reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wzmocnienia w Grupie Kino Polska

dodano: 2023-02-23 10:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: SPI International B.V./satkurier.pl

Kino Polska TV Do Działu Programowego Grupy Kino Polska (SPI International B.V./Groupe CANAL+) dołączają nowi eksperci. Szeregi firmy zasilił m.in. producent Paweł Kosuń („Wieża. Jasny dzień” i „Ułaskawienie”), a od maja br. rolę dyrektora programowego Zoom TV obejmie Bartłomiej Grałek. Dodajmy, że wcześniej dyrektorami programowymi Zoom TV byli Rafał Freyer i Katarzyna Białek. Dyrektorką programową i do spraw produkcji telewizyjnej grupy jest Małgorzata Łupina.

Kino Polska TV SA


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Z początkiem maja br. do Grupy Kino Polska dołączy Bartłomiej Grałek, który obejmie stanowisko dyrektora programowego Zoom TV. Bartłomiej Grałek wcześniej pracował jako zastępca dyrektora programowego w Telewizji Puls, gdzie odpowiedzialny był za kanał Puls 2 (więcej tutaj), a także w Viacom (obecnie Paramount Global), gdzie zajmował się m.in programmingiem kanałów Nickelodeon na kilku rynkach.

Dodajmy, że wcześniej dyrektorami programowymi Zoom TV byli Rafał Freyer i Katarzyna Białek (więcej tutaj). Dyrektorką programową i do spraw produkcji telewizyjnej Grupy Kino Polska jest Małgorzata Łupina (więcej tutaj).

W związku z rozwojem w obszarze produkcji do Grupy Kino Polska dołączył producent Paweł Kosuń, który wesprze działania zarówno w obrębie produkcji własnych programów na anteny kanałów z portfolio grupy, jak i produkcji filmowych. Paweł Kosuń jest producentem filmowym, absolwentem francuskiego La Femis i londyńskiej NFTS w ramach atelier Ludwigsburg-Paris. Wyprodukował takie filmy jak „Wieża. Jasny dzień” w reżyserii Jagody Szelc (więcej tutaj), czy „Ułaskawienie” Jana Jakuba Kolskiego (więcej tutaj i tutaj). Jest również dyrektorem artystycznym „Festiwalu Filmowego Spektrum”.

- Jako grupa medialna, stale rośniemy i wprowadzamy nowe produkty na różnych rynkach. Dział Programowy Grupy Kino Polska pełni kluczową rolę we wszystkich naszych międzynarodowych operacjach. Cieszymy się, że dzięki pozytywnej atmosferze oraz możliwościom rozwoju, jakie oferujemy możemy przyciągać do firmy tak doświadczonych ekspertów

- mówi Levent Gultan, członek zarządu Grupy Kino Polska, odpowiedzialny m.in. za programming, dystrybucję, sprzedaż reklam i marketing.


Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Katarzyna Białek była dyrektorką programową Zoom TV, foto: Marta Wojtal
Katarzyna Białek była dyrektorką programową Zoom TV, foto: Marta Wojtal
Małgorzata Łupina jest dyrektorką programową i do spraw produkcji telewizyjnej Grupy Kino Polska, foto: SPI International B.V.
Małgorzata Łupina jest dyrektorką programową i do spraw produkcji telewizyjnej Grupy Kino Polska, foto: SPI International B.V.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Personalia


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

269 zł Więcej...