reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Ziemia w kwietniu w Polsat Viasat Nature

dodano: 2023-03-17 16:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Viasat World/satkurier.pl

Polsat Viasat Nature W kwietniu br. kanał telewizyjny Polsat Viasat Nature poleca swoim widzom taki program jak „Ziemia: cztery pory roku” (sezon 1.), pasmo „Weekend Dnia Ziemi”, w ramach pasma „Soboty na Wielkiej Rafie Koralowej” takie produkcje jak „Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb”, „Wielka Rafa Koralowa z Davidem Attenborough”, „Planeta Rafa” i „Wielka Rafa Koralowa”, a w ramach pasma „Prehistoryczne olbrzymy” takie programy jak „Gdy wieloryby chodziły po lądzie”, „Dinozaur: sprawa sprzed 100 milionów lat” i „Początek epoki ssaków”.

Polsat Viasat Nature


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2023 roku w ofercie kanału Polsat Viasat Nature:

„Soboty na Wielkiej Rafie Koralowej”:
emisja: w soboty (od 1 kwietnia br.) o 14:40
Sprzęt do nurkowania gotowy? Kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na podwodną wyprawę i wspólne podziwianie największej rafy koralowej na Ziemi. Przewodnikiem będzie biolog David Attenborough, który opowie o niezwykle zróżnicowanej faunie i florze Wielkiej Rafy Koralowej - a także o różnych projektach mających na celu jej ochronę. W ramach pasma stacja pokaże takie produkcje jak „Wielka Rafa Koralowa: żywy skarb” (więcej tutaj), „Wielka Rafa Koralowa z Davidem Attenborough” (więcej tutaj), „Planeta Rafa” (więcej tutaj) i „Wielka Rafa Koralowa” (więcej tutaj).

„Prehistoryczne olbrzymy”:
emisja: od poniedziałku do piątku (od 3 kwietnia br.) o 21:00
Kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na ekscytującą podróż w czasie do świata, w którym wciąż żyją potężne dinozaury, chodzące wieloryby i ogromne mamuty włochate. Dzięki filmom „Gdy wieloryby chodziły po lądzie”, „Dinozaur: sprawa sprzed 100 milionów lat”, „Początek epoki ssaków” i innym widzowie będą mogli wyobrazić sobie te niezwykłe stworzenia i przyjrzeć się ich codziennemu życiu. - Tylko nie podchodźcie za blisko - informuje nadawca (więcej tutaj).

„Ziemia: cztery pory roku” („Earth's Great Seasons”)
emisja: w niedzielę i poniedziałek, 9 i 10 kwietnia br. o 15:35

Ta seria ukazuje niezwykłą naturę czterech pór roku na naszej planecie oraz to, jak zwierzęta i rośliny stawiają czoła przynoszonym przez nie wyzwaniom. W każdym odcinku widzowie przyjrzą się innej porze roku i zobaczymy, że każda z nich ma własną, niepowtarzalną naturę. Przekonają się, jak różne zwierzęta znajdują niezwykłe sposoby, aby przetrwać. Przedstawiciele fauny muszą zdobyć wystarczająco dużo do jedzenia, znaleźć partnerów, wychowywać młode i radzić sobie z pogodą - a każda pora roku stanowi dla nich nowe, trudne wyzwanie (więcej tutaj).

„Weekend Dnia Ziemi”:
emisja: w sobotę i niedzielę, 22 i 23 kwietnia br.
Kanał Polsat Viasat Nature zaprasza na zestaw programów, które przypomną nam, jak niezwykłym miejscem jest nasza planeta. Widzowie zobaczą jej niezwykłą różnorodność i siłę, będą mogli zastanowić się nad przyszłymi wyzwaniami i odwiedzą każdy zakątek Ziemi: od kenijskiego rezerwatu Masai Mara po skaliste pustkowia Kanady. - Wybierzmy się w podróż dookoła globu, aby świętować Dzień Ziemi (22 kwietnia) - zachęca nadawca.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K 1xDVB-S2X 1xDVB-T2/C

Octagon SF8008 Supreme Combo UHD 4K DVB-S2X, DVB-T2 - odbiornik...

539 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 HEVC DI-WAY 2020 Mini

Mini odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki DI-WAY z trybem hotelowym...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 1-2/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 1-2/2023

12 zł Więcej...