reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Antena HD: Filmy i koncerty w Boże Narodzenie

dodano: 2022-12-24 10:05
autor: Łukasz Knapik | źródło: Michał Winnicki Entertainment

Antena HD W święta Bożego Narodzenia kanał Antena HD poleca swoim widzom takie programy jak „Nasza kolęda”, „Kolędujmy i radujmy się” („Śpiewajmy i radujmy się”), „Kabaretowy szał”, „Rozmowy kontrolowane”, „Niezawodny system”, „Akademia Pana Kleksa”, „Dziennik nowoczesnego taty”, „Happy New Year 2”, „Ja chcem być chłop, czyli czego pragną faceci”, „Suburra” i „Potwór z głębin”.

Antena HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Od środy, 7 grudnia br. stacja prowadzi kampanię, w której przewodnią sentencją „Zrób nam prezent na święta i wpadnij do Antena HD, a my pokażemy wam dotąd niepokazywane premiery filmowe” nadawca chce zwrócić uwagę widzów „na coś, czego jeszcze widzowie na pewno nie widzieli”.

Jak zapowiada nadawca, w święta Bożego Narodzenia kanał Antena HD po raz pierwszy w ogólnopolskiej telewizji zaprezentuje takie filmy jak „Dziennik nowoczesnego taty”, „Happy New Year 2”, „Ja chcem być chłop, czyli czego pragną faceci”, „Suburra” i „Potwór z głębin”. Ponadto pojawią się takie produkcje filmowe jak „Rozmowy kontrolowane” (więcej tutaj), „Niezawodny system” (więcej tutaj) i „Akademia Pana Kleksa” (więcej tutaj i tutaj), a także rozrywkowy program „Kabaretowy szał”.

„Dziennik nowoczesnego taty” - bycie tatą na pełen etat to nie łatwa sprawa. Dominik nie jest tego jeszcze świadomy, ale wkrótce się o tym przekona. „Happy New Year 2” - przygotowania do ślubu nie są proste, tym bardziej gdy wszyscy dookoła są chodzącym przykładem nieudanego związku. W przygotowaniach przeszkadzają znajomi i rodzina, którzy pomimo starań ciągle wpadają w tarapaty. Gdy wszystko wywraca się do góry nogami para młoda próbuje wszystko poukładać. „Ja chcem być chłop, czyli czego pragną faceci” - dla tej kobiety mężczyźni to same problemy - zdrady, brak odpowiedzialności i beztroskie życie. I wtedy to jedno czeskie zdanie Iriny: „Ja chcem być chłop!” spowodowało, że się w niego zamieniła, ale ten kobiecy pierwiastek nie do końca zniknął. „Suburra” - gangster samuraj chce zmienić miasteczko na przedmieściach Rzymu w drugie Las Vegas. Zrobi wszystko, by plan się powiódł. Dosłownie wszystko, włączając w to mafię, prostytutki, polityków wspieranych przez kardynał Bercheta. Sytuacja wymyka się spod kontroli. Film jest inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. „Potwór z głębin” - toksyczne odpady dostają się do jaskini Po pewnym czasie okazuje się, że jest tam potwór, który ma w sobie ludzki pierwiastek. Odróżnia dobrych ludzi od złych ludzi. Kim jest potwór?

„Kolędujmy i radujmy się” - do kolędowania i śpiewania pastorałek nadawca zaprosił troje wykonawców: Małgorzatę Hutek, Dominikę Sozańską i Macieja Komorowskiego. Ponadto stacja wyemituje koncert „Nasza kolęda” Fundacji Mimo Wszystko Anny Dymnej.

- Dodatkowo na Nowy Rok i po nowym roku pokażemy trzy hollywoodzkie produkcje, a w lutym 2023 roku dwa seriale, których również nie pokazywano dotąd w telewizji naziemnej. Zrobiliśmy obfite zakupy filmowo-serialowe. W tej chwili szykujemy 15 premier filmowych na marzec 2023 roku. Powoli przymierzamy się do produkcji talk-show 1-1, w którym prowadzącą jest jedna z najbardziej pożądanych terapeutek i trenerek prowokatywności. Prace nad scenariuszami już trwają. Premiera odbędzie nie wcześniej niż w marcu, zależy to od zebrania zespołu redakcyjnego i researcherów - zapowiada nadawca.
 
Anna Dymna i Maciej Musiał podczas koncertu „Nasza kolęda”, foto: Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”
Anna Dymna i Maciej Musiał podczas koncertu „Nasza kolęda”, foto: Fundacja Anny Dymnej „Mimo Wszystko”


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum PREMIUMBOX+ H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...