reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

SkyShowtime wystartuje w walentynki

dodano: 2023-01-30 10:35 | aktualizacja: 2023-01-31 08:44
autor: Jerzy Kruczek | źródło: zive.sk/satkurier.pl

SkyShowtime Nowa usługa streamingowa SkyShowtime ma trafić do Polski, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Albanii, Kosowa i Macedonii Północnej w walentynki - 14 lutego br. Taką informację operator przed kilkoma dniami rozesłał drogą mailową do zainteresowanych osób, informuje słowacki portal Živé.sk. Aktualizacja: Informacja została potwierdzona przez polskie biuro prasowe SkyShowtime.

SkyShowtime


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Hura! Niezmiernie cieszymy się, że możemy powitać Cię w naszej nowej usłudze streamignowej. SkyShowtime jest pełen ekskluzywnych nowych filmów i seriali, których nie można znaleźć nigdzie indziej. Przekaż wiadomość dalej. Powiedz swoim przyjaciołom. Przygotuj popcorn - napisano w e-mailu (za zive.sk).

SkyShowtime ma zostać uruchomiony 14 lutego br. w Polsce, Czechach, na Słowacji, Węgrzech, w Rumunii, Albanii i Macedonii Północnej, oferując widzom ponad 10 tys. godzin treści.

- Od 14 lutego SkyShowtime zaprezentuje na Słowacji największe hity i ekskluzywne seriale największych studiów filmowych Universal Pictures, DreamWorks, Sky Studios, Peacock, Paramount+, Showtime, Paramount Pictures i Nickelodeon - informuje operator (za zive.sk).

Już w listopadzie ub.r. SkyShowtime informował, że usługa zostanie uruchomiona na 7 rynkach, w tym w Polsce, w lutym 2023 roku. Teraz poznaliśmy dokładny termin. Po tej premierze liczba rynków, na których nowa platforma będzie dostępna, wzrośnie do 20.

Cena i oferta SkyShowtime na polski rynek nie są jeszcze znane. Jedną z produkcji oryginalnych SkyShowtime będzie polska „Warszawianka” z Borysem Szycem w roli głównej.

SkyShowtime umożliwi oglądanie i pobieranie bez ograniczeń, oglądanie nawet na trzech urządzeniach jednocześnie, tworzenie nawet 5 profili użytkownika, oglądanie wszystkiego w jakości Full HD.

Źródło: aktuality.sk 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii VOD/OTT


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC

Odbiornik EDISION OS NINO+ DVB-S2 HEVC - tani tuner na...

329 zł Więcej...

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

369 zł Więcej...