reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

11-13.03 Polsat Sport: FEN45, derby, futbol i finały

dodano: 2023-03-10 09:30
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 11-12 marca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, Tauron Liga, PlusLiga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, Fight Exclusive Night (FEN), Ultimate Fighting Championship (UFC), Extreme E, narciarstwo dowolne, short track, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i EA Sports FIFA 23 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat Doku, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), Fight Exclusive Night (FEN) (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), Extreme E (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), short track (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i EA Sports FIFA 23 - PKO Bank Polski Ekstraklasa Games (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

11 marca (sobota)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

5:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

5:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 short track, mistrzostwa świata w Seulu: 2. dzień, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:30 e-sport, EA Sports FIFA 23, PKO Bank Polski Ekstraklasa Games: faza finałowa, Polsat Games

11:00 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

11:00 snowboard, Puchar Świata w Sierra Nevadzie: cross, Polsat Sport Extra

12:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: „Ligue1” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Santander” - magazyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

13:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

13:30 piłka nożna, La Liga Santander: Real Madrid CF Madryt - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 2

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Projekt Warszawa - Aluron CMC Warta Zawiercie, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Sandecja Nowy Sącz - GKS Katowice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: Banik Ostrava Ostrawa - AC Sparta Praha Praga, Polsat Sport Extra

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Empoli FC - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:10 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:30 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AJ Auxerre - Stade Rennais FC Rennes, Eleven Sports 2 i Eleven Sports 4

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: SSC Napoli Neapol - Atalanta BC Bergamo, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Trefl Sopot - Suzuki Arka Gdynia, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cuprum Lubin - Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Wisła Kraków - GKS Tychy, Polsat Sport News

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Slavia Praha Praga - FC Viktoria Plzeň Pilzno, Polsat Sport Premium 1

17:55 siatkówka, SuperLega: WithU Verona - Top Volley Cisterna, Polsat Sport Premium 2

19:00 (Polsat Sport Fight) i 20:00 (Super Polsat) Fight Exclusive Night 45: Tauron Fight Night (FEN45: Tauron Fight Night) w Ząbkach, Super Polsat i Polsat Sport Fight

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Puszcza Niepołomice, Polsat Box Go

20:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Bologna FC Bolonia - SS Lazio Rzym, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - GKS Katowice, Polsat Sport

20:30 koszykówka, Lega Basket Serie A: Pallacanestro Varese - Carpegna Prosciutto Pesaro, Polsat Sport News

20:45 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Brestois 29 Brest - Paris Saint-Germain Paryż, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: Valencia CF Walencja - CA Osasuna Pampeluna, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:00 MMA, Ultimate Fighting Championship (UFC): UFC Fight Night, Polsat Sport Extra

22:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

23:00 „Diego Rodriguez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Paco Gento” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 11 na 12 marca (z soboty na niedzielę)
1:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:55 MMA: KSW27, Polsat Sport Fight

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

3:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12 marca (niedziela)
5:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 2. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

5:00 boks tajski: „Gala Muay Thai we Wrocławiu” - magazyn, Polsat Sport Fight

5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 short track, mistrzostwa świata w Seulu: 3. dzień, Polsat Sport Extra

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport News

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

10:30 e-sport, EA Sports FIFA 23, PKO Bank Polski Ekstraklasa Games: faza finałowa, Polsat Games

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:00 (Polsat Sport Extra) i 14:15 (Eurosport 1) narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Veysonnaz: ski cross, Polsat Sport Extra i Eurosport 1

11:00 rajdy terenowe, Extreme E: Arabia Saudyjska, Eleven Sports 1

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: US Lecce - Torino FC Turyn, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: ŁKS Łódź - Stal Rzeszów, Polsat Sport

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Clermont Foot 63 - RC Lens, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 2

13:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:00 sumo: „Zamknięty świat sumo” - film dokumentalny, Polsat Doku

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Real Sociedad San Sebastián, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

14:25 piłka nożna, Eredivisie: SC Heerenveen - AFC Ajax Amsterdam, Polsat Sport News

14:30 „The Best of Eleven” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Zagłębie Sosnowiec - Skra Częstochowa, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: US Cremonese Cremona - ACF Fiorentina Florencja, Eleven Sports 1

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: Hellas Verona Werona - AC Monza, Eleven Sports 2

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Chronicles” - magazyn, Eleven Sports 3

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

16:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

16:40 piłka nożna, Eredivisie: PSV Eindhoven - SC Cambuur Leeuwarden, Polsat Sport News

17:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - US Sassuolo Calcio, Eleven Sports 1

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: AS Monaco Monako - Stade de Reims, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - King Szczecin, Polsat Sport Extra

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Trefl Gdańsk - PSG Stal Nysa, Polsat Sport

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Apklan Resovia Rzeszów - Odra Opole, Polsat Box Go

17:55 siatkówka, SuperLega: Sir Safety Susa Perugia - Cucine Lube Civitanova, Polsat Sport Fight

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: CS Maritimo Funchal - SL Benfica Lizbona, Eleven Sports 3

19:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport News

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Valendam, Polsat Sport Premium 1

19:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: Juventus FC Turyn - UC Sampdoria Genua, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

20:30 siatkówka, Tauron Liga: OnlyBio Pałac Bydgoszcz - Energa MKS Kalisz, Polsat Sport

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique de Marseille Marsylia - RC Strasbourg Strasburg, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Sporting CP Lizbona - Boavista FC Porto, Eleven Sports 3

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

22:50 „Luis Suarez” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

23:20 „Javier Irureta” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 12 na 13 marca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 tenis ziemny, turniej ATP w Indian Wells: 3. runda gry pojedynczej, Polsat Sport

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

4:35 MMA: KSW47, Polsat Sport Fight


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K - Uszkodzone opakowanie

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

499 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

559 zł Więcej...

Miernik SatLink WS-6933 dla DVB-S/S2

Miernik, do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S z pomiarem PWR,...

239 zł Więcej...