reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Filmy, seriale i dokumenty w Wielkanoc w TVC

dodano: 2023-04-07 15:21
autor: Łukasz Knapik | źródło: MWE Networks

TVC - Spędź Wielkanoc z TVC z najciekawszymi dokumentami i zapierającymi dech w piersiach filmami oraz serialami - zachęca nadawca. W czasie świąt wielkanocnych kanał TVC poleca swoim widzom takie programy jak „Odnalezieni. Historie cudów”, „Celnicy”, „Kupiec Hitlera”, „Bonanza”, „Kabaretowy szał”, „Pan Kleks w kosmosie”, „Potwór z głębin”, „Baśń o kociej czarodziejce”, „Donieck. Na linii frontu”, „Zabójcza zemsta”, „Potop” i „Znachor”, oraz takie pasmo jak „TVCodziennie”.

TVC


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał TVC pokaże produkcję „Odnalezieni. Historie cudów”. - Poznaj inspirującą i podnoszącą na duchu serię, która dzięki wierze ponownie łączy ludzi z ich najcenniejszymi rzeczami i bliskimi. Odkryj każdą historię, która inspiruje do poszukiwania głębszego znaczenia w życiu i cieszenia się pięknem, które nas otacza - zachęca nadawca.

Stacja pokaże także program „Celnicy”. Na każdym przejściu granicznym celnicy każdego dnia próbują wyłapać przemytników narkotyków, papierosów, rzadkich okazów i zwierząt. A to wszystko to nielegalny biznes jest warty miliardy dolarów.  Ich czujność nigdy nie zasypia (więcej tutaj).

W 2013 roku w Monachium odkryto ogromną kolekcję zaginionych arcydzieł. Co się kryje za tajemniczym zaginięciem sztuki? Kto jest odpowiedzialny za jej zniknięcie? Jaki ma to związek z Adolfem Hitlerem? O tym widzowie przekonają się oglądając program „Kupiec Hitlera”.

Kanał poleca swoim widzom również serial „Bonanza”. - Obejrzyj kultowy serial, który opowiada o losach rodziny Cartwrightów. Zobacz z czym zmaga się ojciec, który sam wychowuje czterech synów, w trudnej powojennej rzeczywistości - zachęca nadawca (więcej tutaj).

W ramówce widzowie znajdą również program „Kabaretowy szał”. - Uśmiechnij się razem z TVC oglądając solidna dawkę humoru od najbardziej znanych polskich zespołów kabaretowych - zachęca nadawca. W programie wystąpią między innymi Kabaret Młodych Panów, Kabaret Ani Mru-Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju (więcej tutaj).

W ramówce pojawi się także film „Pan Kleks w kosmosie”. Wielki Elektronik porywa dziewczynkę, którą chce ofiarować Elektronikowi. - Wyrusz na ratunek z Panem Kleksem i jego wiernymi kompanami - zachęca nadawca (więcej tutaj, tutaj i tutaj).

„Potwór z głębin” to film z 2022 roku. Toksyczne odpady dostają się do jaskini Po pewnym czasie okazuje się, że jest tam potwór, który ma w sobie ludzki pierwiastek. Odróżnia dobrych ludzi od złych ludzi. Kim jest potwór? Tego widzowie dowiedzą się oglądając TVC (więcej tutaj).

Stacja wyemituje również film „Baśń o kociej czarodziejce”. - Dołącz do niesamowitej historii o miłości i jej perypetiach. Jak lalkarz może się spotykać z księżną? Czy miłość pokona wszystkie przeciwności losu i jak czarodziejka przyczyniła się do ich relacji? Przekonaj się sam jakie są dalsze losy miłości w tej niesamowitej baśni - zachęca nadawca (więcej tutaj).

W serialu „Donieck. Na linii frontu” widzowie poznają historię dwutygodniowej misji ukraińskiego batalionu na lotnisku w Doniecku oraz jak z walką żołnierze starają się zrozumieć liczne pytania dotyczące natury wojny, wroga i własnej tożsamości jako Ukraińców (więcej tutaj).

Kanał pokaże także film „Zabójcza zemsta”. Lu Ziming nie jest na rękę potentatom naftowym. Cudem uszedł z życiem po brutalnym zamachu na niego. Wrobiono go w zabójstwo, nie odpuści. Poszuka sposobu na udowodnienie swojej niewinności i zemści się na nich (więcej tutaj).

W filmie „Potop” widzowie poznają Andrzeja Kmicica, który musi dokonać wielu wyrzeczeń nie tylko w walce z wrogami ojczyzny, ale także w miłości (więcej tutaj).

W filmie „Znachor” profesor chirurg Rafał Wilczur traci pamięć i trafia na wieś. Przez wiele lat nie wie kim jest i co robił w życiu. - Zobacz jak powoli przypomina sobie medyczną wiedzę, kiedy trafia na chorych i niedołężnych ludzi i jakie to wywołuje oburzenie wśród miejscowych lekarzy - zachęca nadawca. Jak się potoczyła dalej ta historia widzowie dowiedzą się oglądając TVC (więcej tutaj).

„TVCodziennie” to emitowane codziennie o godzinie 20:00 pasmo filmowo-serialowe na kanale TVC (więcej tutaj).
 
Josef Weinzettel i Libuše Šafránková w filmie „Baśń o kociej czarodziejce”, foto: MWE Networks
Josef Weinzettel i Libuše Šafránková w filmie „Baśń o kociej czarodziejce”, foto: MWE Networks


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik AB CryptoBox 752HD Combo

Odbiornik HD Combo DVB-S2X, DVB-T2, DVB-C z kieszenią na moduły...

349 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle R 4K

Homatics Dongle R to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

249 zł Więcej...

nc+ telewizja na kartę + moduł CI+

CAM CI+ 4K (bez ECP) z kanałami Museum 4K i...

299 zł Więcej...