reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czarna owca” - film TVN w HBO3

dodano: 2022-12-17 23:35
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Agora Next Film TVN „Czarna owca” W niedzielę, 18 grudnia br. o godz. 12:00 na kanale HBO3 wyemitowany zostanie premierowo polski film „Czarna owca”. Producentem filmu jest TVN (Warner Bros. Discovery), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik. Reżyserem filmu jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka. Film mogą również oglądać widzowie HBO2.

Agora Next Film TVN „Czarna owca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Magdalena (w tej roli Magdalena Popławska) i Arkadiusz (Arkadiusz Jakubik) są zgodnym małżeństwem z 25-letnim stażem, które opiekuje się chorym dziadkiem. Mieszkają z synem Tomaszem (Kamil Szeptycki), który od dawna pozostaje w związku z Joanna (Agata Różycka). Wydaje się, że wszystko jest w porządku - typowa rodzina. Kiedy jednak przyjrzy się bliżej - kłopoty zaczynają się, gdy zmęczona swoim sekretnym życiem Magdalena postanawia iść za głosem serca, co uruchamia kaskadę zdarzeń. Joanna zrywa z Tomaszem, dziadek Walenty (Włodzimierz Press) znika, a Arkadiusz ma problemy z powrotem do normalności. Kiedy w końcu na światło dzienne wychodzą kłopoty, konflikty i pragnienia, które przez wiele lat były wypierane, bohaterowie zaczynają żyć własnym życiem. A przynajmniej tak im się wydaje. Czy każde z nich znajdzie własną drogę do szczęścia?

Reżyserem filmu „Czarna owca” jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka. W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Czarna owca” pojawił się w kinach w piątek, 13 sierpnia 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).

Dodajmy również, że nadawcy kanałów HBO2, HBO3 i TVN są obecnie częścią jednej grupy medialnej - Warner Bros. Discovery (więcej tutaj).
 
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora


„Czarna owca” - emisja w niedzielę, 18 grudnia 2022 roku o godz. 12:00 w HBO3. Film ten mogą również oglądać widzowie HBO2.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 749 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...