reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Sport w polskiej TV 4.12.2022

dodano: 2022-12-03 12:48 | aktualizacja: 2022-12-03 17:47
autor: Jakub Sulisz | źródło: satkurier.pl

sport w polskiej TV_360x270_01_A.jpg Cykl "Sport w polskiej TV" w portalu satkurier.pl to wykaz transmisji "live", które można znaleźć na antenie polskich kanałów sportowych. Polecamy transmisję z meczu piłkarskich Mistrzostw Świata: Francja - Polska. Transmisje live z PlusLigi tylko w Polsacie.



Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

CANAL+ Sport

21:30 Koszykówka mężczyzn: Liga NBA:
New Orleans Pelicans - Denver Nuggets
Komentarz: Michał Łopaciński, Szymon Szewczyk.

00:00 (nd/pn) Padel: Premier Padel, Monterrey:
Finał
 
CANAL+ Sport 5

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Valencia Basket
Komentarz:  Gabriel Rogaczewski, Radosław Hyży.

 
Eurosport 1

08:00 Lekkoatletyka: Maraton, Walencja:
Zawody

10:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Justyna Kowalczyk-Tekieli

13:00 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony mężczyzn
Komentarz: Tomasz Jaroński, Tomasz Sikora

14:15 Snooker: Scottish Open:
Finał

17:45 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Supergigant mężczyzn
Komentarz: Rafał Głowacki, Sebastian Szczęsny

19:00 Narciarstwo alpejskie: Puchar Świata, Beaver Creek:
Supergigant kobiet
Komentarz: Marcin Szafrański

20:30 Snooker: Scottish Open:
Finał
 
Eurosport 2

09:30 Kombinacja norweska: Puchar Świata, Lillehammer:
Konkurs skoków

 
Golf Channel

18:00 Golf: PGA Tour, Albany:
Finał

   
Metro

10:45 Biegi narciarskie: Puchar Świata, Lillehammer:
Bieg łączony kobiet
Komentarz: Tomasz Jaroński, Justyna Kowalczyk-Tekieli

 
Polsat Sport

14:45 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cerrad Enea Czarni Radom

17:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga: 
Barkom Każany Lwów - Aluron CMC Warta Zawiercie

20:30 Siatkówka kobiet: Tauron Liga: 
IŁ Capital Legionovia Legionowo - #VolleyWrocław
 
Polsat Sport Extra

17:30 Koszykówka mężczyzn: Energa Basket Liga: 
PGE Spójnia Stargard - BM Stal Ostrów Wielkopolski

20:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3
 
Polsat Sport News

15:00 Narciarstwo dowolne: Puchar Świata, Ruka:
Skoki akrobatyczne

19:00 Łyżwiarstwo szybkie: Mistrzostwa Czterech Kontynentów:
Dzień 3

20:30 Siatkówka mężczyzn: Serie A1: 
GAS Sales Bluenergy Piacenza - Top Volley Cisterna
 
Sportklub

05:00 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Adelajda:
Wyścig 2

05:15 Wyścigi samochodowe: Repco Supercars Championship, Adelajda:
Wyścig 2

11:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Darüśśafaka Tekfen - Konyaspor Basketbol

13:30 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Anadolu Efes - Pinar Karśiyaka

16:00 Koszykówka mężczyzn: Liga BSL: 
Gaziantep Basketbol - Fenerbahçe Beko

18:00 Koszykówka mężczyzn: Liga ACB: 
Real Madryt - Valencia Basket
 
TVP 4K

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Francja - Polska
Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Senegal 
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
TVP 1

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Francja - Polska

Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Senegal 

Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
TVP Sport

12:15 Biatlon: Puchar Świata, Kontiolahti:
Bieg na dochodzenie mężczyzn
Komentarz: Piotr Sobczyński, Weronika Nowakowska

16:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Francja - Polska

Komentarz: Mateusz Borek, Robert Podoliński

20:00 Piłka nożna: Mistrzostwa Świata:
Anglia - Senegal 
Komentarz: Przemysław Pełka, Kamil Kosowski
 
Viaplay

08:00 Lekkoatletyka: Maraton, Walencja:
Zawody

13:30 Piłka nożna kobiet: FA Women's Super League:
Reading - Tottenham Hotspur 

13:30 Piłka nożna: Sky Bet League One:
Wycombe - Portsmouth
Komentarz: Michał Skiba

14:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
Wetzlar - THW Kiel
Komentarz: Tomasz Górski

14:30 Piłka nożna kobiet: Serie A Fiemminile:
AC Milan - AS Roma

16:00 Piłka ręczna mężczyzn: Liqui Moly Handball Bundesliga:
SC Magdeburg - Lemgo Lippe

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Dallas Stars - Minnesota Wild

21:00 Hokej na lodzie: Liga NHL:
Winnipeg Jets - Anaheim Ducks

00:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Columbus Blue Jackets - Detroit Red Wings

01:00 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
Buffalo Sabres - San Jose Sharks

01:30 (nd/pn) Hokej na lodzie: Liga NHL:
New York Islanders - Chicago Blackhawks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Sport w TV


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

389 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

119 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...