reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

TNT Sports zastąpi BT Sport

dodano: 2023-02-22 12:26
autor: Jerzy Kruczek | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

TNT Sports Warner Bros. Discovery potwierdził, że TNT Sports zastąpi w Wielkiej Brytanii i Irlandii markę BT Sport. Zmiana zostanie przeprowadzona w lipcu 2023 roku, na krótko przed rozpoczęciem sezonu piłkarskiego 2023/24. W portfolio TNT Sports znajdą się prawa do transmisji posiadane dziś przez BT Sport i Eurosport.

TNT Sports


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Spółka joint venture 50:50 BT i Warner Bros. Discovery została utworzona 1 września 2022 roku. Zarządza nią Warner Bros. Discovery.

Widzowie w Wielkiej Brytanii i Irlandii będą mogli oglądać na TNT Sports m.in. Igrzyska Olimpijskie, Premier League, Ligę Mistrzów UEFA, Ligę Europy UEFA, Premiership Rugby, MotoGP, UFC, boks, WWE, tenisowe Wielkie Szlemy, kolarskie Grand Toury i sporty zimowe.
 

- Dzisiejszy dzień to kolejny ważny krok w kierunku wprowadzenia prostszej i jeszcze bardziej atrakcyjnej oferty dla fanów sportu w Wielkiej Brytanii i Irlandii. Nazwa TNT Sports jest już synonimem transmisji sportowych na żywo w wielu krajach na całym świecie i stanowi kolejny dowód na globalną skalę i doświadczenie, które Warner Bros. Discovery wnosi do partnerstwa z BT - powiedział Andrew Georgiou, członek zarządu joint venture oraz prezes i dyrektor zarządzający Warner Bros. Discovery Sports Europe.

Podczas gdy TNT Sports będzie miało dedykowaną markę dla Wielkiej Brytanii i Irlandii, nazwa ta ma już silne powiązania z najlepszymi sportami na żywo na innych terytoriach, w ramach rodziny Warner Bros. Discovery. Obejmuje to bycie domem dla krajowej i europejskiej piłki nożnej na najwyższym poziomie w wielu krajach Ameryki Łacińskiej, podczas gdy transmisje na żywo od dawna są podstawą sieci TNT w USA. Dotyczy to NBA, NHL i NCAA.

Na krótko przed sezonem piłkarskim 2023/24, discovery+ stanie się streamingowym domem dla fanów sportu w Wielkiej Brytanii i Irlandii, którzy będą mogli korzystać z subskrypcji obejmującej TNT Sports, Eurosport i rozrywkę w jednym miejscu. Subskrybenci BT Sport mają już bezpłatny dostęp do discovery+, które obejmuje ofertę streamingową Eurosportu oraz szeroką gamę programów rozrywkowych.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Rebranding kanałów


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...

Mini PC Smart TV 4K BOX Zehnder KP-1

Zehnder KP-1 to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy ZEHNDER z...

249 zł Więcej...

Google TV Next 4K Stick HDMI

Google TV Next 4K Stick HDMI to ciekawy i wydajny...

339 zł Więcej...