reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Media Agory wspierają 31. finał WOŚP

dodano: 2023-01-28 23:32 | aktualizacja: 2023-01-29 12:33
autor: Łukasz Knapik | źródło: Agora/satkurier.pl

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP Kolejny rok z rzędu media grupy Agora angażują się w zbiórkę środków na rzecz „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” („WOŚP”). W ramach 31. finału akcję wspierają Radio Tok FM („Pierwsze śniadanie w Tok-u”, „Kultura osobista”, „U TOKtora”, „Poranek Radia Tok FM” i „Tok360”), Rock Radio („Powstanie Rock Radia”), Radio Złote Przeboje („Piątek jak marzenie”), „Gazeta Wyborcza”, wyborcza.pl, gazeta.pl, plotek.pl, Wydawnictwo Agora, Helios, Next Film („Johnny” i „Fenomen”) i Pasibus. Transmisje telewizyjne finału pokażą kanały TTV, TVN i TVN24 oraz serwis VOD Player.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy WOŚP


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W niedzielę, 29 stycznia br. pod hasłem „Chcemy wygrać z sepsą! Gramy dla wszystkich - małych i dużych!” zagra 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, którego organizatorem jest Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Media i marki Grupy Agora - „Gazeta Wyborcza”, gazeta.pl, Radio Tok FM, Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Wydawnictwo Agora, sieć kin Helios, Next Film oraz sieć lokali Pasibus - jak co roku wesprą akcję, organizując aukcje internetowe, zbierając pieniądze do wirtualnych puszek oraz relacjonując przebieg niedzielnego finału (więcej tutaj).

Redakcja wyborcza.pl i „Gazety Wyborczej” po raz kolejny przygotowała aukcje internetowe, z których dochód w całości zostanie przeznaczony na „Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy” - tegoroczny cel to wyposażenie polskich szpitali w nowoczesne urządzenia pozwalające na przyspieszenie diagnostyki zakażeń sepsą. W tym roku czytelnicy „Wyborczej” po raz kolejny mogą licytować możliwość zostania bohaterem pierwszej strony wybranego tygodnika lub magazynu lokalnego. Wraz z Wydawnictwem Agora zespół „Wyborczej” przygotował również licytację spaceru po Puszczy Białowieskiej pod hasłem „Poszukiwanie puszczańskich gigantów”, podczas którego w roli przewodnika wystąpi Adam Wajrak, dziennikarz, autor książek, podróżnik i przyrodnik. Obie aukcje potrwają do dnia finału - niedzieli, 29 stycznia br. Informacje o aukcjach oraz relację „na żywo” z 31. finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” będzie można znaleźć na stronie wyborcza.pl.

Gazeta.pl po raz piąty zagra dla „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” w ramach akcji „#JedenDzieńDłużej”. To kontynuacja projektu, który narodził się po tragicznych wydarzeniach, jakie rozegrały się podczas 27. finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” w Gdańsku - redakcja gazeta.pl postanowiła wtedy dokończyć przerwaną zbiórkę następnego dnia. Po raz kolejny aukcje przygotowane przez zespół portalu zakończą się w poniedziałek po finale „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, czyli 30 stycznia br. Czytelnicy gazeta.pl mogą wylicytować m.in. urodzinową publikację na stronie głównej gazeta.pl, bilet z meczu Polska - Węgry z autografem Roberta Lewandowskiego, książkę „Pan Wyrazisty” podpisaną przez Olgę Tokarczuk i ilustratorkę Joannę Concejo czy krawat wraz z liścikiem oraz podpisany egzemplarz konstytucji od prezydenta Aleksandra Kwaśniewskiego. Redakcja serwisu ukrayina.pl przekazała na licytację unikatowe znaczki pocztowe ze słowami ukraińskiego żołnierza broniącego Wyspy Węży przed Rosjanami, zespół kultura.gazeta.pl przygotował aukcje książek, płyt, rysunków i gadżetów przekazanych przez artystów, plotek.pl zaprasza do licytowania spotkań ze znanymi osobami (m.in. morsowania w towarzystwie aktorki Joanny Jabłczyńskiej), sport.pl zachęca do odbycia treningu z zapaśnikiem Damianem Janikowskim, a dzięki redakcji kobieta.gazeta.pl można licytować spotkania z Katarzyną Błażejowską-Stuhr i Maciejem Stuhrem, Mają Staśko oraz Sandrą Kubicką. Gazeta.pl prowadzi również zbiórkę na Facebooku.

W tym roku Radio Tok FM przygotowało dla „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” 9 aukcji, na których można wylicytować m.in. 100-letni dostęp do Tok FM Premium, uczestnictwo w audycjach Tok FM: „Pierwsze śniadanie w Tok-u” Piotra Maślaka, „Kultura osobista” Marty Perchuć-Burzyńskiej z udziałem reżyserki i scenarzystki filmowej Agnieszki Holland (więcej tutaj) i „U TOKtora” Ewy Podolskiej, w której gościem specjalnym będzie doktor Paweł Grzesiowski (więcej tutaj), a także unikalny zestaw kaw dopasowanych do osobowości prowadzących audycję „Poranek Radia Tok FM” (więcej tutaj). Zakończenie licytacji odbędzie się w poniedziałek, 30 stycznia br. „na żywo”, w trakcie audycji „Tok360” (więcej tutaj).

Do tegorocznego finału „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” włączyły się również stacje muzyczne Grupy Radiowej Agory. Razem z Radiem Złote Przeboje słuchacze mogą licytować udział w audycji „Piątek jak marzenie”. Zwycięzca aukcji wraz z osobą towarzyszącą spotka się z dziennikarką stacji Marzeną Rogalską oraz otrzyma jej książkę „Dobrissimo! Opera od kuchni” z dedykacją (więcej tutaj). Zespół Rock Radia przygotował dla licytujących na rzecz „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” dwie aukcje, w których można wygrać udział w porannym programie „Powstanie Rock Radia” i współprowadzenie go wraz z dziennikarzem stacji Janem Bajorkiem (więcej tutaj) oraz zestaw limitowanych gadżetów Rock Radia.

Wydawnictwo Agora przekazało na aukcje dla „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” przedmioty od swoich autorów. Wśród nich znalazły się m.in. mandala Natalii de Barbaro wraz z egzemplarzem sygnalnym jej nowej książki dla kobiet pod tytułem „Przędza” z imienną dedykacją, fragment rękopisu „Katharsis” Macieja Siembiedy wraz z książką „Katharsis” z imienną dedykacją, czy oryginalny rysunek Tomasza Samojlika z bohaterami jego ptasich komiksów wraz z egzemplarzem najnowszego komiksu „Detektyw Wróbel i złamane pióro” z autografem. Licytując z Wydawnictwem Agora można również wygrać spacer po Cieszynie z Agatą Romaniuk, autorką serii „Kocia Szajka”.

Sieć kin Helios jak co roku zaprasza do wylicytowania rocznego karnetu upoważniającego do codziennych wejść na dowolnie wybrane seanse we wszystkich kinach sieci w całej Polsce. Helios prowadzi także zbiórkę dla „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” na swoim profilu na Facebooku, która potrwa do dnia 31. finału.

Next Film zorganizował aukcję, w ramach której można wylicytować zestaw związany z filmem „Johnny”, w którym znalazły się plakaty, płyta winylowa ze ścieżką dźwiękową z filmu oraz książka „Johnny. Powieść o księdzu Janie Kaczkowskim” - wszystkie przedmioty są podpisane przez aktorów Dawida Ogrodnika i Piotra Trojana oraz przez reżysera Daniela Jaroszka (więcej tutaj). Next Film jest także dystrybutorem filmu „Fenomen” - pierwszego kinowego filmu dokumentalnego o Jerzym Owsiaku, prezesie Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, i historii Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który od piątku, 20 stycznia br. jest na ekranach kin w całej Polsce (więcej tutaj).

W działania na rzecz „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy” włączyła się również sieć Pasibus. Fani burgerów mogą spróbować swoich sił w licytacji przyjazdu foodtrucka Pasibusa wraz ze 100 burgerami na prywatną lub firmową imprezę, wielkiej uczty bez limitów dla zwycięzcy i trzech znajomych w wybranym lokalu Pasibusa oraz zestawu gadżetów Rasowego Pasibrzucha.

Pracownicy Agory i odwiedzający spółki Agory przy ulicy Czerskiej 8/10 w Warszawie mogą już dorzucić się do puszki „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, która stanęła na recepcji budynku dzięki staraniom zespołów „Gazety Wyborczej” oraz Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Solidarność Agory i Inforadia. Osoby spoza Warszawy także mogą przyłączyć się do zbiórki, korzystając z eSkarbonki (więcej tutaj).
 
Plakat promujący kinową emisję filmu „Fenomen”, foto: Andrzej Pągowski/Agora
Plakat promujący kinową emisję filmu „Fenomen”, foto: Andrzej Pągowski/Agora
Piotr Trojan i Dawid Ogrodnik na plakacie promującym kinową emisję filmu „Johnny”, foto: Agora
Piotr Trojan i Dawid Ogrodnik na plakacie promującym kinową emisję filmu „Johnny”, foto: Agora
Marzena Rogalska jest prowadzącą program „Piątek jak marzenie”, foto: Agora
Marzena Rogalska jest prowadzącą program „Piątek jak marzenie”, foto: Agora
Marzena Rogalska jest prowadzącą program „Piątek jak marzenie”, foto: Agora
Marzena Rogalska jest prowadzącą program „Piątek jak marzenie”, foto: Agora
Media grupy Agora wspierają 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, foto: Jakub Orzechowski/Agencja Gazeta
Media grupy Agora wspierają 31. finał „Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy”, foto: Jakub Orzechowski/Agencja Gazeta


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Radiowe propozycje


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...