reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Powrót na rynek odbiornika Vu+ Zero HD rev.2

dodano: 2023-03-31 12:31 | aktualizacja: 2023-03-31 15:12
autor: Janusz Sulisz | źródło: satkurier.pl/hollex.pl

Vu plus zero HD VU+ zero HD rev 2 HEVC przod 360px Od ponad roku na rynku nie było bardzo popularnego odbiornika satelitarnego na Linuksie marki Vu+ ZERO HD rev.2 HEVC - były tylko odbiorniki Vu+ 4K (Vu+ ZERO 4K, Vu+ UNO 4K SE i Vu+ DUO 4K SE). Nie wszystkich to interesowało ze względu na wyższe ceny tunerów 4K i brak potrzeby kupowania droższego sprzętu, jeśli to miał być tuner do drugiego pokoju lub dla telewizora HD, a nie UHD. Teraz tuner HD od Vu+ powraca (na razie tylko w wersji czarnej obudowy, ale była też biała) - cena została prawie taka sama. Odbiornika nie było na rynku ze względu na braki procesorów firmy Broadcom.

satkurier.pl
Vu+ Zero HD


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Vu+ ZERO HD rev.2 to odbiornik Vu+ na Linuksie z 1xCA (czytnik karty) z HEVC/H.265 i nowym pilotem. Posiada pojedynczą głowicę DVB-S2. Procesor firmy Broadcom 7362 o częstotliwości 751 MHz, 512 MB DDR pamięci RAM i 256 MB pamięci flash. Od poprzedniej wersji odbiornika ZERO Black różni się obsługą HEVC na poziomie HD (bez 4K) oraz nowym pilotem.

Vu+ ZERO HD rev.2 ma niewielkie gabaryty (160x145x30 mm) i jest oparty na systemie operacyjnym Linux (E2). Wystarczająca liczba złącz umożliwia m.in. podłączenie do sieci LAN i współpracę z dyskami na USB. Doskonała alternatywa dla osób, które nie potrzebują gniazda CI (nie potrzebują kupować modułów CI/CI+ np. dla CANAL+, Polsatu czy tivùsat i e-SATA.

Vu+ ZERO HD rev.2 HEVC to taki typowy odbiornik sieciowy w domu z większą liczbą pomieszczeń z telewizorami.
 
Panel tylny Vu+ ZERO HD rev.2 HEVC fot. hollex.pl

Źródło: hollex.pl 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowości


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X

Octagon SF8008 Combo UHD 4K S2X - nowy odbiornik UHD...

489 zł Więcej...

Odbiornik PULSe 4K Mini

PULSe 4K Mini - najnowszy odbiornik Ultra HD od słowackiej...

449 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

259 zł Więcej...