reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Netia GO - nowy serwis streamingowy Netii

dodano: 2022-10-05 16:02
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: Netia

Netia GO 5 października br. Netia udostępniła klientom swoich usług telewizyjnych zupełnie nowy serwis Netia GO, w ramach którego operator oferuje nową odsłonę serwisów wideo na życzenie, w tym pakiet Netia Premium i nawet 130 kanałów TV online, dostępnych na praktycznie dowolnym urządzeniu.

Netia
Netia GO


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Serwis Netia GO zapewnia dostęp do oferty treści VOD oraz kanałów telewizyjnych online, które są dostępne na praktycznie dowolnym urządzeniu (komputery – go.netia.pl, aplikacje na urządzenia z systemem Android i iOS, telewizory z Android TV i Apple TV, funkcje Chromecast, AirPlay oraz dekodery z serii Netia EvoBox).

W ramach aplikacji Netia GO dostępne są 3 kategorie treści VOD:
  • tzw. Katalogi, w ramach których abonenci otrzymują bezpłatnie (w ramach abonowanej oferty) dostęp do wybranych treści emitowanych na linearnych kanałach TV, posiadanych przez danego abonenta;
  • wypożyczalnia filmów (TVOD – transakcyjny serwis VOD) – udostępnianie na 48 godzin pojedynczych filmów od filmowych nowości prosto z kina po klasykę filmową, w cenach od 5 do 20 zł (kwota doliczana do rachunku);
  • Netia Premium (SVOD – pakiet wideo na życzenie w cenie 20 zł na 30 dni, doliczane do rachunku), w ramach którego Netia udostępnia setki polskich i zagranicznych filmów, produkcji dla dzieci, programy rozrywkowe i seriale dla całej rodziny oraz przedpremierowe odcinki wybranych seriali i seriale premium Telewizji Polsat.

Netia GO zapewnia również dostęp do nawet 130 kanałów telewizyjnych online (kanały posiadane przez danego abonenta w ramach usługi IPTV, do których emisji w serwisie zgodę wyrazili nadawcy).
 

- Netia GO to kolejny w tym roku, po dekoderze Netia EvoBox 4K, wdrożonym do oferty na początku 2022 roku, oraz usłudze Disney+, wprowadzonej w czerwcu, efekt strategii rozwoju szeroko pojętych usług telewizyjnych Netii, realizowanej dzięki współpracy w ramach Grupy Polsat Plus - powiedział Tomasz Dakowski, dyrektor generalny obszaru B2C, członek zarządu Netii.

- Coraz liczniejsi użytkownicy naszych usług telewizyjnych zyskują teraz dostęp do swoich ulubionych kanałów na urządzeniach mobilnych. Kanały takie jak Polsat Sport Premium z Ligą Mistrzów, Eleven Sports z LaLiga, kanały newsowe Polsat News czy TVN24 i wiele innych, będą dostępne zawsze z nami, w domu i poza nim - dodał.

Serwis Netia GO jest dostępny od 5 października br. bez dodatkowych opłat dla abonentów usług telewizyjnych Netii. Danymi do logowania jest ten sam login i hasło, którym abonenci logują się w serwisie samoobsługowym www.netiaonline.pl.

Do każdego konta abonenckiego Netia GO można stworzyć 5 profili i korzystać z aplikacji jednocześnie na 3 urządzeniach, zatem aplikacja może pełnić również funkcję zbliżoną do klasycznego multiroomu.

Wraz z premierą aplikacji Netia GO dekodery Netia EvoBox zyskają aktualizację do nowszego wyglądu, spójnego z nową aplikacją, co ma zapewnić użytkownikom lepsze doświadczenie w użytkowaniu nowej platformy rozrywkowej. Aktualizacja ma się odbywać automatycznie, stopniowo w ciągu kilku dni.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Lite 4K

Homatics BOX R Lite to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy...

339 zł Więcej...

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...