reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Serialowy początek wiosny w kwietniu w AXN

dodano: 2022-03-16 13:15
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN David Boreanaz w roli szefa oddziału specjalnego fok; Shemar Moore jako kapitan oddziału antyterrorystycznego w Los Angeles; Nathan Filion, jako policyjny żółtodziób oraz Mark Harmon, jako najsłynniejszy agent amerykańskiej marynarki wojennej. W kwietniu br. telewizja AXN pokaże takie seriale jak „Rekrut” (sezon 4.), „Agenci NCIS” (sezon 16.), „SEAL Team” (sezon 5.) i „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” (sezon 5.).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2022 roku w ofercie kanału AXN:

„Rekrut” to oparta na faktach historia pochodzącego z małego miasteczka Johna Nolana (w tej roli Nathan Filion), który po niespodziewanym rozwodzie postanawia zmienić swoje życie - chce zostać policjantem w Los Angeles. Jako najstarszy kadet w Los Angeles Police Department (LAPD) musi zmierzyć się z opinią przełożonych, że jego decyzja to tylko wybryk, spowodowany kryzysem wieku średniego. Jeśli nie dotrzyma kroku młodszym kolegom może sprowadzić niebezpieczeństwo zarówno na nich jak i na siebie. Ma jednak pewną przewagę - życiowe doświadczenie, determinację i poczucie humoru, które mogą pomóc mu odnieść sukces na nowej ścieżce kariery. W nowych odcinkach czwartego sezonu serialu posterunkowy Nolan będzie musiał rozwiązać zagadkę podpalenia. Nowe odcinki czwartego sezonu serialu „Rekrut” emitowane są we wtorki godzinie o 21:05 w AXN (więcej tutaj).

Serial „Agenci NCIS” opowiada o grupie dochodzeniowej, która rozwiązuje zagadki kryminalne dotyczące Marynarki Wojennej i Korpusu Marines. Grupą dowodzi agent specjalny Leroy Jethro Gibbs (Mark Harmon), doświadczony były komandos. Pracuje wraz ze starszym agentem Timothym McGee i lekarzem sądowym, dr. Mallardem. W nowych odcinkach szesnastego sezonu serialu zespół odnajdzie 9-letnią dziewczynkę, która była więziona od wielu lat. Nowe odcinki szesnastego sezonu serialu „Agenci NCIS” emitowane są w czwartki o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).

Produkcja „SEAL Team” pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy United States Navy Sea, Air and Land (SEAL) biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne misje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz, znany z seriali „Kości” i „Buffy: Postrach wampirów”). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samodestrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który długo starał się zostać stałym członkiem zespołu; oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W nowym sezonie Jason wyruszy ze swoim oddziałem w misję do jednego z najbardziej niebezpiecznych krajów świata, aby pod przykrywką ćwiczeń przechwycić eksperta ds. broni. Premiera piątego sezonu serialu „SEAL Team” odbędzie się w poniedziałek, 4 kwietnia o godzinie 21:05. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 21:05 w AXN (więcej tutaj).

„S.W.A.T. - Jednostka Specjalna” to remake serialu sensacyjno-kryminalnego z lat 70. ubiegłego wieku. Produkcja opowiada historię porucznika policji, Daniela  Harrelsona „Hondo” (Shemar Moore), który zostaje dowódcą elitarnej jednostki bojowej w Los Angeles. Harrelson, którego szkołą życia była ulica, chce walczyć z przestępczością, jednocześnie zachowując lojalność wobec środowiska, w którym się wychował. W piątym sezonie porucznik Hondo po wydarzeniach z finału ostatniego sezonu przeniesie się do Meksyku, aby przemyśleć swoją przyszłość. Jednak szybko zostanie wciągnięty w lokalne sprawy. Premiera piątego sezonu serialu „S.W.A.T.- Jednostka Specjalna” odbędzie się w poniedziałek, 4 kwietnia o godzinie 22:00. Kolejne odcinki będą emitowane w każdy poniedziałek o godzinie 22:00 w AXN (więcej tutaj).
 
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Antenna Group
Jay Harrington i Shemar Moore w serialu „S.W.A.T. - Jednostka Specjalna”, foto: Antenna Group
Mark Harmon i Sean Murray w serialu „Agenci NCIS”, foto: Antenna Group
Mark Harmon i Sean Murray w serialu „Agenci NCIS”, foto: Antenna Group


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

509 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...