reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Levira przedłuża umowy na nadawanie FTA

dodano: 2023-05-07 10:02
autor: RO | źródło: broadbandtvnews.com

Estonia ETV Estońscy widzowie telewizji naziemnej będą mieli bezpłatny dostęp do kanałów telewizyjnych w różnych językach przez co najmniej 3 kolejne lata. Wiceprezes ds. usług medialnych w firmie Levira, Indrek Lepp, powiedział, że wynika to z rozszerzeń kontraktów na nadawanie FTA, które firma osiągnęła z kilkoma nadawcami.

levira.com
Levira Estonia


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Oprócz estońskiego nadawcy publicznego ERR, są wśród nich amerykańskie organizacje Radio Free Europe/Radio Liberty i Voice of America z kanałem Current Time TV (Nastojaszczee Wremia) oraz Telewizja Polska S.A. z kanałem TVP World.

Levira, główny operator sieci telewizyjnych i radiowych w Estonii, powiedział, że jest to szczególnie ważne w kontekście spadku liczby widzów telewizji naziemnej w ciągu ostatniego roku.

Naziemna telewizja cyfrowa to najbardziej przyjazne dla środowiska niezawodne rozwiązanie, dzięki któremu telewizja linearna jest dostępna bezpłatnie dla wszystkich. Ponadto DTT ma również kluczowe znaczenie w komunikacji kryzysowej.

Darmowa telewizja w Estonii składa się z takich stacji, jak ETV, ETV2, ETV+, 3+, anglojęzycznych France 24 i TVP World, rosyjskojęzycznych Euronews i Current Time TV.

Źródło: broadbandtvnews.com 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii TV naziemna - świat


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Konwerter Unicable II Inverto 32 tunery (5520) EVOBOX

Konwerter Unicable II marki Inverto pozwala na jednoprzewodową (szeregową) transmisję...

219 zł Więcej...

SAT Kurier - 7-8/2022 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 7-8/2022

12 zł Więcej...

Antena TELE System PF85 grafit

Włoska, stalowa antena podświetlana PF85 znanej firmy TELE System, z...

179 zł Więcej...