reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Dokumentalny JOJ Svet na lato 2023

dodano: 2023-06-15 19:51
autor: RO | źródło: parabola.cz

JOJ W lato 2023 wystartuje nowy kanał JOJ Svet słowackiej grupy medialnej JOJ Group. Nowy projekt skupi się na filmach dokumentalnych, stając się 9. kanałem grupy JOJ na Słowacji oraz ogólnie 14. kanałem w portfolio tego dużego nadawcy komercyjnego. Licencję jakiś czas temu przyznała słowacka RpMS (Rada pro mediální služby).

JOJ Svet
JOJ Svet


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
JOJ Svet zaoferuje najlepsze i najnowsze filmy dokumentalne z całego świata w języku słowackim. Ma zamiar pokazać oryginalne produkcje słowackie i partnerskie od renomowanych twórców krajowych i zagranicznych.
 

Jesteśmy dumni, że TV JOJ wzbogaci ofertę programową o pożądany wśród widzów kanał dokumentalny, który wniesie szeroką gamę gatunków, przestrzeń dla rodzimych twórców oraz oczekiwaną wartość sprzedażową w postaci programów edukacyjnych

- mówi dyrektor generalny JOJ Group, Marcel Grega.


JOJ Svet będzie nadawany wyłącznie na rynku słowackim, oferując najnowsze filmy dokumentalne o różnym charakterze, które są produkowane od 2014 roku.

JOJ Svet chce dotrzeć do widzów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach - od przyrody i zwierząt, przez historię, politykę, nauki społeczne, astronomię i kosmos, po przeszłość i teraźniejszość. Trendy i spojrzenia nie tylko na wydarzenia, ale także na przyszłość z różnych punktów widzenia, które interesują ludzkość, nauczają i jednocześnie pozwalają iść do przodu.

JOJ we współpracy z najwyższej rangi filmowcami krajowymi i zagranicznymi produkuje własny serial dokumentalny, który będzie emitowany tylko w telewizji JOJ Svet.
 

JOJ Svět to wyzwanie, które zawiera determinację, aby pokazać Słowacji cały świat. Świat fascynujący, inspirujący, piękny pomimo wszystkiego, co mu robimy. Wierzę, że JOJ Svět będzie sensowną stacją telewizyjną, która przyniesie komuś radość, dobre samopoczucie, odpoczynek, informację, a może nową perspektywę, nowe fakty. Nie mogę się doczekać tego projektu i co nie mniej ważne, doceniam zaufanie, jakim obdarzyło mnie kierownictwo telewizji JOJ. Osobiście pociąga mnie współpraca i wspieranie słowackiej produkcji dokumentalnej, czy to współpraca z ważnymi osobistościami w słowackiej produkcji dokumentalnej, czy też ze studentami, których praca zasługuje na uwagę

- mówi szefowa przyszłej stacji JOJ Svet, Martina Cyprichová.


Jak odbierać JOJ Svet?
Stacja o charakterze dokumentalnym (tzw. factual entertainment) będzie dostępna na Słowacji za pośrednictwem operatorów satelitarnych, kablowych, IPTV i OTT. Wejdzie również do platformy streamingowej JOJ play - wszystkie dokumenty będą zawarte w pakiecie premium.

Źródło: parabola.cz 

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Opticum T-BOX DVB-T2 H.265 HEVC HbbTV

Najnowszy odbiornik DVB-T/T2 z HEVC/H.265 i obsługą HbbTV marki Opticum...

289 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX R Plus 4K

Homatics BOX R Plus to najnowszy wzbogacony m. in. o...

629 zł Więcej...

Mini PC Homatics Dongle G Google TV

Homatics Dongle G to odtwarzacz multimedialny 4K o kompaktowej konstrukcji...

279 zł Więcej...