reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Pogodni ludzie jesienią na antenie Radia Pogoda

dodano: 2022-09-15 21:42
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora

Radio Pogoda „Pogodny poranek Radia Pogoda” („Ilustrowana historia świata”, „Kto ma rację w Radiu Pogoda” i „Szybka 5-tka”), „Najpiękniejsze melodie” („Technicznie proste w Radiu Pogoda” i „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda”), „Witaj w klubie!” („Klub Pogodnych Ludzi”), „Pogodne popołudnie” („Poleca się Radio Pogoda” i „Radio Pogoda 24”), „Potańcówka Radia Pogoda”, „Powieść Radia Pogoda”, „Gość Radia Pogoda”, „Wieczór autorski”, „Koncert życzeń w Radiu Pogoda” i „Aleja Gwiazd Radia Pogoda” to propozycje Radia Pogoda (Agora) na jesień br.

Radio Pogoda


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jesień 2022 roku w ofercie Radia Pogoda:

W czwartek, 1 września 2022 roku Radio Pogoda zaprosiło wszystkich do słuchania programów z jesiennej ramówki. Stacja zaplanowała powrót na antenę wybranych audycji oraz „Klubu Pogodnych Ludzi”, a także nowe konkursy i programy poświęcone znanym artystom. Zmiany wspierają działania promocyjne Radia Pogoda z hasłem „Najpiękniejsze melodie” i zdjęciami Urszuli Sipińskiej.

Radio Pogoda nadaje programy według nowej, jesiennej ramówki. A w niej od poniedziałku do piątku między 6:00 a 10:00 na antenie stacji gości „Pogodny poranek Radia Pogoda”, prowadzony przez Joannę Piłat-Kruk i Zygmunta Chajzera. W programie pojawi się „Ilustrowana historia świata”, czyli kalendarium wydarzeń i rocznic. Dodatkowo, od poniedziałku do czwartku słuchacze mogą wziąć udział w nowym konkursie - „Kto ma rację w Radiu Pogoda”, a w piątek na antenę powróciła zabawa „Szybka 5-tka” (więcej tutaj).

Z kolei od 10:00 do 15:00 w programie Radia Pogoda „Najpiękniejsze melodie”, który prowadzi Jakub Mędrzycki, pojawią się treści poradnikowe (więcej tutaj). Będą to: „Technicznie proste w Radiu Pogoda” Wiktora Niedzickiego, nadawane o nowej porze - o godzinie 10:30, oraz „Szlachetne zdrowie w Radiu Pogoda” Ewy Podolskiej, obecne na antenie tradycyjnie o godzinie 12:30 (więcej tutaj).

Jesienną nowością w Radiu Pogoda będzie powrót „Klubu Pogodnych Ludzi”. Nowych członków codziennie o godzinie 14:30 witać będzie na antenie Robert Janowski w programie „Witaj w klubie!” (więcej tutaj). „Klub Pogodnych Ludzi” to uruchomiona w 2020 roku akcja Radia Pogoda, zrzeszająca „pogodnych słuchaczy”. Na antenie oraz w mediach społecznościowych i na stronie internetowej stacji dla członków klubu przygotowywane będą atrakcje, dedykowane zabawy czy możliwość uczestniczenia w codziennej działalności stacji (więcej tutaj).

Od 15:00 do 20:00 w programie „Pogodne popołudnie” słuchacze rozgłośni będą mogli wziąć udział w dwóch akcjach antenowych. Pierwsza to „Poleca się Radio Pogoda”, w której fani stacji podziękują na antenie tym osobom, dzięki którym odkryli Radia Pogoda. Natomiast w konkursie „Radio Pogoda 24” odbiorcy rozgłośni będą mogli zweryfikować, czy uważnie słuchają Radia Pogoda - stacja sprawdzi ich wiedzę zdobytą dzięki informacjom antenowym z ostatnich 24 godzin (więcej tutaj).

W piątki między 19:00 a 21:00, już tradycyjnie, na antenie pojawi się „Potańcówka Radia Pogoda”. Raz w miesiącu, decyzją słuchaczy, potańcówka będzie miała swój motyw przewodni (więcej tutaj).

Dodatkowo, od poniedziałku do czwartku w godzinach 20:00-21:00 redakcja rozgłośni będzie kontynuować emisję „Powieści Radia Pogoda” (więcej tutaj), a codziennie od 22:00 do 23:00 nadawane będą wywiady z gwiazdami muzyki i sztuki w ramach serii „Gość Radia Pogoda” (więcej tutaj) i „Wieczór autorski” (więcej tutaj).

Weekendy w Radiu Pogoda należeć będą do słuchaczy i gwiazd. Robert Janowski powróci po wakacyjnej przerwie do prowadzenia „Koncertu życzeń w Radiu Pogoda”, emitowanego między 10:00 a 14:00 w sobotę i w niedzielę (więcej tutaj). Nowością będzie poświęcony muzycznym gwiazdom program „Aleja Gwiazd Radia Pogoda”. W sobotę i w niedzielę w godzinach 14:00-18:00 prowadzący Radia Pogoda przybliżą życie i muzykę artystów obecnych na co dzień na antenie stacji (więcej tutaj).

Ramówkę Radia Pogoda wzbogacą treści publikowane na stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu Radia Pogoda na portalach społecznościowych Facebook i Instagram.

Oprócz tego od połowy sierpnia 2022 roku trwają działania reklamowe Radia Pogoda, które umacniają hasło pozycjonujące stacji - „Najpiękniejsze melodie”, i stanowią wstęp do jesiennej ramówki rozgłośni. Na kreacjach stworzonych przez Mateusza Sadowskiego znalazły się zdjęcia fotografa Ryszarda Łabusa.

- Do naszej kampanii zaprosiliśmy jedną z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek „Krajowego Festiwalu Piosenki Polskiej” w Opolu - Urszulę Sipińską. Jesteśmy zachwyceni współpracą z artystką i cieszymy się, że zgodziła się zostać twarzą najpiękniejszych melodii granych w Radiu Pogoda - mówi Anna Justka, szefowa promocji stacji muzycznych Agory. - We wrześniu będziemy wspólnie świętować 75. urodziny Urszuli Sipińskiej. Już teraz przygotowujemy dla naszych słuchaczy całą masę niespodzianek oraz plebiscyt utworów wokalistki. Wystarczy słuchać Radia Pogoda oraz śledzić nasze kanały w mediach społecznościowych - dodaje.


Reklamy Radia Pogoda można zobaczyć na nośnikach reklamy zewnętrznej w miastach nadawania stacji. Kampania jest zaplanowana na kilka tygodni. Działania przygotował dział promocji Grupy Radiowej Agory (GRA) (więcej tutaj).

Nowa, jesienna ramówka Radia Pogoda jest też promowana na antenie rozgłośni, jej stronie internetowej radiopogoda.pl oraz na profilu na portalu społecznościowym Facebook.
 
„Klub Pogodnych Ludzi” wraca jesienią na antenę Radia Pogoda, foto: Agora
„Klub Pogodnych Ludzi” wraca jesienią na antenę Radia Pogoda, foto: Agora


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 jasnoszara

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze jasnoszarym....

399 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

669 zł Więcej...