reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Czarna owca” - film TVN w HBO

dodano: 2022-10-02 12:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Agora Next Film TVN „Czarna owca” W niedzielę, 2 października br. o godz. 20:10 na kanale HBO, w ramach pasma „Niedzielny megahit”, wyemitowany zostanie premierowo polski film „Czarna owca”. Producentem filmu jest TVN (Warner Bros. Discovery), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik. Reżyserem filmu jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka.

Agora Next Film TVN „Czarna owca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magdalena (w tej roli Magdalena Popławska) i Arkadiusz (Arkadiusz Jakubik) są zgodnym małżeństwem z 25-letnim stażem, które opiekuje się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomaszem (Kamil Szeptycki), który od dawna pozostaje w związku z Joanna (Agata Różycka). Wydaje się, że wszystko jest w porządku - typowa rodzina. Kiedy jednak przyjrzy się bliżej - kłopoty zaczynają się, gdy zmęczona swoim sekretnym życiem Magdalena postanawia iść za głosem serca, co uruchamia kaskadę zdarzeń. Joanna zrywa z Tomaszem, dziadek Walenty (Włodzimierz Press) znika, a Arkadiusz ma problemy z powrotem do normalności. Kiedy w końcu na światło dzienne wychodzą kłopoty, konflikty i pragnienia, które przez wiele lat były wypierane, bohaterowie zaczynają żyć własnym życiem. A przynajmniej tak im się wydaje. Czy każde z nich znajdzie własną drogę do szczęścia?

Reżyserem filmu „Czarna owca” jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka. W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Czarna owca” pojawił się w kinach w piątek, 13 sierpnia 2021 roku (więcej tutaj). W HBO film zostanie pokazany premierowo w ramach pasma „Niedzielny megahit” (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

Dodajmy również, że nadawcy kanałów HBO i TVN są obecnie częścią jednej grupy medialnej - Warner Bros. Discovery (więcej tutaj).
 
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora


„Czarna owca” - emisja w niedzielę, 2 października 2022 roku o godz. 20:10 w HBO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...