reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Sci-fi Action” na kanale Warner TV

dodano: 2022-09-15 17:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Warner TV Polska We wrześniu, październiku i listopadzie br. na antenie kanału Warner TV wyemitowane zostanie filmowe pasmo „Sci-fi Action”. W jego ramach stacja pokaże takie produkcje jak „Na skraju jutra”, „Doom”, „Pitch Black”, „Jupiter: Intronizacja”, „Mad Max: Na drodze gniewu”, „Coś”, „Matrix Rewolucje”, „Pacific Rim” i „Death Race: Wyścig śmierci”.

WarnerMedia
Warner TV Polska


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, na liście pasma „Sci-fi Action” znajdują się hollywoodzkie gwiazdy: reżyserskie i aktorskie. W emitowanych w Warner TV produkcjach pojawiają się m.in. Charlize Theron, Mila Kunis, Emily Blunt, Tom Hardy, Keanu Reeves czy Tom Cruise. Filmy wyreżyserowały siostry Wachowskie, George Miller czy John Carpenter. Nowe pasmo rozpocznie się we wrześniu br. i będzie kontynuowane w nadchodzących miesiącach. Premiera odbędzie się w sobotę, 17 września br. o godzinie 21:00 w Warner TV.

Pasmo „Sci-fi Action” rozpoczną dwie produkcje, których bohaterowie muszą zmierzyć się z nieziemskimi przeciwnikami. Major Cage z „Na skraju jutra” (emisja w sobotę, 17 września br. o godzinie 21:00) walczy w ludzkiej armii z kosmicznymi najeźdźcami. W trakcie walki wpada w pętlę czasową: umiera podczas bitwy i wciąż budzi się tego samego dnia. Po jednym z takich przebudzeń stwierdza, że chce rozmontować system od środka i korzysta z pomocy sierżant Vrataski, by odwrócić fatum i pokonać przeciwników. Jak zapewnia nadawca, w produkcji postawiono na realizm, który sprawia, że futurystyczny świat wydaje się maksymalnie autentyczny. Postać Vrataski, grana przez Emily Blunt, miała ciężką zbroję i aktorka początkowo nie była w stanie odgrywać w niej swoich scen. Jednak z pomocą reżysera, trenera fitness i dodatkowej motywacji od Toma Cruise’a, zagrała tak wyśmienicie, że zmagania aktorki nie były widoczne na ekranie (więcej tutaj).

Wrześniową część pasma zamknie film „Doom” (emisja w sobotę, 24 września br. o godzinie 21:00), dzieło polskiego reżysera i operatora filmowego Andrzeja Bartkowiaka. W głównych rolach występują Rosamund Pike, Dwayne Johnson „The Rock” i Karl Urban. Grane przez nich postaci również muszą zmierzyć się z agresywnymi kosmitami. Bohaterowie są członkami jednostki specjalnej, której głównym zadaniem jest ochrona grupy naukowców, pracujących na stacji badawczej na Marsie. Pewnego dnia tubylcy atakują ludzkich przybyszy. Na stacji ocaleli tylko ci, którzy potrafili się najlepiej bronić przed Marsjanami: garstka wyszkolonych żołnierzy. Film opowiada o ich walce o przetrwanie i próbie pokonania kosmitów (więcej tutaj).

W październiku br. stacja będzie kontynuować pasmo i pokaże jeszcze więcej produkcji science fiction. Odbędzie się emisja ostatniego filmu z serii „Mad Max”, gdzie główną postacią jest Furiosa. „Mad Max: Na drodze gniewu” (emisja w sobotę, 15 października br. o godzinie 21:00) został wyreżyserowany przez George`a Millera (więcej tutaj). Na ekranie telewizorów pojawią się również dwie produkcje sióstr Wachowskich, czyli „Jupiter: Intronizacja” (emisja w sobotę, 8 października br. o 21:00 - więcej tutaj i tutaj) o bohaterce, która była genetycznie przeznaczona do czynienia wielkich rzeczy oraz „Matrix Rewolucje” (emisja w sobotę, 29 października br. o godzinie 21:00), przedostatnia część serii o ludzkich rebeliantach, walczących z władzą maszyn i robotów (więcej tutaj). W programie znajdzie się także tytuł dla wielbicieli horrorów, czyli „Coś” (emisja w sobotę, 22 października br. o godzinie 21:00) wyreżyserowane przez Johna Carpentera (więcej tutaj). Ponadto kanał pokaże takie produkcje jak „Pitch Black” (emisja w sobotę, 1 października br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj), „Pacific Rim” (emisja w sobotę, 5 listopada br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj) i „Death Race: Wyścig śmierci” (emisja w sobotę, 12 listopada br. o godzinie 21:00) (więcej tutaj).

Pasmo „Sci-fi Action” będzie emitowane w każdą sobotę (od 17 września br.) o godzinie 21:00.
 
Charlize Theron w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, foto: Jasin Boland/Village Roadshow Films (BVI) Limited/Warner Bros.
Charlize Theron w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, foto: Jasin Boland/Village Roadshow Films (BVI) Limited/Warner Bros.
Tom Hardy i Charlize Theron w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, foto: Warner Bros.
Tom Hardy i Charlize Theron w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, foto: Warner Bros.
Abbey Lee, Courtney Eaton, Zoë Kravitz, Charlize Theron i Riley Keough w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, foto: Warner Bros.
Abbey Lee, Courtney Eaton, Zoë Kravitz, Charlize Theron i Riley Keough w filmie „Mad Max: Na drodze gniewu”, foto: Warner Bros.


„Sci-fi Action” - emisja w soboty (od 17 września 2022 roku) o godz. 21:00 w Warner TV.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...