reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Inspiracje w styczniu w National Geographic Wild

dodano: 2022-12-21 18:18 | aktualizacja: 2022-12-22 10:17
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W styczniu 2023 roku kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom takie programy jak „Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” (sezon 3.) i „Niezwykła farma”, a w ramach pasma „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” takie produkcje jak „Madagaskar - najdziwniejsze gatunki”, „Najdziwniejsze zwierzęta Ameryki Południowej” i „Najdziwniejsze zwierzęta świata: Rodzinne sekrety”.

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, na początku 2023 roku w National Geographic Wild, za sprawą serii specjalnej „Dziwne oblicza królestwa zwierząt” (premiery w każdą niedzielę, od 1 stycznia 2023 roku, od godziny 14:00), widzowie poznają największych zwierzęcych ekscentryków i ich zachowania. Jeśli z kolei widzowie planują rozpocząć ćwiczenia behawioralne ze zwierzakami, to inspiracji na pewno nie zabraknie w programach: „Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” (premiery w poniedziałki, od 9 stycznia 2023 roku, o godzinie 18:00) oraz „Niezwykła farma” (premiery w niedziele, od 29 stycznia 2023 roku, o godzinie 17:00).

Styczeń 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
emisja: w niedziele (od 1 stycznia 2023 roku) o 14:00
Kanał National Geographic Wild zaprasza widzów w niesamowitą podróż po Afryce i Ameryce Południowej w poszukiwaniu najbardziej charakterystycznych gatunków na Ziemi - od zabójczo niebezpiecznej fossy madagaskarskiej po pełne gracji lemury. Widzowie poznają najdziwniejsze zwierzęta świata, przy okazji obalając wiele mitów na ich temat. Niekiedy będzie strasznie, innym razem całkiem zabawnie (więcej tutaj).

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
„Madagaskar - najdziwniejsze gatunki” („Madagascar’s Werdest Compilations”)
emisja: w niedzielę, 1 stycznia 2023 roku o 14:00

Madagaskar to wyspa, która miliony lat temu oddzieliła się od stałego lądu. Wynikiem tego procesu jest rozwój zwierząt niepodobnych do żadnych innych na Ziemi. Wśród nich są m.in. tenreki zwyczajne, czyli gatunek, który przeżył uderzenie meteorytu, liścionosy charakteryzujące się dymorfizmem płciowym, czy przepiękne lemury katta. Widzowie poznają też fantastyczne indrisy, czyli owocożerne ssaki, uważane przez miejscowych za święte zwierzęta.

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
„Najdziwniejsze zwierzęta Ameryki Południowej” („South America's Weirdest Animal Compilations”)
emisja: w niedzielę, 8 stycznia 2023 roku o 14:00

Ameryka Południowa to ogromny i szalenie zróżnicowany kontynent zamieszkany przez różne, czasami bardzo dziwne gatunki zwierząt. Widzów National Geographic Wild czeka spotkanie z wyjątkowymi stworzeniami, które znajdują sposoby, aby przetrwać nawet w najtrudniejszych warunkach. Widzowie poznają ocelota chilijskiego, czyli najmniejszego przedstawiciela kotowatych na półkuli zachodniej, oraz muriki - wielkie i kudłate naczelne.

„Cesar Millan: Lepszy człowiek, lepszy pies” („Cesar Millan: Better Human, Better Dog”)
emisja: w poniedziałki (od 9 stycznia 2023 roku) o 18:00

Pandemia sprawiła, że bardzo pozytywny trend przygarniania bezdomnych zwierzęta nabrał rozpędu. Niestety życie z psami po przejściach nie jest usłane różami i wymaga od nowych właścicieli dużych pokładów cierpliwości. W trudnych momentach z ratunkiem przychodzi Cesar Millan, psi behawiorysta. W programie widzowie poznają półtorarocznego owczarka niemieckiego Kobe, który okazał się zaborczy i agresywny, a spacery z nim stanowią prawdziwą udrękę. W innym epizodzie Cesar Millan spotka się również z parą, która adoptowała Milo, niepozornie wyglądającego mieszańca maltańczyka i pudla. Uroczy puszysty piesek w jednej chwili potrafi przeobrazić się we wściekłą i agresywną bestię (więcej tutaj).

„Dziwne oblicza królestwa zwierząt”:
„Najdziwniejsze zwierzęta świata: Rodzinne sekrety” („World's Weirdest Aninals: Freaky Families”)
emisja: w niedzielę 15 stycznia o godz. 14:00

Jak zapowiada nadawca, w programie widzowie zagłębią się w najbardziej osobliwe zachowania, które mają miejsce w obrębie niektórych zwierzęcych rodzin. Nie zabraknie zwariowanych zalotów, burzliwych związków i romansów, a nawet zachowań kanibalistycznych. Wszyscy ci, którzy uważają, że koale są niewinnymi stworzeniami, najprawdopodobniej będą musieli zweryfikować swój pogląd (więcej tutaj).

„Niezwykła farma” („The Hatcher Family Dairy”)
emisja: w niedziele (od 29 stycznia 2023 roku) o 17:00

W tym programie widzowie poznają Hatcherów, czyli rodzinę, która prowadzi liczącą 500 akrów farmę mleczną i praktykę weterynaryjną w stanie Tennessee, w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Ich życie to istny miszmasz, pełen zwariowanych przygód i zwrotów akcji. W styczniowych odcinkach widzowie poznają pupila, który cierpi na zapalenie poduszek łap, oraz krowę z chorym z kopytem, która doznała poważnego urazu i potwornie krwawi. Rodzina Hartcherów będzie musiała także znaleźć skuteczny sposób, by ochronić swoje liczne stado kur przed jastrzębiami.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...