reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Podaj rękę Ukrainie...” na kanałach TVP

dodano: 2023-02-23 23:57
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVP/satkurier.pl

TVP1 TVP 1 Jedynka „Podaj rękę Ukrainie” W piątek, 24 lutego br. o godz. 20:30 w Warszawie odbędzie się charytatywny koncert „Podaj rękę Ukrainie - koncert w rocznicę agresji Rosji na Ukrainę”. Widowisko transmitować będą kanały TVP1, TVP Polonia i TVP Wilno. Wystąpią Marta Kielczyk („Wiadomości”), Maryla Rodowicz, Katarzyna Moś, Wiktoria Gabor, Marina Łuczenko-Szczęsna, Amelia Anisowicz, Małgorzata Maria Gosiewska, Wasyl Zwarycz, Piotr Cugowski, Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” i „The Voice Kids”), Taraka, Zazule, Kalush Orchestra, Chór Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze im. Tadeusza Sygietyńskiego. Wydarzenie odbędzie się w związku z trwającym atakiem wojskowym Rosji na Ukrainę.

TVP1 TVP 1 Jedynka „Podaj rękę Ukrainie”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
W piątek, 24 lutego br. o godzinie 20:30 TVP1, TVP Polonia i TVP Wilno zapraszają na „Podaj rękę Ukrainie - koncert w rocznicę agresji Rosji na Ukrainę”. Wydarzenie poprowadzą Marta Kielczyk („Wiadomości” na kanałach TVP1, TVP Polonia, TVP Wilno i TVP Info - więcej tutaj) i Tomasz Kammel („Pytanie na śniadanie” w stacjach TVP2, TVP Polonia i TVP Kobieta i „The Voice Kids” na kanałach TVP2, TVP HD, TVP Wilno i TVP Rozrywka - więcej tutaj). Gośćmi specjalnymi będą osoby wspierające i czynnie działające na rzecz walczącej Ukrainy: wicemarszałek Sejmu RP Małgorzata Maria Gosiewska, przedstawiciele organizacji pomocowych oraz ambasador Ukrainy w Polsce Wasyl Zwarycz.

Na scenie wystąpią m.in.: Maryla Rodowicz, Katarzyna Moś, Wiktoria Gabor, Marina Łuczenko-Szczęsna, Piotr Cugowski, Taraka, Zazule, Kalush Orchestra, Chór Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca Mazowsze im. Tadeusza Sygietyńskiego oraz Amelia Anisovych, ośmioletnia Ukrainka, która poruszyła serca ludzi na całym świecie, śpiewając piosenkę „Mam tę moc” w kijowskim bunkrze (więcej tutaj).

W trakcie koncertu pokazane zostaną materiały wideo dokumentujące wydarzenia wojny. Widzowie, przez cały czas trwania widowiska, będą mogli wysyłać SMS-y na rzecz Caritas Polska. Zebrane pieniądze zostaną przekazane na pomoc humanitarną dla ukraińskich rodzin.

Przypomnijmy, że pod tytułem „Podaj rękę Ukrainie” w stacji TVP1 emitowany był specjalny program, który został zrealizowany w językach polskim i ukraińskim, a którego prowadzącymi były Agata Konarska i Katarzyna Sanocka (więcej tutaj).

„Podaj rękę Ukrainie - koncert w rocznicę agresji Rosji na Ukrainę” - emisja w piątek, 24 lutego 2023 roku o godz. 20:30 na kanałach TVP1, TVP Polonia i TVP Wilno.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

439 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ UNO 4K SE S2X FBC Multistream

Vu+ UNO 4K SE - najnowsza wersja tunera 4K od...

1 230 zł Więcej...