reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
Zobacz sport w tv na dzień: 2023-02-06 - 2023-02-07

Twitch: Finał Polish F1 Series 5 w Gdańsku

dodano: 2023-01-20 19:24
autor: Łukasz Knapik | źródło: Realme/satkurier.pl

ProMasters Leagues Polish F1 Series W sobotę, 21 stycznia br. rozpoczną się finałowe rozgrywki 5. sezonu Polish F1 Series (ProMasters League). Zmagania kierowców e-Formuły 1 będzie można oglądać w Kinguin Esports Lounge w Galerii Metropolia w Gdańsku od godz. 15:00 w sobotę, 21 stycznia do godz. 17:15 w niedzielę, 22 stycznia br. Impreza będzie w pełni otwarta, wejście darmowe dla wszystkich chętnych gości, a na uczestników wydarzenia czekać będą atrakcje - w tym konkurs, którego zwycięzcy otrzymają nagrody ufundowane przez Realme, firmę zajmującą się technologiami konsumenckim. Transmisję rozgrywek będzie można oglądać w serwisie Twitch. Partnerem medialnym finału jest serwis sport.pl (Agora).

ProMasters Leagues Polish F1 Series


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
- Kierowcy, emocje na każdym zakręcie i konkurs z nagrodami - Realme zaprasza na finał Polish F1 Series w Gdańsku. Realme gorąco zachęca wszystkich fanów F1, a także e-sportu, do kibicowania kierowcom e-bolidów. Finał Polish F1 Series w Gdańsku jest pierwszym simracingowym wydarzeniem o takiej skali na Pomorzu. Walka o tytuł mistrza piątego sezonu Polish F1 Series wciąż trwa - zachęca Realme.

W sobotnie popołudnie (21 stycznia br.) odbędą się kwalifikacje oraz wyścig w Bahrajnie. Po krótkiej przerwie organizatorzy zmagań zaplanowali kwalifikacje oraz sprint w Brazylii. Wyniki sprintu, tak jak w prawdziwej F1, będą determinować ustawienie na starcie wyścigu. W niedzielę, 22 stycznia br. kierowcy e-bolidów zmierzą się na torze w Brazylii. Następnie odbędą się kwalifikacje, sprint oraz finał piątego sezonu, czyli Grand Prix Abu Zabi.

Dodajmy, iż każdy będzie miał możliwość doświadczyć sportowych emocji, ponieważ finał będzie w pełni otwarty dla publiczności, a wejście całkowicie darmowe.

Jako partner Polish F1 Series, Realme przygotowało konkurs, w którym uczestnicy obecni w Kinguin Esports Lounge w Galerii Metropolia w Gdańsku będą mogli wygrać m.in. smartwatch marki oraz bezprzewodowe słuchawki (więcej tutaj).

Partnerem medialnym finału Polish F1 Series jest serwis sport.pl (Agora) (więcej tutaj).

Plan transmisji:

21 stycznia (sobota)
15:00 e-sport, e-Formuła 1, Polish F1 Series, 5. sezon: finał, Twitch


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Esport


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 749 zł Więcej...