reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

„Czarna owca” w telewizji TVN

dodano: 2023-04-29 03:49
autor: Łukasz Knapik | źródło: TVN Warner Bros. Discovery/satkurier.pl

Agora Next Film TVN „Czarna owca” W sobotę, 29 kwietnia br. o godz. 21:35 w telewizji TVN wyemitowany zostanie premierowo polski film „Czarna owca”. Producentem filmu jest TVN (Warner Bros. Discovery), a dystrybutorem jest Next Film z grupy Helios (Agora). W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik. Reżyserem filmu jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka.

Agora Next Film TVN „Czarna owca”


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Czasem jedno słowo niesie za sobą lawinę konsekwencji, jedna decyzja jest w stanie zaważyć na dalszym losie całej rodziny. Ale zmiany nie muszą być złe, prawda? Magdalena (w tej roli Magdalena Popławska) i Arkadiusz (Arkadiusz Jakubik) tworzą zgrane małżeństwo z 25-letnim stażem, opiekujące się chorym dziadkiem, Walentym (Włodzimierz Press). Mieszkają z synem Tomaszem (Kamil Szeptycki), który jest w długoletnim związku ze swoją dziewczyną, Joanną (Agata Różycka). Pozornie wszystko jest w porządku - typowa rodzina. A jednak. Magdalena, nauczycielka w katolickim liceum, ukrywa przed wszystkimi fakt, że woli kobiety, Arkadiusz od dłuższego czasu nie może znaleźć pracy, a Tomasz - popularny youtuber, kieruje się głównie swoim interesem. Ambaras zaczyna się, kiedy zmęczona życiem w ukryciu Magdalena postanawia iść za głosem serca, uruchamiając lawinę kolejnych zdarzeń. Joanna zrywa z Tomaszem, dziadek znika, a Arkadiusz ma problem z posklejaniem rzeczywistości na nowo. Gdy w końcu tłumione od lat kryzysy, konflikty i pragnienia eksplodują, każdy zaczyna żyć na własny rachunek. A przynajmniej tak mu się wydaje. Czy każdy z bohaterów odnajdzie swój własny sposób na szczęście?

Reżyserem filmu „Czarna owca” jest Aleksander Pietrzak, autorem scenariusza Bartosz Kozera, a za zdjęcia odpowiadał Mateusz Pastewka. W obsadzie znaleźli się Magdalena Popławska, Agata Różycka, Anna Cieślak, Anna Smołowik, Paulina Puślednik, Edyta Bełza, Katarzyna Chojnacka, Elisabeth Duda, Justyna Litwic, Natalia Sierzputowska, Natalia Ulicki, Elżbieta Jodłowska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Arkadiusz Jakubik (więcej tutaj).

Dodajmy, że film „Czarna owca” pojawił się w kinach w piątek, 13 sierpnia 2021 roku (więcej tutaj).

Przypomnijmy, iż polskie filmy w telewizji znajdziecie w weekendowym wykazie satkurier.pl: „Przewodnik po polskich filmach w PL TV”, w dziale „Propozycje stacji TV” (więcej tutaj).
 
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora
Arkadiusz Jakubik, Magdalena Popławska, Włodzimierz Press, Kamil Szeptycki i Agata Różycka na plakacie promującym kinową emisję filmu „Czarna owca”, foto: Agora


„Czarna owca” - emisja w sobotę, 29 kwietnia 2023 roku o godz. 21:35 w TVN.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

130 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2 GIP Box Mini HEVC

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 marki GIP dla Naziemnej Telewizji...

119 zł Więcej...