reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Paramount+ startuje na kolejnych rynkach

dodano: 2022-12-09 11:56
autor: Anita Kaźmierska | źródło: Paramount/satkurier.pl

Paramount+ Paramount+, usługa streamingowa Paramount, została 1 grudnia uruchomiona we Francji, a 8 grudnia w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, oferując tysiące godzin rozrywki. Serwis jest już dostępny na łącznie 45 rynkach na całym świecie. Paramount+ nie jest obecny w Polsce, za to w naszym kraju w 2023 roku wystartuje SkyShowtime - wspólny projekt Paramount i Comcast, właściciela Sky i NBCUniversal.

Paramount
Paramount+


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Aby uczcić swoją premierę na rynkach niemieckojęzycznych, Paramount rozwinął pod UCI Luxe w Berlinie swój kultowy niebieski dywan organizując niezapomniany show, podczas którego po raz pierwszy pokazał treści premium Paramount+. Na tym ekskluzywnym wydarzeniu zebrały się światowe i lokalne gwiazdy, w tym gwiazda „Star Trek: Strange New Worlds” Anson Mount, Marc Rissmann z „1883”, Dani Levy i obsada „Der Scheich”, a także uczestnicy „Germany Shore” i cała obsada „Spotlight”. Podczas wydarzenia ogłoszono również, że 2. sezon „Yellowjackets” zadebiutuje w marcu na wielu rynkach na całym świecie.

Co w ofercie Paramount+ w Niemczech, Szwajcarii i Austrii?

Usługa Paramount+ zapewnia szeroką gamę treści dla całej rodziny, w tym nowe i ekskluzywne Paramount+ Originals, popularne programy i filmy z każdego gatunku od światowej sławy marek i studiów produkcyjnych Paramount, w tym CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures, Showtime i Smithsonian Channel.

Oprócz „Star Trek: Strange New Worlds”, „Yellowstone” i jego prequela „1883”, światowe seriale, które będą dostępne w Paramount+ w Niemczech, Szwajcarii i Austrii, obejmują: „Super Pumped: The Battle for Uber”, „The Offer”, „The Man Who Fell To Earth” i „Tulsa King”. Ponadto, Paramount+ będzie domem dla wybranych nowych hitów kinowych po ich premierach, w tym „Top Gun: Maverick”, który pojawi się w serwisie 22 grudnia. Dodatkowo, Paramount+ inwestuje w lokalne treści i talenty, oferując niezrównaną gamę niemieckich Originals, takich jak „Der Scheich” (22 grudnia), „Spotlight” (8 grudnia) oraz „Simon Beckett's Chemistry of Death” (styczeń 2023).
 

- Nie ma wątpliwości, że 2022 był rokiem globalnej ekspansji Paramount+. Wraz z debiutem w Niemczech, Szwajcarii i Austrii oraz Francji, oferujemy streaming na kluczowych rynkach w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej, Europie, Azji, Australii i wkrótce w Indiach. Dzięki naszej niezrównanej ofercie treści zapewniającej rozrywkę dla całej rodziny, dystrybuowanej na tak ogromnym obszarze, jesteśmy dobrze przygotowani, aby kontynuować naszą dynamikę w 2023 roku - powiedział Marco Nobili, EVP and International GM w Paramount+.

Dostępność i cena

Dostęp do Paramount+ kosztuje w Niemczech, Szwajcarii i Austrii 7,99 EUR lub 12 CHF. Przewidziano 7-dniowy okres próbny. Usługa jest też dostępna w platformie Sky w Niemczech i Austrii - abonenci ze Sky Cinema uzyskali dostęp do treści Paramount+ bez dodatkowych opłat, a aplikacja Paramount+ została wprowadzona na dekodery Sky Q. We francuskojęzycznej Szwajcarii Paramount+ jest dystrybuowany wyłącznie za pośrednictwem CANAL+ w ramach ofert CANAL+ Famille, CANAL+ Ciné Séries i CANAL+ La Totale.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 9-10/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 9-10/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Odbiornik Ferguson Ariva 9000 4K CI+ HDR Dolby Vision

Ariva 9000 4K CI+ to uniwersalny odbiornik typu Combo z...

449 zł Więcej...