reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Challenge testuje naziemnie w Irlandii

dodano: 2023-01-29 11:46
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Challenge TV Brytyjski kanał pokazujący teleturnieje z dawnych lat Challenge od 1 lutego br. będzie dostępny na naziemnej telewizji cyfrowej Saorview w Irlandii. Stacja pokazuje znane z brytyjskiej telewizji teleturnieje „Bullseye”, „The Chase” czy „Who Wants To Be A Millionaire”.

Saorview
Saorview


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisja jest planowana na pozycji nr 8, która jest obecnie testowana przed oficjalnym startem. Dla stacji zostanie wykorzystana pojemność multipleksu 2, w którym jest dostępny Sky News Ireland.

Challenge wystartował jako płatny kanał telewizji satelitarnej Sky w latach 90-tych. Był nadawany analogowo w systemie PAL z satelitów Astra 19,2°E (zaszyfrowany w VideoCrypt), dzieląc transponder z nieszyfrowanym kanałem sprzedającym wycieczki TV Travel Shop. Emisja całodobowa była prowadzona tylko cyfrowo z pozycji Astra 28,2°E i oczywiście zaszyfrowana w VideoGuard. W 2012 roku Challenge stał się kanałem darmowym.

Aktualnie na satelicie Astra 2E (28,2°E) są dostępne dwie wersje Challenge z tą samą ofertą programową, ale różnym blokiem reklamowym - odpowiednio dla Wielkiej Brytanii i Irlandii. Emisja jest w wiązce na całą Europę w FTA.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 3-4/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2022

12 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

269 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle Q + TelevioTV 3m-ce

Homatics Dongle Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

269 zł Więcej...