie „Kwiaty na warsztat”, foto: TVP


„Ekoweekend w TVP Kobieta” - emisja od piątku do niedzieli, od 16 do 18 września 2022 roku na kanale TVP Kobieta.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2022

12 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...