reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

„Infinite Storm” na kanale HBO

dodano: 2023-03-19 08:59
autor: Łukasz Knapik | źródło: Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Gutek Film „Infinite Storm” W niedzielę, 19 marca br. o godz. 20:10 na kanale HBO, w ramach pasma „Niedzielny megahit”, wyemitowany zostanie premierowo polsko-amerykańsko-australijsko-brytyjski film „Infinite Storm”. Jego bohaterką jest pielęgniarka i podróżniczka Pam Bales. Producentami filmu są Maven Screen Media i Jam Tart Films, koproducentami Studio Produkcyjne Orka i dFlights, wsparcia finansowego udzielił Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF), a dystrybutorem jest Gutek Film. Reżyserką filmu jest Małgorzata Szumowska, autorem scenariusza jest Joshua Rollins, a za zdjęcia odpowiadał Michał Englert. Występują Naomi Watts, Billy Howle, Parker Sawyers, Eliot Sumner, Joshua Rollins i Denis O'Hare.

Gutek Film „Infinite Storm”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Alpinistka zostaje złapana w zamieć śnieżną. Po drodze na dół kobieta spotyka nieznajomego, z którym musi zejść z góry przed zmrokiem.

Reżyserką filmu „Infinite Storm” jest Małgorzata Szumowska, autorem scenariusza Joshua Rollins, a za zdjęcia odpowiadał Michał Englert. W obsadzie znaleźli się Naomi Watts, Billy Howle, Parker Sawyers, Eliot Sumner, Joshua Rollins i Denis O'Hare.

Dodajmy, że film „Infinite Storm” pojawił się w kinach w piątek, 27 maja 2022 roku (więcej tutaj). W HBO film zostanie pokazany premierowo w ramach pasma „Niedzielny megahit” (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Naomi Watts i Billy Howle na plakacie promującym kinową emisję filmu „Infinite Storm”, foto: Gutek Film
Naomi Watts i Billy Howle na plakacie promującym kinową emisję filmu „Infinite Storm”, foto: Gutek Film


„Infinite Storm” - emisja w niedzielę, 19 marca 2023 roku o godz. 20:10 w HBO.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Mini PC Homatics BOX R 4K

Homatics BOX R to najnowszy odtwarzacz multimedialny 4K firmy Homatics...

339 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

675 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R 4K + Tuner DVB-T2 na USB

Homatics BOX R z adapterem DVB-T2 na USB-C to dobry...

429 zł Więcej...