reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj
ODBLOKUJ-REKLAMY.jpg

Seriale i filmy w kwietniu w Polsat JimJam

dodano: 2023-04-10 18:07
autor: Łukasz Knapik | źródło: AMC Networks International

Polsat JimJam W kwietniu br. kanał Polsat JimJam poleca serial „Szymon”, filmy „Barbie Dreamtopia”, „Lego Friends: Girlz 4 Life”, „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy”, „Lego Friends: Moc przyjaźni”, „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła”, „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny”, „Pettson i Findus”, „Truskaweczka: Warto marzyć”, „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa”, „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!”, „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli”, „Strażak Sam i bohaterowie burzy” i „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł”, w ramach pasma „Bohater miesiąca” serial „Basia i Bartek”, w ramach pasma „Miesiąc z rodziną i przyjaciółmi” („Rodzina i przyjaciele”) takie produkcje jak „Szymon”, „Jak borsuk z lisem” i „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham”, a w ramach pasma „Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam” takie seriale jak „Ricky Zoom” i „Rajdek - mała wyścigówka”.

Polsat JimJam


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kwiecień 2023 roku w ofercie kanału Polsat JimJam:

„Bohater miesiąca”:
„Basia i Bartek”
emisja: od poniedziałku do piątku o 8:00 i 13:45

Ślimak Bartek i biedronka Basia są najlepszymi przyjaciółmi. Wspólnie z zamieszkującymi las stworzonkami - chrząszczem, gąsienicą, pająkiem, pszczołą czy pasikonikiem, przeżywają przygody, zawierają nowe znajomości i poznają otaczający świat. Jak zapowiada nadawca, każdy z odcinków pokazuje historie, które odnoszą się do codziennych wydarzeń z życia każdego dziecka i podkreśla wartość przyjaźni, miłości, wzajemnego szacunku oraz poszanowania otaczającego nas świata. Czego bajka „Basia i Bartek” uczy dzieci? Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Pracy zespołowej: bajka uczy, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Wartości natury i zwierząt: program uwrażliwia widzów na przyrodę wokół nas. Na przygody tych uroczych przyjaciół stacja zaprasza w dni powszednie w godzinach 8:00 i 13:45 (więcej tutaj).

„Miesiąc z rodziną i przyjaciółmi”:
emisja: codziennie o 8:15 i 16:10
Nasi najbliżsi to osoby, które odgrywają niezwykle ważną rolę w naszym dorastaniu, poznawaniu siebie i swoich emocji. W ramach serii „Rodzina i przyjaciele” najmłodsi widzowie będą mogli obejrzeć takie bajki jak „Szymon”, „Jak borsuk z lisem” oraz „Nawet nie wiesz jak bardzo cię kocham”. Jak zapewnia nadawca, programy w tej serii wspierają rozwój społeczny dzieci. Pokazują, jak ważni są ludzie wokół nas i uczą budowania relacji. Dzięki bohaterom mali widzowie dowiadują się również, jak dbać o swoich przyjaciół i bliskich. Na maraton bajek z odznaką „Rodzina i przyjaciele” kanał zaprasza codziennie w godzinach 8:15 i 16:10 (więcej tutaj).

„Szymon”
emisja: codziennie o 8:55 i 17:10

Nowe odcinki. Szymon to niezwykle energiczny, charyzmatyczny i mega szalony mały króliczek, którego mali widzowie znają i kochają! Jego życie jest zazwyczaj beztroskie i słoneczne, ale czasami na niebie pojawiają się deszczowe chmury. Jednak bez względu na to, jakie problemy napotyka, Szymon uczy, że po deszczu zawsze wychodzi słońce. Jak zapewnia nadawca, ten zabawny króliczek dzięki swoim przygodom pokazuje dzieciom, jak ważne są następujące wartości: radość z życia, relacje rodzinne, przyjaźń, zabawa, rywalizacja fair play, szacunek dla przyrody oraz ciekawość. Czego bajka „Szymon” uczy dzieci? Ciekawości: program pokazuje, jak być otwartym na świat i nie bać się zadawać pytań. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem serialu jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Na przygody Szymona stacja zaprasza codziennie w godzinach 8:55 i 17:10.

„Zapraszamy do nauki z Polsat JimJam”:
emisja: codziennie o 9:55 i 14:00
Jak zapewnia nadawca, bajki na kanale Polsat JimJam nie tylko bawią, ale też uczą. Pokazują dzieciom świat nauki, techniki i przyrody. W kwietniu br., w ramach pasma edukacyjnego, dzięki seriom animowanym „Ricky Zoom” (więcej tutaj) oraz „Rajdek - mała wyścigówka” mali widzowie poznają otaczający ich świat. Ricky Zoom pokaże dzieciom jak ważni w naszym życiu są przyjaciele i jak współpracować w grupie, a dzięki Rajdkowi najmłodsi będą mieli okazję nauczyć się efektywnej komunikacji, dokonywania dobrych wyborów i rozwiązywania problemów. Czego bajki z pasma edukacyjnego uczą dzieci? Pracy zespołowej: programy uczą, jak ważna jest współpraca i komunikacja w grupie. Relacji rodzinnych i przyjacielskich: ważnym przesłaniem bajek jest znaczenie rodziny i przyjaciół. Rozwiązywania problemów: programy podkreślają, że nawet z najtrudniejszej sytuacji jest jakieś wyjście. Na naukę i zabawę z Polsat JimJam stacja zaprasza codziennie w godzinach 9:55 i 14:00 (więcej tutaj).

Filmy:
emisja: w soboty i niedziele około 11:00 i 13:00
W kwietniu br. kanał Polsat JimJam pokaże takie filmy jak (więcej tutaj): w sobotę, 1 kwietnia br. o godzinie 10:55 „Barbie Dreamtopia” i o godzinie 13:00 „Lego Friends: Girlz 4 Life” (więcej tutaj), w niedzielę, 2 kwietnia br. o godzinie 10:55 „Barbie Dreamtopia: Festiwal zabawy” i o godzinie 13:00 „Lego Friends: Moc przyjaźni”, w sobotę, 8 kwietnia br. o godzinie 10:55 „Pani Pajączkowa: Książę, Księżniczka i Pszczoła” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Lego Friends: Moc przyjaźni”, w niedzielę, 9 kwietnia br. o godzinie 10:55 „Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Pettson i Findus”, w sobotę, 15 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Truskaweczka: Warto marzyć” (więcej tutaj), w niedzielę 16 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Dziki świat braci Kratt: Przygoda w głębinach”, w sobotę, 22 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Pettson i Findus” i o godzinie 13:00 „Ciekawski George: Witaj wiosno!”, w niedzielę, 23 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Franklin i przyjaciele - podwodna wyprawa” i o godzinie 13:00 „Ciekawski George i Halloweenowy Festiwal Strachów”, w sobotę, 29 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam: Uwaga, kosmici!” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Dzień Diesli” (więcej tutaj), a w niedzielę, 30 kwietnia br. o godzinie 11:00 „Strażak Sam i bohaterowie burzy” (więcej tutaj) i o godzinie 13:00 „Tomek i przyjaciele: Przygoda na Wyspie Mgieł” (więcej tutaj).


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje stacji TV i VOD


Informacje
reklama
reklama
reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Stojak ścienny regulowany 60-100cm

stojak ścienny boczny, ocynkowany

129 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ DUO 4K SE S2X FBC

Vu+ DUO 4K SE - najnowszy odbiornik Ultra HD 4K...

1 690 zł Więcej...

Odbiornik Vu+ ZERO 4K

Vu+ ZERO 4K - najtańszy odbiornik Ultra HD od koreańskiego...

659 zł Więcej...