reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Przygody w listopadzie w Boomerangu

dodano: 2022-10-10 12:13
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery

Boomerang W listopadzie br. kanał telewizyjny Boomerang poleca swoim widzom w ramach pasma „Cartoonito” takie seriale jak „CoComelon” (sezon 1.), „Krecio” (sezon 1.) i „Tomek i przyjaciele” (sezon 25.) oraz film „Tomek i przyjaciele: Wyścig o puchar Sodoru”, a w ramach pasma „Zimowe szaleństwo ze Scoobym oraz Tomem i Jerrym” takie produkcje jak „Scooby-Doo: Upiór w operze” i „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”.

Boomerang


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, listopad br. w Boomerangu upłynie pod znakiem premier w paśmie „Cartoonito” (więcej tutaj). W jego ramach odbędzie się premiera serialu „CoComelon”. Animacja 3D, tak jak inne z seriali emitowanych w tym bloku programowym, bazuje na chwytliwych i edukacyjnych piosenkach. Kanał pokaże premierowe odcinki pierwszego sezonu serialu „Krecio” o dzielnym kreciku i jego magicznej księdze, maraton filmów ze Scoobym-Doo oraz Tomem i Jerrym (więcej tutaj), a także maraton odcinków serialu „Tomek i przyjaciele”.

Listopad 2022 roku w ofercie kanału Boomerang:

„Cartoonito”:
„Tomek i przyjaciele”
emisja: w soboty i niedziele (od 5 listopada br.) o 8:00

Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 5 listopada br. o godzinie 8:00. Każdy odcinek animacji „Tomek i przyjaciele” opowiada inną historię głównych bohaterów. Jak czytamy w opisie, Tomek, Piotruś, Nia, Kamcia, Diesel, Sandra i inne lokomotywy z Wyspy Sodor podczas przygód pełnych cennych i zabawnych doświadczeń poznają istotne wartości. Piotruś lubi płatać innym figle, ale czasem uczy się, że nie wszystkie psoty są równie fajne dla kolegów i koleżanek. Tomek nigdy się nie poddaje i motywuje innych, a Sandra wiele potrafi, ale bywa nieco strachliwa, więc reszta ekipy uczy się ją wspierać. W listopadowym maratonie, w ramach pasma „Cartoonito”, widzowie zobaczą różne odcinki ostatniego sezonu nowej animacji „Tomek i przyjaciele” (więcej tutaj) oraz produkcję „Tomek i przyjaciele: Wyścig o puchar Sodoru”, która opowiada o wyjątkowym dniu mieszkańców wyspy u wybrzeży Wielkiej Brytanii. Lokomotywy wezmą udział w wyścigu o tytułowy puchar. Kamcia jest przekonana, że jako superszybka i nowoczesna lokomotywa zwycięży. Musi jednak wystartować w parze z Tomkiem - w ten sposób nauczą się współpracować w duecie i polegać na zaletach innych bohaterów (więcej tutaj).

„Cartoonito”:
„CoComelon”
emisja: codziennie (od 7 listopada br.) o 10:20 i 12:20

Premiera serialu odbędzie się w poniedziałek, 7 listopada br. w godzinach 10:20 i 12:20. Jak informuje nadawca, produkcje emitowane w ramach pasma „Cartoonito” zachęcają dzieci do układania własnych piosenek razem z bohaterami. W ten sposób przedszkolaki mogą uczyć się zgodnie z założeniami nurtu psychologii pozytywnej, ważnym elemencie filozofii Cartoonito. Nauka przez zabawę sprawia, że dzieci lepiej przyswajają życiowe lekcje i czerpią z tego radość. „CoComelon” stawia na inkluzywność, pozytywność oraz afirmacyjne nastawienie do wyjątkowości małych dzieci. Serial opowiada o trzyletnim chłopcu JJ, jego rodzicach, siostrze i reszcie rodziny CoComelon, a także przyjaciołach głównego bohatera i ich rodzinach. Na ekranie pojawia się dziadek JJ-a, który jest farmerem. Dzięki temu mali bohaterowie poznają wiejskie zwierzątka, a dziadek pokazuje dzieciom ciekawą roślinność. Towarzyszy im też w śpiewaniu piosenek. W odcinkach premierowego serialu pojawi się „Piosenka o pięciu zmysłach”, „Trzy małe kotki” i inne (więcej tutaj).

„Cartoonito”:
„Krecio”
emisja: codziennie (od 14 listopada br.) o 12:30

Premiera nowych odcinków pierwszego sezonu serialu odbędzie się w poniedziałek, 14 listopada br. o godzinie 12:30. Tytułowa postać to heros z Kreciego Miasteczka. Polscy widzowie poznali go dzięki produkcji „Mistrz Krecio i królewskie zaproszenie” na kanale Boomerang. W filmie zwyciężył z Ogrodnikiem, który chciał przejąć Mistyczny Podręcznik Magii o imieniu Reggie. W serialu złośliwy Ogrodnik, który również jest krecikiem, powraca i wielokrotnie próbuje położyć łapki na czarodziejskim przedmiocie. Nie inaczej stanie się w premierowych odcinkach pierwszego sezonu. Tym razem Ogrodnik spróbuje złapać Dotty, niezwykle mądrą przyjaciółkę Krecia. Bohaterkę czeka gorszy dzień: nic nie będzie szło po jej myśli. Postanowi wybrać się na ekscytującą przygodę z Reggiem, aby przegonić wszelkie smutki. Wtedy pojawi się Ogrodnik, który znów będzie chciał ukraść księgę. Dotty razem z Kreciem spróbują też rozwiązać zagadkę dziwnego zjawiska: podobno do miasteczka zawitali kosmici. Ale czy są prawdziwi? Detektywistyczny duet wkroczy do akcji (więcej tutaj).

„Zimowe szaleństwo ze Scoobym oraz Tomem i Jerrym”:
emisja: w soboty i niedziele (od 26 listopada br.) o 16:00
Premiera maratonu odbędzie się w sobotę, 26 listopada br. o godzinie 16:00. Czy jest coś lepszego, niż maraton seriali ze Scoobym-Doo, Tomem i Jerrym? Tak. Maraton seriali i filmów pełnometrażowych z tymi bohaterami: Boomerang zaprasza na wielką dawkę przygód. W ramach weekendowego maratonu każde popołudnie zapełnią produkcje z kultowymi już bohaterami (więcej tutaj). W filmie „Scooby-Doo: Upiór w operze” paczka nastoletnich detektywów i płochliwy pies przeżyją swoją wersję wydarzeń klasycznego musicalu „Upiór w operze”. Daphne i Fred postanowią wziąć udział w talent show. Próby do niego odbywają się w starej operze, gdzie straszy tytułowa zjawa. Bohaterowie zwołają resztę ekipy, by odkryć tajemnicę ducha (więcej tutaj). Przygody z nieziemskimi stworzeniami przeżyją też postaci z filmu „Tom i Jerry: Jak uratować smoka”. Podczas swoich klasycznych harców, gdy Tom próbuje złapać myszkę w pułapkę, znajdą tajemnicze jajo. Wykluje się z niego mały smoczek. Potraktuje Toma jak swoją mamę, ale wkrótce postaci dowiedzą się, że jego prawdziwa mama przyjdzie odebrać szkraba (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...