reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bożonarodzeniowe kino w grudniu w CBS Europa

dodano: 2022-11-24 00:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

CBS Europa W grudniu br. kanał CBS Europa poleca swoim widzom takie filmy jak „Niebo istnieje... naprawdę”, „Czas patriotów”, „Lepiej być nie może” i „Dzień dobry TV”, w ramach pasma „Odliczanie do Gwiazdki” takie produkcje jak „Święta w stylu country”, „Ślub w stylu country”, „Święta w stylu country: Powrót”, „Świąteczny przepis na romans”, „Gwiazdka z księciem”, „Gwiazdka z księciem: Królewskie zaręczyny”, „Gwiazdka z księciem: Królewskie dziecko”, „Gwiazdkowa zamiana”, „Jadąc do domu na Gwiazdkę”, „Gwiazdka przy Piątej Alei”, „Boże Narodzenie w Paryżu” i „Przetrwać święta”, a w ramach pasma „Boże Narodzenie w CBS Europa” takie filmy jak „Cuda z nieba”, „Niebo istnieje... naprawdę”, „Małe kobietki”, „Przetrwać święta”, „Dwoje do poprawki”, „Dirty Dancing”, „Oliver Twist”, „Igraszki losu”, „Tootsie”, „Niania w Nowym Jorku”, „Moneyball”, „W pogoni za szczęściem” i „Jak urodzić i nie zwariować”.

CBS Europa
CBS Europa kino dobrych emocji


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału CBS Europa:

„Odliczanie do Gwiazdki”:
emisja: w soboty i niedziele (od 3 grudnia br.)
W każdą sobotę i niedzielę przed Bożym Narodzeniem po dwa filmy gwiazdkowe (więcej tutaj) - gdy pewien gwiazdor muzyki country chciał uciec przed Gwiazdką - w sobotę, 3 grudnia br. o godzinie 13:25 „Święta w stylu country” („A Very Country Christmas”) (więcej tutaj), w sobotę, 3 grudnia br. o godzinie 15:10 „Ślub w stylu country” („A Very Country Wedding”) i w niedzielę, 4 grudnia br. o godzinie 13:00 „Święta w stylu country: Powrót” („A Very Country Christmas: Homecoming”), w niedzielę, 4 grudnia br. o godzinie 14:45 „Świąteczny przepis na romans” („A Christmas Recipe for Romance”), rozpieszczony książę i zapracowana lekarka - ta znajomość nie zaczęła się dobrze - w sobotę, 10 grudnia br. o godzinie 13:20 „Gwiazdka z księciem” („Christmas with a Prince”), w sobotę, 10 grudnia br. o godzinie 15:05 „Gwiazdka z księciem: Królewskie zaręczyny” („Christmas with a Prince: Becoming Royal”) i w niedzielę, 11 grudnia br. o godzinie 13:00 „Gwiazdka z księciem: Królewskie dziecko” („Christmas with a Prince: The Royal Baby”), w niedzielę, 11 grudnia br. o godzinie 14:50 „Gwiazdkowa zamiana” („A Christmas Exchange”), w sobotę, 17 grudnia br. o godzinie 13:00 „Jadąc do domu na Gwiazdkę” („Dashing Home for Christmas”), w sobotę, 17 grudnia br. o godzinie 14:50 „Gwiazdka przy Piątej Alei” („Christmas on 5th Avenue”), w niedzielę, 18 grudnia br. o godzinie 12:50 „Boże Narodzenie w Paryżu” („Christmas in Paris”) i w niedzielę, 18 grudnia br. o godzinie 14:40 „Przetrwać święta” („Surviving Christmas”) - w obsadzie Christina Applegate, Ben Affleck i James Gandolfini (więcej tutaj).

„Niebo istnieje... naprawdę” („Heaven Is for Real”)
obsada: Kelly Reilly, Greg Kinnear i Connor Corum
emisja: w sobotę, 3 grudnia br. o 21:00

Dramat. Mały synek pastora niemal umiera podczas operacji wyrostka. Choć chłopca udaje się uratować, po tym zdarzeniu zaczyna opowiadać o swej podróży do nieba. Pastor musi odpowiedzieć na pytanie: „Czy to fantazja czterolatka, czy też prawdziwe doświadczenie?”. Otoczenie nie ułatwia mu tego zadania.

„Czas patriotów” („Patriot Games”)
obsada: Anne Archer, Harrison Ford, Sean Bean i Samuel L. Jackson
emisja: w sobotę, 10 grudnia br. o 21:00

Thriller sensacyjny. Jack Ryan, były agent Central Intelligence Agency (CIA), zwiedza z żoną i córką Londyn. Gdy są w okolicach Pałacu Buckingham, dochodzi do ataku terrorystycznego ze strony Irish Republican Army (IRA). Jack Ryan udaremnia atak i śmiertelnie rani jednego z napastników. Brat zabitego poprzysięga zemstę na rodzinie agenta. Ekranizacji powieści Toma Clancy’ego.

„Lepiej być nie może” („As Good As It Gets”)
obsada: Helen Hut, Jack Nicholson, Greg Kinnear i Cuba Gooding Jr.
emisja: sobota 17 grudnia o 21:00

Komediodramat. Cierpiący na zaburzenia obsesyjno-kompulsywne pisarz Melvin nienawidzi ludzi, ale akceptuje uroczą kelnerkę Carol. Kobieta zachowuje pogodę ducha, choć troska o chorego synka to wielki ciężar. Utrapieniem Melvina są sąsiad Simon, gej i artysta, oraz jego wścibski pies. Pewnego dnia świat całej trójki staje na głowie, a relacje między nimi diametralnie się zmieniają. Melvin odkryje w sobie nowe uczucia (więcej tutaj).

„Boże Narodzenie w CBS Europa”:
emisja: codziennie (od 24 grudnia br.) o 6:00
Jak zapowiada nadawca, od Wigilii do drugiego dnia świąt Bożego Narodzenia (24-26 grudnia br.) kanał CBS Europa pokaże najlepsze filmy i największe gwiazdy, w tym (więcej tutaj): w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 17:00 „Cuda z nieba” („Miracles from Heaven”) (więcej tutaj), o godzinie 19:05 „Niebo istnieje... naprawdę” („Heaven Is for Real”), o godzinie 21:00 „Małe kobietki” („Little Women”) (więcej tutaj) i o godzinie 23:15 „Przetrwać święta” („Surviving Christmas”), w niedzielę, 25 grudnia br. o godzinie 12:50 „Dwoje do poprawki” („Hope Springs”) (więcej tutaj), o godzinie 14:45 „Dirty Dancing” („Dirty Dancing”) (więcej tutaj), o godzinie 16:40 „Oliver Twist” („Oliver Twist”), o godzinie 19:10 „Igraszki losu” („Serendipity”) (więcej tutaj), o godzinie 21:00 „Tootsie” („Tootsie”) (więcej tutaj) i o godzinie 23:10 „Niania w Nowym Jorku” („The Nanny Diaries”) (więcej tutaj), w poniedziałek, 26 grudnia br. o godzinie 12:20 „Przetrwać święta” („Surviving Christmas”), o godzinie 14:10 „Niania w Nowym Jorku” („The Nanny Diaries”), o godzinie 16:10 „Małe kobietki” („Little Women”), o godzinie 18:25 „Moneyball” („Moneyball”) (więcej tutaj), o godzinie 21:00 „W pogoni za szczęściem” („The Pursuit of Happyness”) (więcej tutaj) i o godzinie 23:15 „Jak urodzić i nie zwariować” („What to Expect When You’re Expecting”) (więcej tutaj).

„Małe kobietki” („Little Women”)
obsada: Winona Ryder, Gabriel Byrne, Kirsten Dunst i Susan Sarandon
emisja: w sobotę, 24 grudnia br. o 21:00

Melodramat. Cztery zżyte, ale bardzo różne siostry czekają wraz z matką na powrót ojca z wojny secesyjnej. Każda z sióstr inaczej widzi swoją przyszłość i na własną rękę będzie szukać swojego miejsca w życiu - określonego nie tylko przez tradycyjną rolę matki i żony.

„Oliver Twist” („Oliver Twist”)
obsada: Ben Kingsley, Barney Clark i Harry Eden
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 16:40

Dramat. Lata 30. XIX wieku. Oliver, mała sierota, tuła się po przytułkach, przygarniany czasem przez ludzi, którzy wykorzystują bezdomne dzieci do pracy ponad siły - albo do działalności przestępczej. Gdy Oliver zostaje przyłapany na okradaniu zamożnego pana Brownlowa, życie chłopca ma szansę się zmienić. Słynna powieść Karola Dickensa w adaptacji Romana Polańskiego.

„Tootsie” („Tootsie”)
obsada: Jessica Lange, Geena Davis, Dustin Hoffman i Bill Murray
emisja: w niedzielę, 25 grudnia br. o 21:00

Komedia. Bezrobotny aktor wpada na pomysł, by pójść na casting w kobiecym przebraniu. Wkrótce dostaje rolę, a jako aktorka charakterystyczna zyskuje sławę i miłość widzów. Jednak sprawy się komplikują, gdy zakochuje się w koleżance z planu. - Obsypana nagrodami komedia Sydneya Pollacka, obnażająca kulturowe stereotypy - zapowiada nadawca.

„W pogoni za szczęściem” („The Persuit of Happiness”)
obsada: Thandie Newton, Jaden Smith i Will Smith
emisja: w poniedziałek, 26 grudnia br. o 21:00

Dramat. Kiedy firma Chrisa upada, ścigają go wierzyciele, a żona odchodzi zostawiając z małym synkiem, mężczyźnie zostanie już tylko jedno marzenie: zostać maklerem giełdowym, co pozwoli mu na utrzymanie siebie i dziecka. Nawet walcząc z bezdomnością, Chris nie przestanie z determinacją dążyć do postawionego sobie celu. Na faktach.

„Dzień dobry TV” („Morning Glory”)
obsada: Rachel McAdams, Diane Keaton, Harrison Ford i Jeff Goldblum
emisja: w piątek, 30 grudnia br. o 21:00

Komedia. Becky, młoda producentka telewizyjna, dostaje szansę wyprowadzenia na prostą podupadającej telewizji śniadaniowej. Wyrzucenie nielubianego prowadzącego nie poprawia słupków oglądalności - a gdy na jego miejsce Becky udaje się ściągnąć popularnego, ale nadętego dziennikarza Mike’a, sprawy nie stają się łatwiejsze.
 
Brooklyn Decker, Rodrigo Santoro i Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Jak urodzić i nie zwariować”, foto: AMC Networks International
Brooklyn Decker, Rodrigo Santoro i Jennifer Lopez „J.Lo” w filmie „Jak urodzić i nie zwariować”, foto: AMC Networks International


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...