reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Challenge testuje naziemnie w Irlandii

dodano: 2023-01-29 11:46
autor: RO | źródło: rxtvinfo.com

Challenge TV Brytyjski kanał pokazujący teleturnieje z dawnych lat Challenge od 1 lutego br. będzie dostępny na naziemnej telewizji cyfrowej Saorview w Irlandii. Stacja pokazuje znane z brytyjskiej telewizji teleturnieje „Bullseye”, „The Chase” czy „Who Wants To Be A Millionaire”.

Saorview
Saorview


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Emisja jest planowana na pozycji nr 8, która jest obecnie testowana przed oficjalnym startem. Dla stacji zostanie wykorzystana pojemność multipleksu 2, w którym jest dostępny Sky News Ireland.

Challenge wystartował jako płatny kanał telewizji satelitarnej Sky w latach 90-tych. Był nadawany analogowo w systemie PAL z satelitów Astra 19,2°E (zaszyfrowany w VideoCrypt), dzieląc transponder z nieszyfrowanym kanałem sprzedającym wycieczki TV Travel Shop. Emisja całodobowa była prowadzona tylko cyfrowo z pozycji Astra 28,2°E i oczywiście zaszyfrowana w VideoGuard. W 2012 roku Challenge stał się kanałem darmowym.

Aktualnie na satelicie Astra 2E (28,2°E) są dostępne dwie wersje Challenge z tą samą ofertą programową, ale różnym blokiem reklamowym - odpowiednio dla Wielkiej Brytanii i Irlandii. Emisja jest w wiązce na całą Europę w FTA.

Źródło: rxtvinfo.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna na świecie


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...