reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Nowe kanały 4K w Netia TV

dodano: 2022-12-01 14:02 | aktualizacja: 2024-03-26 10:56
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Netia

Netia Evobox 4K Od 1 grudnia br. w pakietach telewizyjnych z dekoderem Netia Evobox 4K dostępne są 4 nowe kanały w rozdzielczości 4K: Love Nature 4K, MyZen 4K, Museum 4K i Travelxp 4K. Promocyjnie kanały te są dostępne dla wszystkich użytkowników dekoderów 4K, a docelowo wejdą w skład pakietu L 4K, zawierającego 189 kanałów. Dodajmy, że tego samego dnia wspomniane kanały 4K zostały dodane także do Polsat Box.

Netia
Netia nowe kanały 4K


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Netia oferuje abonentom swoich usług telewizyjnych dostęp do 4K we wszystkich, nawet najbardziej podstawowych pakietach TV w dostępem do internetu w technologiach światłowodowych na sieci własnej (np. internet do 300 Mb/s z telewizją S z 77 kanałami już za 55 zł miesięcznie).

W ramach usługi abonenci otrzymują bez dodatkowych opłat dekoder Netia Evobox 4K z pilotem Bluetooth. Systematycznie rozwijana jest też oferta treści w 4K. Od 1 grudnia 2022 roku do oferty dołączają kanały:
  • Love Nature 4K (EPG: 34 i 284) - stacja, która przybliża widzom piękno natury i oferuje wyjątkowe treści z całego świata. Pozwala lepiej zrozumieć niezwykłą planetę Ziemię;
  • MyZen 4K (EPG: 32 i 282) - kanał lifestylowy oferujący coaching, inspirujące magazyny i rozrywkę. Zróżnicowana zawartość zawiera praktyczne porady dotyczące stylu życia, dobrego samopoczucia, zdrowia, domu i ogrodu, gotowania oraz podróży;
  • Museum 4K (EPG: 33 i 283), – pierwszy kanał poświęcony sztuce, który prezentuje sztuki piękne (klasyczne, nowoczesne, współczesne), a także sztukę uliczną, komiksy, sztukę cyfrową i wideo, fotografię, architekturę, projektowanie oraz rozrywkę opartą na faktach. Treści przekazywane są w sposób przystępny i interesujący;
  • Travelxp 4K (EPG: 41 i 285) – oferuje ponad 1000 godzin programów premium o tematyce podróżniczej i lifestylowej, w tym produkcje oryginalne z ponad 60 krajów. Pozwala odkrywać kulturę, historię, sztukę kulinarną i styl życia miejsc z różnych zakątków świata.

Netia oferuje aktualnie 6 kanałów 4K, z których 5 (wspomniane nowości oraz kanał InUltra 4K, dostępny na pozycjach EPG: 31 oraz 281) wchodzi w skład pakietu L 4K. Szóstym kanałem w 4K jest Eleven Sports 1 4K (EPG 58), dostępny dla abonentów pakietu Eleven Sports.

Łącznie w ofercie telewizyjnej Netii dostępnych jest aż 232 kanałów, w tym 159 linearnych w HD lub 4K oraz 4 serwisy PPV w HD. Dzięki aplikacji Netia GO ulubioną rozrywkę można śledzić w dowolnym miejscu i czasie, na dowolnym urządzeniu – Smart TV, komputerze, smartfonie lub tablecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii IPTV w Polsce


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...