reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Bohaterowie bez skazy w lutym w AXN

dodano: 2023-01-17 19:18
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Chris O’Donnel i James Todd Smith III „LL Cool J” w walce z przestępstwami przeciwko marynarce wojennej w różnych zakątkach świata; Mark Harmon jako najsłynniejszy agent amerykańskiej marynarki wojennej, Shemar Moore jako kapitan oddziału antyterrorystycznego w Los Angeles; Freddie Highmore jako młody chirurg ze spektrum autyzmu, który walczy z uprzedzeniami i własnymi słabościami w szpitalu w San Antonio oraz Nathan Filion jako policyjny żółtodziób na ulicach miasta aniołów. W lutym br. kanał AXN przygotował premiery takich seriali jak „Agenci NCIS: Los Angeles” (sezon 14.), „Agenci NCIS” (sezon 17.), „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” (sezon 6.), „The Good Doctor” (sezon 6.) i „Rekrut” (sezon 5.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Luty 2023 roku w ofercie kanału AXN:

Serial „Agenci NCIS: Los Angeles” opowiada o członkach Naval Criminal Investigate Service w Los Angeles, w których ręce trafiają najtrudniejsze sprawy kryminalne dotyczące armii Stanów Zjednoczonych Ameryki. Agenci specjalni G. Callen (w tej roli Chris O’Donnel) i Sam Hanna (James Todd Smith III „LL Cool J”) dzięki pracy w terenie potrafią przeniknąć do przestępczego podziemia. Wsparcie zapewniają im komputerowy magik Eric Beale (Barrett Foa) oraz analityk wywiadu Nell Jones (Renée Felice Smith). W czternastym sezonie jednostka nadal będzie starała się odkryć co stało się z Hetty oraz rozwikłać zagadkę zamachu bombowego na jednostkę wojskową. Premiera czternastego sezonu serialu „Agenci NCIS: Los Angeles” odbędzie się w czwartek, 2 lutego br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 21:05 w stacji AXN (więcej tutaj).

Serial „Agenci NCIS” opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee i lekarzem sądowym, doktorem Mallardem. W nowych odcinkach siedemnastego sezonu serialu zespół będzie musiał stawić czoła zamachowi na życie Gibbsa. Premiera siedemnastego sezonu serialu „Agenci NCIS” odbędzie się w czwartek, 2 lutego br. o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy czwartek o godzinie 22:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

„S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku.  Produkcja opowiada historię porucznika policji, Daniela Harrelsona „Hondo” (Shemar Moore), który zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W szóstym sezonie porucznik Hondo pojedzie w delegację do Bangkoku, gdzie szybko zostanie wplątany w w walkę z handlarzami heroiny. Premiera szóstego sezonu serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” odbędzie się w poniedziałek, 6 lutego br. o godzinie 21.05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21:05 w stacji AXN (więcej tutaj).

W serialu „The Good Doctor” Shaun Murphy (Freddie Highmore), niezwykle uzdolniony młody chirurg z zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dołącza do zespołu lekarzy z prestiżowego szpitala chirurgicznego St. Bonaventure. Jest samotny, ma problemy z komunikacją, a jedyną osobą, która go wspiera jest doktor Aaron Glassman (Richard Schiff), który przeciwstawia się sceptycyzmowi i uprzedzeniom osób zarządzających szpitalem i wprowadza Shauna do zespołu. Shaun będzie musiał pracować ciężej niż kiedykolwiek wcześniej, aby odnaleźć się w nowym środowisku i udowodnić współpracownikom, że jego niezwykłe umiejętności medyczne mogą ratować ludzkie życie. W nowych odcinkach szóstego sezonu serialu przyjęcie weselne Shauna i Lei zostanie przerwane przez atak na szpital, w którym pracują. Nowe odcinki szóstego sezonu serialu „The Good Doctor” pojawią się w środę, 15 lutego br. o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdą środę o godzinie 21:05 na kanale AXN (więcej tutaj).

„Rekrut” to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (Nathan Filion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie - chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w Los Angeles Police Department (LAPD) musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę - życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W piątym sezonie serialu posterunkowy Nolan dostanie szansę promocji zawodowej, ale czy odejmie właściwą decyzję? Premiera piątego sezonu serialu „Rekrut” odbędzie się we wtorek, 21 lutego br. o godzinie 21.05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy wtorek o godzinie 21:05 w stacji AXN (więcej tutaj).
 
Daniela Ruah w serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, foto: Sonja Flemming/CBS Broadcasting, Inc.
Daniela Ruah w serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, foto: Sonja Flemming/CBS Broadcasting, Inc.
Izabella Miko (Izabella Mikołajczak) w serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, foto: Antenna Group
Izabella Miko (Izabella Mikołajczak) w serialu „Agenci NCIS: Los Angeles”, foto: Antenna Group
Mark Harmon i Sean Murray w serialu „Agenci NCIS”, foto: Antenna Group
Mark Harmon i Sean Murray w serialu „Agenci NCIS”, foto: Antenna Group
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Antenna Group
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Antenna Group
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group
Freddie Highmore i Lochlyn Munro w serialu „The Good Doctor”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...