reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

4-6.03 Polsat Sport: UFC, derby i ligowe mecze

dodano: 2023-03-03 22:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3 W weekend 4-5 marca br. na widzów sportowych kanałów Grupy Polsat Plus czekać będą m.in.: Energa Basket Liga, Lega Basket Serie A, Tauron Liga, PlusLiga, Tauron 1. Liga, SuperLega, Fortuna 1. Liga, Fortuna: Liga, Eredivisie, Scottish Premiership, Serie A Tim, Ligue 1 Uber Eats, La Liga Santander, Liga Portugal Bwin, gala bokserska Premier Boxing Champions, Ultimate Fighting Championship (UFC), łyżwiarstwo szybkie, narciarstwo dowolne, snowboard, tenis ziemny oraz e-sport - League of Legends European Championship i League of Legends - Ultraliga.

Polsat Sport Polsat Sport Extra Polsat Sport News Polsat Sport Fight Polsat Games Polsat Sport Premium 1 Polsat Sport Premium 2 Polsat Sport Premium 3 Polsat Sport Premium 4 Polsat Sport Premium 5 Eleven Sports 1 Eleven Sports 2 Eleven Sports 3


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oto weekendowe propozycje kanałów Polsat, Super Polsat, TV6, Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News, Polsat Sport Fight, Polsat Sport Premium 1, Polsat Sport Premium 2, Polsat Games, Eleven Sports 1, Eleven Sports 2, Eleven Sports 3, Eleven Sports 4, Polsat Play, Polsat News i Wydarzenia 24 oraz serwisu Polsat Box Go. Na widzów czekać będą m.in.: Energa Basket Liga (więcej tutaj), Lega Basket Serie A (więcej tutaj i tutaj), Tauron Liga (więcej tutaj), PlusLiga (więcej tutaj), Tauron 1. Liga (więcej tutaj), SuperLega (więcej tutaj), Fortuna 1. Liga (więcej tutaj), Fortuna: Liga (więcej tutaj), Eredivisie (więcej tutaj), Scottish Premiership (więcej tutaj i tutaj), Serie A Tim (więcej tutaj), Ligue 1 Uber Eats (więcej tutaj), La Liga Santander (więcej tutaj), Liga Portugal Bwin (więcej tutaj), gala bokserska Premier Boxing Champions (więcej tutaj), Ultimate Fighting Championship (UFC) (więcej tutaj), łyżwiarstwo szybkie (więcej tutaj), narciarstwo dowolne (więcej tutaj), snowboard (więcej tutaj), tenis ziemny (więcej tutaj) oraz e-sport - League of Legends European Championship (więcej tutaj) i League of Legends - Ultraliga (więcej tutaj).

Więcej informacji o sporcie znajdziecie w naszym dziale „Sport w TV” oraz w codziennym wykazie satkurier.pl „Sport w polskiej TV” (więcej tutaj).

Plan transmisji:

4 marca (sobota)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A” - magazyn, Eleven Sports 3

5:30 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

6:50 (Eurosport 1) i 7:00 (Polsat Sport) narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: half-pipe, Polsat Sport i Eurosport 1

7:00 „Koloseum” - magazyn, Polsat Sport Fight

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

9:30 siatkówka: „7. strefa” - magazyn, Polsat Sport

9:30 snowboard, mistrzostwa świata w Bakuriani: big air, Polsat Sport News

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

12:15 narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: big air, Polsat Sport News

12:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

13:20 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport Extra

14:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Inside Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

14:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

14:30 (Eleven Sports 1) i 14:55 (Eleven Sports 4) piłka nożna, Serie A Tim: AC Monza - Empoli FC, Eleven Sports 1 i Eleven Sports 4

14:45 siatkówka, PlusLiga: Aluron CMC Warta Zawiercie - Asseco Resovia Rzeszów, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Chrobry Głogów - Bruk-Bet Termalica, Polsat Box Go

15:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

16:00 „Trans World Sport” - magazyn, Polsat Sport News

16:00 tenis ziemny, turniej ATP w Dubaju: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Fight

16:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

16:10 piłka nożna, La Liga Santander: UD Almeria - Villarreal CF, Eleven Sports 3

16:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: RC Lens - Lille Olympique Sporting Club, Eleven Sports 2 i Canal+ Family

17:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: PGE Spójnia Stargard - Trefl Sopot, Polsat Sport Extra

17:20 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Katowice - Wisła Kraków, Polsat Sport News

17:20 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: 3. dzień, Polsat Sport Premium 2

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Jastrzębski Węgiel Jastrzębie-Zdrój - Ślepsk Malow Suwałki, Polsat Sport

17:30 piłka nożna, Serie A Tim: Atalanta BC Bergamo - Udinese Calcio Udine, Eleven Sports 1

17:45 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

17:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: AC Sparta Praha Praga - FK Teplice Cieplice, Polsat Sport Premium 1

17:55 siatkówka, SuperLega: Cucine Lube Civitanova - Allianz Milano, Polsat Sport Premium 2

18:00 siatkówka, Tauron 1. Liga: MKS Będzin - Exact Systems Norwid Częstochowa, Polsat Box Go

18:25 piłka nożna, La Liga Santander: RCD Mallorca Palma - Elche CF, Eleven Sports 3

18:55 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: Portimonense SC Portimão - Sporting CP Lizbona, Eleven Sports 4

19:00 siatkówka, Tauron Liga: Grupa Azoty Chemik Police - Energa MKS Kalisz, Polsat Box Go

19:45 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec, Polsat Box Go

19:55 piłka nożna, Eredivisie: Feyenoord Rotterdam - FC Groningen, Polsat Sport News

20:00 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: ACF Fiorentina Florencja - AC Milan Mediolan, Eleven Sports 1

20:30 siatkówka, PlusLiga: Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle - Cuprum Lubin, Polsat Sport

20:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Paris Saint-Germain Paryż - FC Nantes, Eleven Sports 2 i Canal+ Sport 5

20:55 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

21:25 piłka nożna, Liga Portugal Bwin: GD Chaves - FC Porto, Eleven Sports 3 i Eleven Sports 4

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:45 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 2

23:30 Superpuchar piłkarzy: „Superpuchar Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

23:30 piłka nożna, La Liga Santander: „LaLiga Nations” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

23:35 MMA: KSW60, Polsat Sport Fight

Noc z 4 na 5 marca (z soboty na niedzielę)
1:00 e-sport: League of Legends European Championship, Polsat Games

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:00 gala bokserska Premier Boxing Champions w Ontario, Polsat Sport News

3:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

4:00 MMA: Ultimate Fighting Championship 285 (UFC 285), Polsat Sport

4:00 tenis ziemny, turniej ATP w Acapulco: finał gry pojedynczej, Polsat Sport Extra

5 marca (niedziela)
5:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

5:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

6:00 „SuperLudzie” - magazyn, Super Polsat

6:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 2

6:00 Magazyn, Polsat Play

7:00 narciarstwo dowolne, mistrzostwa świata w Bakuriani: big air, Polsat Sport

7:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

7:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 1

8:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 4

8:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

9:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

10:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Serie A Tim” - magazyn, Eleven Sports 3

10:05 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, TV6

10:30 skoki narciarskie: „Polskie skocznie” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:00 piłka nożna: „Cafe Futbol” - magazyn, Polsat Sport

11:30 tenis ziemny: „ATP World Tour Uncovered” - magazyn, Polsat Sport Extra

11:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport Extra

12:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

12:00 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

12:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 2

12:00 „Leo Messi” - film dokumentalny, Eleven Sports 4

12:25 piłka nożna, Serie A Tim: Spezia Calcio - Hellas Verona Werona, Eleven Sports 1

12:30 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Górnik Łęczna - Ruch Chorzów, Polsat Sport

12:45 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: 4. dzień, Polsat Sport Extra

12:55 piłka nożna, Scottish Premiership: St. Mirren FC Paisley - Celtic FC Glasgow, Polsat Sport Fight

12:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: ESTAC Troyes - AS Monaco Monako, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 2

13:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

13:40 „Ninja Warrior Polska” - program rozrywkowy, Polsat

13:55 piłka nożna, La Liga Santander: Real Valladolid CF - RCD Espanyol Barcelona, Eleven Sports 3

14:00 narciarstwo dowolne, Puchar Świata w Engandynie: skoki akrobatyczne, Polsat Sport News

14:30 Formuła 1: „GP Confidential” - magazyn, Eleven Sports 1

14:45 siatkówka, PlusLiga: LUK Lublin - Projekt Warszawa, Polsat Sport

14:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Stal Rzeszów - Chojniczanka Chojnice, Polsat Box Go

14:55 piłka nożna, Serie A Tim: UC Sampdoria Genua - US Salernitana Salerno, Eleven Sports 2

14:55 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Toulouse FC Tuluza - Clermont Foot 63, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

15:00 boks: „K.O. TV Classics” - magazyn, Polsat Sport Fight

15:00 piłka nożna, La Liga Santander: FC Barcelona - Valencia CF Walencja, Eleven Sports 1

15:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

15:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

16:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

16:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:30 MMA: KSW58, Polsat Sport Fight

16:30 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

16:40 „Atleci” - magazyn, Polsat Sport News

16:40 piłka nożna, Eredivisie: AFC Ajax Amsterdam - NEC Nijmegen, Polsat Sport Premium 1

16:40 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

16:55 piłka nożna, Fortuna: Liga: SK Dynamo České Budějovice Czeskie Budziejowice - SK Slavia Praha Praga, Polsat Sport Premium 2

17:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Legendy LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

17:00 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Olympique Lyonnais Lyon - FC Lorient, Eleven Sports 3 i Canal+ Sport 5

17:20 koszykówka, Energa Basket Liga: Grupa Sierleccy Czarni Słupsk - Legia Warszawa, Polsat Sport Extra

17:20 łyżwiarstwo szybkie, mistrzostwa świata na dystansach w Heerenveen: 4. dzień, Polsat Sport News

17:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat News

17:30 siatkówka, PlusLiga: Cerrad Enea Czarni Radom - PGE Skra Bełchatów, Polsat Sport

17:50 piłka nożna, Fortuna 1. Liga: Skra Częstochowa - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polsat Box Go

17:55 siatkówka, SuperLega: Pallavolo Padova - Itas Trentino, Polsat Sport Fight

17:55 piłka nożna, Serie A Tim: Inter Milano Mediolan - US Lecce, Eleven Sports 2

19:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:00 piłka nożna, Serie A Tim: „Full Impact Serie A” - magazyn, Eleven Sports 1

19:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

19:20 „Sport” - serwis informacyjny, Polsat

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

19:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

19:30 piłka nożna, La Liga Santander: „La Manita” - serial dokumentalny, Eleven Sports 1

20:00 koszykówka, Lega Basket Serie A: Virtus Segafredo Bolonia - Bertram Yachts Derthona Tortona, Polsat Sport Extra

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

20:00 piłka nożna, Serie A Tim: AS Roma Rzym - Juventus FC Turyn, Eleven Sports 1

20:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Kroniki LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 2

20:30 siatkówka, Tauron Liga: ŁKS Commercecon Łódź - Roleski Grupa Azoty Tarnów, Polsat Sport

20:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

20:40 piłka nożna, Ligue 1 Uber Eats: Stade Rennais FC Rennes - Olympique de Marseille Marsylia, Eleven Sports 2, Eleven Sports 4 i Canal+ Sport 5

21:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

21:50 „Wydarzenia” - serwis informacyjny, Polsat News i Wydarzenia 24

22:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polskie gole w Lidze Mistrzów” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:00 piłka nożna: „Eleven Gol” - magazyn, Eleven Sports 1

23:00 „Andoni Zubizarreta” - film dokumentalny, Eleven Sports 2

23:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 4

23:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

23:30 „Obraz dnia” - serwis informacyjny, Polsat News

Noc z 5 na 6 marca (z niedzieli na poniedziałek)
1:00 e-sport, League of Legends: Ultraliga, Polsat Games

1:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 2

2:00 piłka nożna, La Liga Santander: „Z archiwum LaLiga” - magazyn, Eleven Sports 3

2:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Archiwalne finały Ligi Mistrzów UEFA” - magazyn, Polsat Sport Premium 1

3:30 Liga Mistrzów piłkarzy: „Magazyn Ligi Mistrzów: Polacy w finałach Pucharu Europy” - magazyn, Polsat Sport Premium 2


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.




Więcej z kategorii Inne sporty


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik Satlink ST-6986 DVB-T/T2/C DVB-S/S2 z podglądem i testerem optycznym

Miernik Satlink ST-6986 do pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, naziemnych...

1 630 zł Więcej...

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 11-12/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 11-12/2023

12 zł Więcej...