reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Boomerang zmieni się w Cartoonito [wideo]

dodano: 2023-01-04 07:31 | aktualizacja: 2023-01-16 17:31
autor: Łukasz Knapik | źródło: forum.satkurier.pl

Boomerang W marcu, w wyniku decyzji nadawcy - grupy Warner Bros. Discovery - obecny na europejskim rynku, w tym w Polsce, kanał Boomerang zmieni nazwę na Cartoonito. Aktualnie pod tą marką stacja emituje codzienne pasmo z serialami animowanymi. Kanał Boomerang mogą obecnie oglądać abonenci platform Polsat Box, CANAL+ i Orange TV oraz sieci kablowych i IPTV. - Zmiana zostanie wprowadzona od dnia 18 marca 2023 r., kiedy nazwę kanału Boomerang zastąpi Cartoonito - poinformowało satkurier.pl biuro prasowe Warner Bros. Discovery.

Cartoonito


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Boomerang w standardowej rozdzielczości, początkowo częściowo w języku polskim, rozpoczął nadawanie w 2005 roku, a od 2008 roku już wszystkie programy emitowane są po polsku. W 2015 roku ruszyła w Polsce kampania wizerunkowa kanału Boomerang. W jednej z reklam pojawiło się wtedy logo tej stacji z dopiskiem „HD”, co nadawca tłumaczył wtedy pomyłką. Ostatecznie ten kanał w wysokiej rozdzielczości (Boomerang HD) pojawił się w Polsce w 2018 roku - wersje SD i HD stacji mają identyczne ramówki. W ofercie kanału widzowie znajdą seriale i filmy animowane (więcej tutaj).

W 2011 roku w ramach stacji Boomerang w Polsce po raz pierwszy uruchomiono pasmo pod marką Cartoonito. Kolejny raz pojawiło się ono w 2022 roku - widzowie mogą je oglądać codziennie w godzinach 8:00-14:00 (więcej tutaj). W ofercie pasma widzowie znajdą seriale animowane (więcej tutaj).

Dodajmy, iż początkowo w 2022 roku blok Cartoonito na antenie kanału Boomerang nadawany był z logo Cartoonito, bez logotypu Boomeranga, i z oprawą antenową Cartoonito. Obecnie na ekranie widzowie zobaczą oba logo.

Grupa Warner Bros. Discovery w Polsce ma dwa kanały skierowane do dzieci - obok Boomeranga to także obecna od 1998 roku na polskim rynku stacja Cartoon Network (więcej tutaj).
 


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Polonica


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X

Octagon SF8008 Supreme Twin UHD 4K 2xDVB-S2X - odbiornik UHD...

569 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

239 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...