reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Które kanały transmitować będą pasterkę?

dodano: 2022-12-24 11:55
autor: Łukasz Knapik | źródło: satkurier.pl

TVP TV Trwam W nocy z soboty na niedzielę, z 24 na 25 grudnia br. w kościołach katolickich odbywać się będzie tradycyjna pasterka, czyli uroczysta msza święta z okazji świąt Bożego Narodzenia. Transmisje tych eucharystii zapowiadają kanały TVP1, TVP3, TVP Polonia, TVP Wilno, TV Republika, Polsat News, TV Trwam, EWTN Polska, Katolicka Telewizja Serbinów i stacje działające pod marką Twoja Telewizja Religijna (TTR).

TVP TV Trwam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W sobotę, 24 grudnia br. o godzinie 19:30 kanały TVP1, TVP Wilno, TV Republika, EWTN Polska i TV Trwam transmitować będą pasterkę z Watykanu z udziałem papieża Franciszka (Jorge Mario Bergoglio) (więcej tutaj i tutaj).

W sobotę, 24 grudnia br. godzinie 23:55 stacje TVP3 i TVP Polonia transmitować będą pasterkę z kościoła pod wezwaniem Matki Bożej Jasnogórskiej na Bachledówce. Mszy świętej przewodniczył będzie kardynał Stanisław Dziwisz.

W nocy z soboty na niedzielę, z 24 na 25 grudnia br. o godzinie 0:00 kanał Polsat News transmitować będzie eucharystię ze Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie (więcej tutaj).

Kanały skupione pod marką Twoja Telewizja Religijna transmitują msze święte z lokalnych kościołów w Wejherowie i okolicach (więcej tutaj).

Katolicka Telewizja Serbinów transmituje msze święte z Parafii Rzymsko-Katolickiej pod wezwaniem Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Tarnobrzegu (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik Spycat Mini V2

Spycat Mini V2  - mały, tani odbiornik satelitarny HD w...

219 zł Więcej...