reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Podróże w grudniu na kanale Fox Comedy

dodano: 2022-11-22 15:52
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

FOX Comedy W grudniu br. kanał telewizyjny Fox Comedy poleca swoim widzom w ramach pasma „Zabawne podróże w niedzielne popołudnia” takie produkcje filmowe jak „Gliniarz z Beverly Hills”, „Gliniarz z Beverly Hills 2”, „Cziłała z Beverly Hills”, „Wakacje rodziny Johnsonów”, „Zielona Karta” i „Naga Broń: Z akt Wydziału Specjalnego”.

Fox Comedy


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w grudniu br. tych widzów, którzy nade wszystko cenią w życiu śmiech, kanał Fox Comedy przeniesie m.in. prosto do słonecznego Beverly Hills.

Grudzień 2022 roku w ofercie kanału Fox Comedy:

„Zabawne podróże w niedzielne popołudnia”:
emisja: w niedziele (od 4 grudnia br.) o 16:00
Dla tych, którzy kochają śmiech, kanał Fox Comedy przygotował podróż po Stanach Zjednoczonych Ameryki. A to za sprawą komedii, które z pewnością rozgrzeją serca w grudniowe, niedzielne popołudnia. Widzów czekać będzie wyprawa, m.in. do słonecznego Beverly Hills. W niedzielę, 4 grudnia br. od godziny 16:00 stacja pokaże takie filmy jak „Gliniarz z Beverly Hills” (więcej tutaj) i „Gliniarz z Beverly Hills 2”, w niedzielę, 11 grudnia br. od godziny 16:00 takie filmy jak „Cziłała z Beverly Hills” (więcej tutaj) i „Wakacje rodziny Johnsonów”, a w niedzielę, 18 grudnia br. od godziny 16:00 takie filmy jak „Zielona Karta” i „Naga Broń: Z akt Wydziału Specjalnego” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...