reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Tajemnice w marcu w National Geographic Wild

dodano: 2023-02-17 22:48
autor: Łukasz Knapik | źródło: The Walt Disney Company

National Geographic Wild W marcu br. kanał National Geographic Wild poleca swoim widzom takie programy jak „Dzika Brazylia”, a w ramach pasma „Miesiąc z wężami” taką produkcję jak „Tajemnice węży” i „Sekrety Zoo: Tampa” (sezon 4.).

National Geographic Wild


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, w środę, 1 marca br. w stacji National Geographic Wild ruszy pasmo „Miesiąc z wężami”, w skład którego wejdzie premierowy program „Tajemnice węży” (premiery w piątki, od 10 marca br., o godzinie 19:00). W produkcji widzowie przyjrzą się zabójczym talentom takich gatunków, jak kobra, mamba czarna czy żmija sykliwa. Fani egzotycznej przyrody z pewnością nie będą zawiedzeni programem „Dzika Brazylia” (premiery w soboty, od 18 marca br., o godzinie 14:00). Ponadto w marcu br. na widzów czekać będą dwa nowe odcinki serialu „Sekrety Zoo: Tampa” (premiery w piątki, od 31 marca br., o godzinie 18:00), ukazującego pracę zoo „od kuchni”.

Marzec 2023 roku w ofercie kanału National Geographic Wild:

„Miesiąc z wężami”:
emisje: od poniedziałku do piątku (od 1 marca br.) o 19:00
Od żmij sykliwych i grzechotników, po kobry, aż mamby. Węże powszechnie budzą strach, a rzadziej zachwyt i podziw. W specjalnym, marcowym paśmie kanał National Geographic Wild sprawdzi, czy zła reputacja tych zwierząt jest zasłużona (więcej tutaj).

„Miesiąc z wężami”:
„Tajemnice węży” („Legends Of Venom”)
emisja: w piątki (od 10 marca br.) o 19:00

W programie „Tajemnice węży” widzowie będą mieli okazję przyjrzeć się bliżej (choć z bezpiecznej pozycji) tym niesamowicie groźnym zwierzętom. Wśród bohaterów programu będą mamby czarne, wyjątkowo agresywne stworzenia, które dysponują całym wachlarzem super mocy: groźnym jadem, szybkością, czułymi zmysłami. W innym odcinku widzowie wejdą do zróżnicowanego królestwa kobry, wśród których są wytrawni łowcy, ale też jednostki o skłonnościach kanibalskich. W programie jego twórcy oddadzą należne honory żmijom sykliwym, które są prześladowane przez ludzi, mimo że mają ogromne zasługi w pozbywaniu się szkodników. Każdy z przedstawionych gatunków węży jest wyjątkowy i przed każdym z nich stoją inne wyzwania.

„Dzika Brazylia” („Brazil Untamed”)
emisja: w soboty (od 18 marca br.) o 14:00

Brazylijskie wybrzeże, pełne błękitnych wód, bezkresnych plaż, setek wysp, wydm, jest jednym z najbardziej zróżnicowanych krajobrazów na świecie. Kamery National Geographic będą towarzyszyć osobom, które są zaangażowane w ochronę przyrodniczego dziedzictwa tego kraju. W programie „Dzika Brazylia” widzowie udadzą się m.in. południowy kraniec stanu Bahia, by dotrzeć do Wybrzeża Wielorybów, gdzie żyje największe na świecie skupisko potężnych długopłetwców. Odkryją także urzekający stan Maranhão, gdzie wśród rozległych połaci białych wydm kryją się jednak różnobarwne słodkowodne laguny. Warunki panujące na w tym miejscu są dość trudne, mimo to wiele gatunków zwierząt zdołało się do nich doskonale przystosować (więcej tutaj i tutaj).

„Sekrety Zoo: Tampa” 4 („Secrets Of The Zoo: Tampa” 4)
emisja: w piątki (od 31 marca br.) o 18:00

W marcu br. na widzów czekać będą dwa premierowe odcinki programu „Sekrety Zoo: Tampa”, ukazującego kulisy działania ogrodu zoologicznego. W najnowszych epizodach widzowie zobaczą, jak starsza samica nosorożca południowego rodzi młode. Poza tym opiekunka jeżozwierzy afrykańskich wraz ze swoją pupilką Pierce udowadnia, że te zwierzaki pokryte kolcami są niezwykle bystre i mają doskonały węch. Personel postara się pomóc manatowi o imieniu Paddington. Zwierzę jest w stanie krytycznym, mocno poranione przez śrubę łodzi. Widzowie zobaczą także kulisy przyjęcia do ogrodu piątki nowych mieszkańców - pawianów płaszczowych (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...

Miernik Signal ST-5155 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem

Miernik Signal ST-5155 do pomiarów zarówno cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2,...

699 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...