reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Elsat znów ostrzega przed oszustami

dodano: 2022-11-08 09:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Vectra/satkurier.pl

Elsat Operator sieci Elsat (Grupa Vectra) z Rudy Śląskiej w wydanym komunikacie poinformował o nieuczciwych działaniach przedstawiciela konkurencyjnej firmy (nie podano jej nazwy), skierowanych szczególnie do osób starszych. - Informujemy, że nie wysyłamy do państwa domów naszych przedstawicieli handlowych w celu podpisania nowych umów - czytamy w komunikacie.

Elsat
Elsat


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Ważna informacja! Klienci Elsat, w związku z nieuczciwymi działaniami przedstawiciela konkurencyjnej firmy skierowanymi szczególnie do osób starszych, informujemy, że nie wysyłamy do państwa domów naszych przedstawicieli handlowych w celu podpisania nowych umów. Jeżeli w ostatnim czasie odwiedził państwa przedstawiciel, zapewniamy, że nie był on pracownikiem naszej firmy, a świadczone państwu przez nas usługi w dalszym ciągu pozostają niezmienne. W celu wyciągnięcia konsekwencji wobec nieuczciwego przedstawiciela konkurencyjnej firmy, który celowo wprowadza państwa w błąd podając o naszej firmie nieprawdziwe informacje, zachęcamy do zgłaszania takich przypadków nam lub powiadomienia o nich Policji. W razie wątpliwości lub pytań nasi konsultanci pozostają do państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 32 440 60 60

- informuje w wydanym komunikacie operator sieci Elsat.


Dodajmy, że w przeszłości operator sieci Elsat ostrzegał już swoich abonentów przed oszustami, którzy podawali wtedy fałszywe informacje m.in. o bankructwie firmy, czy jest fuzji z platformą Cyfrowy Polsat (dzisiaj Polsat Box) (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polskie kablówki


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

389 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...