reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i filmy w grudniu w Polsat JimJam

dodano: 2022-11-27 17:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W grudniu br. kanał Polsat JimJam poleca seriale „Ciekawski George” i „Pettson i Findus” (sezony 3. i 4.), filmy „Kajtuś”, „Miss Spider: The Prince, The Princess And The Bee”, „Czarodziejskie święta Franklina”, „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny”, „Mały Miś i jego przyjaciele”, „Noddy i księżycowy pył”, „Pettson i Findus”, „Daisy & Ollie Christmas Special” („Daisy i Ollie”), „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka”, „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska”, „Wild Kratts: The Christmas Special”, „Lego Friends: Girlz 4 Life” i „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” produkcję „Leo, strażnik przyrody”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Harry i wiaderko pełne dinozaurów” i „Tropiciele zagadek”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Grudzień 2022 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Leo, strażnik przyrody”
emisja: codziennie o 8:55 i 20:20

„Leo, strażnik przyrody” to nagradzany serial animowany dla dzieci w wieku przedszkolnym. Leo ma osiem lat, jest zawsze chętny do pomocy, odważny i kocha naturę. Razem ze swoją młodszą siostrą Katie, ich lojalnym psem Hero i Rangerem Rockym, podróżują po całym świecie i przeżywają wspaniałe przygody. W ich towarzystwie najmłodsi poznają wiele ciekawostek ze świata natury i dzikiej przyrody. Stacja zaprasza na odcinki serii „Leo, strażnik przyrody” codziennie o 8:55 i 20:20 (więcej tutaj i tutaj).

„Ciekawski George”
emisja: codziennie o 19:05

Seria „Ciekawski George” śledzi przygody ciekawskiej i kochającej zabawę małpki oraz jej przyjaciela, Pana w Żółtym Kapeluszu. Nienasycona ciekawość George'a dotycząca otaczającego go świata doprowadza go do wielu zabawnych sytuacji i stawia go przed wyzwaniem wychodzenia z tarapatów, w które sam nieustannie wpada. George uczy się brać odpowiedzialność za swoje działania, sprzątać po sobie bałagan i zdobywać nowe umiejętności. Małpka pojawi si w nowych odcinkach serialu, z jeszcze większą ilością wybryków, przygód i zdumiewających odkryć. - George zawsze was rozbawi, doskonale oddając ciekawską naturę każdego przedszkolaka. Wyrusz z bohaterem na jego niezwykłe eskapady, by jeszcze lepiej poznać świat - zachęca nadawca. Na nowe przygody uroczej małpki stacja zaprasza codziennie od godziny 19:05 (po trzy odcinki) (więcej tutaj).

„Pettson i Findus” 3, 4
emisja: w soboty i niedziele o 6:25

Seria „Pettson i Findus” opowiada o porywających przygodach pomysłowego farmera Pettsona i jego wiernego, ale niesfornego kota Findusa. Pettson to starszy pan mieszkający na farmie położonej daleko na północy. Ma pod opieką energicznego i ciekawego świata kota. Findus nieustannie chce odkrywać i doświadczać nowych, ekscytujących rzeczy: łowienia ryb, biwakowania na świeżym powietrzu czy poszukiwania skarbów. Pettson zawsze jest u jego boku, towarzyszy mu podczas jego przygód i troszczy się o niego. Dzięki kociakowi i jego pomysłowości stary farmer ma również okazję do testowania swoich najnowszych wynalazków. Na maraton z nowymi odcinkami sezonów trzeciego i czwartego stacja zaprasza w weekendy - w soboty i niedziele - od godziny 6:25 (po sześć odcinków).

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 10:00 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W grudniu br. w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Harry i wiaderko pełne dinozaurów” i „Tropiciele zagadek”, mali widzowie poznają otaczający ich świat. Razem z Harrym wybiorą się w podróż do czasów prehistorycznych, by poznać tajemnice dinozaurów, a dzięki mieszkańcom Pośpiechowa będą, niczym prawdziwi detektywi, rozwiązywać zagadki i zadawać pytania wzbudzające ich ciekawość świata. Na naukę i zabawę kanał Polsat JimJam zaprasza codziennie o 10:00 i 14:00 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W grudniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 3 grudnia br. o godzinie 11:00 „Kajtuś” i o godzinie 13:00 „Miss Spider: The Prince, The Princess And The Bee”, w niedzielę, 4 grudnia br. o godzinie 11:00 „Czarodziejskie święta Franklina” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny”, w sobotę, 10 grudnia br. o godzinie 11:00 „Mały Miś i jego przyjaciele” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Noddy i księżycowy pył”, w niedzielę, 11 grudnia br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Daisy & Ollie Christmas Special” (więcej tutaj), w sobotę 17 grudnia br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” (więcej tutaj) i o godzinie 12:55 „Pettson i Findus”, w niedzielę, 18 grudnia br. o godzinie 11:00 „Bob Budowniczy: Wielkie wykopaliska” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 11:00 „Ciekawski George: Małpiszon i Gwiazdka” i o godzinie 13:00 „Wild Kratts: The Christmas Special”, w niedzielę, 25 grudnia br. o godzinie 11:00 „Czarodziejskie święta Franklina” i o godzinie 13:00 „Daisy & Ollie Christmas Special”, w sobotę, 31 grudnia br. o godzinie 11:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...