reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wywiad z księciem Harrym dla CBS w TVN i TVN24

dodano: 2023-01-10 13:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

CBS „60 Minutes” We wtorek, 10 stycznia br. o godz. 20:35 na kanale TVN24, a w kolejnych dniach w stacji TVN, wyemitowany zostanie premierowo program „60 Minutes: wywiad z księciem Harrym”. Wywiad z księciem Harrym Mountbatten-Windsorem przeprowadzony został przez Andersona Coopera dla amerykańskiej stacji CBS, programu „60 Minutes”. Rozmowa ma związek z premierą autobiografii księcia - książka „Ten drugi” („Spare”) we wtorek, 10 stycznia br. trafiła do księgarń. Program „60 Minutes: wywiad z księciem Harrym” będzie również dostępny dla użytkowników serwisu VOD TVN24 GO.

CBS „60 Minutes”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Program „60 Minutes: wywiad z księciem Harrym” na kanale TVN24 wyemitowany zostanie we wtorek, 10 stycznia br. o godzinie 20:35. Po emisji materiał dostępny będzie na platformie TVN24 GO. Z kolei w sobotę, 14 stycznia br. o godzinie 11:30 rozmowę będzie można obejrzeć również na antenie stacji TVN.

Podczas rozmowy poruszonych zostało wiele tematów, o których Harry Mountbatten-Windsor pisze w swojej książce. To między innymi trudne relacje z bratem, księciem Williamem, i rywalizacja między nimi. Stosunek do ojca, obecnie króla Karola III. Wiele miejsca poświęcono żałobie po śmierci księżnej Diany, która zginęła w wypadku samochodowym, gdy Harry miał niespełna 13 lat. Kilka lat później nadal nie mógł pogodzić się ze stratą, czuł się wykluczony z rodziny, a pocieszenia szukał m.in. w narkotykach, o co dopytał go Anderson Cooper. Nie zabrakło również kwestii stosunku rodziny Harry’ego do jego żony, Meghan Markle. Poruszono też temat służby w armii brytyjskiej i pobytu w Afganistanie.

Dodajmy, że w 2021 roku widzowie TVN24 obejrzeli program „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, który został wyprodukowany przez Harpo Productions. Za dystrybucję międzynarodową programu odpowiada ViacomCBS Global Distribution Group. W Stanach Zjednoczonych Ameryki pokazany on został na antenie CBS Television Network (więcej tutaj).

Także w 2021 roku w TVN24 GO zadebiutował film dokumentalny Discovery+ Originals „Harry i Meghan: kulisy kryzysu w rodzinie królewskiej” (więcej tutaj).
 
Harry Mountbatten-Windsor, Meghan Markle i Oprah Winfrey w programie „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, foto: TVN Warner Bros. Discovery
Harry Mountbatten-Windsor, Meghan Markle i Oprah Winfrey w programie „CBS przedstawia: Wywiad Oprah z Meghan i Harrym”, foto: TVN Warner Bros. Discovery


„60 Minutes: wywiad z księciem Harrym” - emisja we wtorek, 10 stycznia 2023 roku o godz. 20:35 w TVN24. Program ten będą mogli również oglądać widzowie TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

679 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...