reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Stacje radiowe Eurozetu grają z WOŚP

dodano: 2023-01-29 13:06
autor: Łukasz Knapik | źródło: Eurozet/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Radio Zet, Chillizet, Meloradio i Antyradio (Eurozet/Agora) wspierają 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” („WOŚP”), którego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 29 stycznia br. „Dzień w Radiu Zet”, „Szczyt wszystkiego”, „Biznes przez Sito”, „Melomagia” i „Pol'and'Rock Festivali” to wybrane atrakcje dla słuchaczy. Transmisje telewizyjne pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Stacje Grupy Eurozet tradycyjnie zagrają z orkiestrą Jerzego Owsiaka. Antyradio po raz dwunasty jest wyłącznym rockowym patronem medialnym finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”. Po raz piąty patronem medialnym wydarzenia zostało Radio Zet. Finał wspierają również Meloradio i Chillizet (więcej tutaj).

Jak co roku przez cały tydzień Antyradio informuje o przygotowaniach do 31. finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, a w niedzielę, 29 stycznia br. cała ramówka stacji zostanie podporządkowana finałowi. W programie pojawią się relacje z różnych stron Polski, koncerty, rozmowy z Jerzym Owsiakiem, a także antenowa licytacja „Złotego Serduszka” (numer 16). „Złote Serduszko” (numer 33) będzie można też wylicytować na antenie Radia Zet, a niedzielny program zdominują wydarzenia wokół 31. finału (więcej tutaj).

Stacje Grupy Eurozet wystawiły na aukcje spotkania z dziennikarzami, udział w programach, przedmioty kolekcjonerskie i nie tylko, z których cały dochód zostanie przekazany „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” na walkę z sepsą. Wśród propozycji można znaleźć m.in.: „Dzień w Radiu Zet”, podczas którego zwycięzca pozna prowadzących oraz zobaczy, jak powstają audycje radiowe (więcej tutaj), specjalną edycję programu „Szczyt wszystkiego” Michała Korościela i Marcina Sońty realizowaną „na żywo” z domu zwycięzcy (więcej tutaj), współprowadzenie dowolnie wybranej audycji Antyradia i spotkanie z rockandrollową redakcją, kolację ze śniadaniem w towarzystwie dziewczyn z Antyradia, czyli Joanny Zientarskiej i Małgorzaty Wierzejewskiej, udział w audycji „Biznes przez Sito” w Chillizet poprzedzony indywidualnym treningiem medialnym pod okiem Jakuba Sito (więcej tutaj), czy spotkanie z wróżbitą Maciejem Skrzątkiem i udział w programie „Melomagia” wystawione przez redakcję Meloradia (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-5150 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Satlink ST-5150 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

660 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...

Kabel HDMI 2.0 4K Light 3,0m

Wysokiej klasy kabel połączeniowy HDMI Light z oświetleniem LED z...

35 zł Więcej...