reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Wilno.tvp.pl w nowej odsłonie

dodano: 2023-03-16 17:19 | aktualizacja: 2023-03-16 17:28
autor: Karolina Dobrowolska | źródło: TVP

TVP Wilno Portal internetowy TVP Wilno został udostępniony w nowej wersji. W ramach aktualizacji dokonano zmiany zarówno układu, jak i szaty graficznej. To ważna informacja dla użytkowników, którzy mogą spodziewać się poprawy funkcjonalności i użyteczności strony.

TVP Wilno
Portal TVP Wilno w nowej odsłonie


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.

- Nowy design naszej strony został zaprojektowany przede wszystkim z myślą o naszych czytelnikach i odbiorcach treści w Internecie. Zgodnie z założeniami projektu, strona miała być minimalistyczna, intuicyjna, przejrzysta, łatwa w obsłudze i spójna z naszą identyfikacją wizualną. Myślę, że udało nam się sprostać temu wyzwaniu i unowocześnić nasz portal - zaznacza Ewelina Borkowska, kierownik Redakcji Mediów Interaktywnych.

Nowością jest formularz kontaktowy.
Dzięki niemu użytkownicy mają możliwość przesyłania informacji, zdjęć oraz materiałów wideo z bieżących wydarzeń, które chcieliby nagłośnić na stronie wilno.tvp.pl, w mediach społecznościowych TVP Wilno lub w serwisie informacyjnym „Info Wilno”.

Nową funkcjonalnością jest także stworzone w j. polskim kalendarium imprez w Wilnie i na Wileńszczyźnie.
Dotyczy ono głównie aktualnych wydarzeń kulturalnych i społecznych, takich jak: koncerty, dyskusje, premiery filmowe, wystawy, zbiórki, różnego rodzaju inicjatywy społeczne, co może być dobrym narzędziem do zarządzania swoim wolnym czasem.
 

- Kalendarium wydarzeń to kolejny krok w odpowiedzi na potrzeby naszych odbiorców. Od tej pory zarówno mieszkańcy, jak też sympatycy Wilna i Wileńszczyzny, mają łatwy i przyjazny (z ang. „user friendly”) dostęp do skondensowanej wiedzy o tym, co się dzieje i będzie działo oraz dotyczyło polskiej społeczności na Litwie - tłumaczy kierownik działu.

Koordynatorka zaznacza, że użytkownicy korzystają z serwisu o różnych porach dnia, dlatego podjęto decyzję o wprowadzeniu trybu dziennego, charakteryzującego się jasnym tłem i ciemnym tekstem, a także nocnego, pozwalającego na czytanie w ciemnych pomieszczeniach bez nadmiernego obciążenia oczu.

Projektując witrynę zadbano o to, aby całość była responsywna i dostosowana do urządzeń mobilnych.
 
Redakcja Mediów Interaktywnych TVP Wilno

TVP Wilno to kanał Telewizji Polskiej dedykowany Polakom na Litwie oraz mieszkańcom Republiki Litewskiej zainteresowanym Polską. Kanał można oglądać na terytorium całego kraju oraz w Internecie.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TVP


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C AB TereBox 2T HEVC

Najnowszy hybrydowy (naziemno- kablowy) odbiornik DVB-T/T2/C (bez LAN) z MPEG-4/H.264...

119 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-6/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-6/2022

12 zł Więcej...