reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Šláger Muzika naziemnie dla Czech

dodano: 2022-10-10 19:08
autor: RO | źródło: parabola.cz

DVB-T2 Oferta programowa MUX 24 naziemnej telewizji cyfrowej w Czechach poszerzyła się o kolejny kanał telewizyjny. Firma Digital Broadcasting, która obsługuje ten multipleks, włączyła kanał muzyczny Šláger Muzika (Šlágr Muzika).

Šlágr Muzika (Šláger Muzika)
Slagr Muzika (Slager Muzika)


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Multipleks 24. w standardzie DVB-T2 jest bogatszy o jeszcze jeden bezpłatny kanał, którym został Šláger Muzika. To druga stacja z rodziny Šláger dystrybuowana w tym multipleksie. Na tradycyjnej antenie naziemnej był odbierany kanał Šláger Originál.

Firma Československá Muzika, s.r.o. jako nadawca kanałów Šláger może mówić o prawdziwym szczęściu, jeśli chodzi o rozszerzanie ich zasięgu. Licencję na nadawanie Šláger Muzika uzyskała na Słowacji 4 listopada 2020 roku. Zgodnie z warunkami licencji, oferuje całodobowy program muzyczny rozszerzony o telesprzedaż nośników audio dla rynku czeskiego i słowackiego.

Trzeci kanał z rodziny Šláger pod nazwą Šláger Premium jest oferowany przez operatorów satelitarnych i kablowych w formie płatnej.

Multipleks 24. działa w standardzie DVB-T2 z pokryciem 97,6% ludności Republiki Czeskiej. W naziemnym pakiecie są zawarte kanały Nova (TV Nova, Nova Action, Nova Fun, Nova Gold, Nova Lady), TV Relax, TV Rebel, JOJ Family, CS Mystery, Paramount Network, Sport 5, ABC, Šláger Originál, Šláger Muzika, Nickelodeon Ukraine Pluto TV, TV přes anténu i kanał regionalny w zależności od regionu. Spośród stacji radiowych są dostępne Rádio Čas, Rádio Čas Rock i Rádio Dálnice.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii DVB-T2


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

509 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...