reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Wakacje pełne akcji w sierpniu w AXN

dodano: 2023-07-26 16:38 | aktualizacja: 2023-07-26 22:32
autor: Łukasz Knapik | źródło: Antenna Group

AXN Jak zapowiada nadawca, wakacje pełne akcji w sierpniu br. w stacji AXN. David Boreanaz jako dowódca oddziału fok; Renée Zelweger i Ewan McGregor w odwiecznej walce płci; Tom Hanks prowadzący oddział na Normandię; Russell Crowe w roli amerykańskiego matematyka, Johna Nasha, oraz Tom Cruise w roli najsłynniejszego agenta od misji niemożliwych. W sierpniu br. na kanale AXN widzowie będą mogli zobaczyć 6. sezon serialu „SEAL Team” oraz filmy „Do diabła z miłością”, „Szeregowiec Ryan”, „Piękny umysł” i weekend z serią „Mission: Impossible” („Mission: Impossible II”, „Mission: Impossible III”, „Mission: Impossible - Ghost Protocol” i „Mission: Impossible - Rogue Nation”).

AXN


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Sierpień 2023 roku w ofercie kanału AXN:

Serial „SEAL Team” pokazuje losy członków najbardziej elitarnego oddziału sił specjalnych amerykańskiej marynarki wojennej. Członkowie grupy United States Navy Sea, Air and Land (SEAL) biorą udział w misjach w różnych zakątkach świata. Życie pod wojskowym rygorem i wyjazdy na śmiertelnie niebezpieczne misje mają ogromny wpływ na ich rodziny, psychikę i życie prywatne. Dowódcą tytułowego oddziału jest Jason Hayes (w tej roli David Boreanaz). W skład jego drużyny wchodzą: Ray Perry, prawa ręka Jasona; Sonny Quinn, zdolny i lojalny żołnierz, który boryka się z tendencjami do zachowań samo destrukcyjnych; Clay Spenser, młody żołnierz, który długo starał się zostać stałym członkiem zespołu; oraz Lisa Davis, odpowiedzialna za zaopatrzenie drużyny w potrzebny sprzęt przed każdą misją. W nowym sezonie drużyna Jasona znajdzie się w śmiertelnej pułapce i wyruszy z tajną misją na terytorium kontrolowanym przez rosyjskie wojska. Szósty sezon serialu „SEAL Team” emitowany będzie od wtorku, 1 sierpnia br. o godzinie 21:05 w AXN. Kolejne odcinki widzowie będą mogli zobaczyć w każdy wtorek w godzinach 21:05 i 22:05 w stacji AXN (więcej tutaj).

„Do diabła z miłością” opowiada o odwiecznej walce płci, starciu kobiety, która poprzysięgła, że nigdy się nie zakocha, i kobieciarza, który sądzi, iż nie potrzebuje miłości. Barbara Novak (Renée Zellweger) - autorka bestsellerowego poradnika dla kobiet o zacięciu feministycznym staje się celem ataków Catchera Blocka „Catcha” (Ewan McGregor), dziennikarskiego asa, który zmienia kobiety jak rękawiczki. Postanawia on uwieść Barbarę, ośmieszając w ten sposób tezy, które zawarła w swojej książce. Napięcie i energia iskrząca z wzajemnych relacji dwójki „przeciwników” wystarczyłaby, aby polecieć na księżyc i z powrotem. Innymi słowy, spotkały się wreszcie dwie połówki. Film „Do diabła z miłością” wyemitowany zostanie w sobotę, 12 sierpnia br. o godzinie 15:35 na kanale AXN (więcej tutaj).

„Szeregowiec Ryan” to historia oglądana oczami kilku amerykańskich żołnierzy, zaczyna się w decydującym dniu inwazji na Normandię. Oto plaża, na której, podczas śmiertelnie niebezpiecznej misji, ludzie muszą dokonać niemożliwego. Kapitan John Miller (Tom Hanks) otrzymuje rozkaz przedarcia się za linię wroga, by odnaleźć szeregowca Jamesa Ryana, którego trzej bracia polegli w walce. Stojąc twarzą w twarz ze śmiercią żołnierze pytają o sens tej, zdawać by się mogło, beznadziejnej misji. Dlaczego ośmiu ludzi musi ryzykować życie, by ocalić jednego? W brutalnej rzeczywistości krwawej wojny każdy z bohaterów stara się przetrwać i znaleźć własną odpowiedź. Film „Szeregowiec Ryan” wyemitowany zostanie w niedzielę, 20 sierpnia br. o godzinie 20:00 w stacji AXN (więcej tutaj).

„Piękny umysł” to obraz życia geniusza matematycznego, inspirowana biografią amerykańskiego naukowca - Johna Forbesa Nasha, Jr. Przystojny i znany ze swojego ekscentrycznego zachowania Nash (Russell Crowe) dość wcześnie dokonał zadziwiającego odkrycia naukowego, stając tym samym u progu międzynarodowej kariery. Jego fantastyczne pasmo sukcesów i nagłe wyniesienie na wyżyny intelektualne zostały poważnie podkopane w momencie zdiagnozowania u Nasha symptomów schizofrenii. Stawiając czoła przeciwnościom, które niejeden znakomity umysł doprowadziły do załamania, Nash z pomocą swojej oddanej żony Alicji (Jennifer Connelly) próbuje zwalczyć chorobę. Po wielu latach zmagań, jego siła i wytrwałość zatriumfowały. W 1994 roku Nash uhonorowany został „Nagrodą Nobla”. Żywa legenda - John Nash, nadal prowadzi swoją pracę naukową. Film „Piękny umysł” wyemitowany zostanie w piątek, 25 sierpnia br. o godzinie 21:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Mission: Impossible II” agent specjalny Ethan Hunt (Tom Cruise) musi przerwać swój urlop i ruszyć do Sydney z misją powstrzymania groźnego wroga. Mężczyzna zbiera zespół, aby stawić czoła Seanowi Ambrose'owi (Dougray Scott), który wykradł groźnego wirusa i teraz zamierza wzbogacić się kosztem milionów niewinnych ludzi, wywołując epidemię na całym świecie. Trzykrotnie wyróżniony nominacją do „Oscara” Tom Cruise („Jerry Maguire”) po raz drugi wciela się w postać nieustraszonego bohatera, który musi dokonać niemożliwego. Film „Mission: Impossible II” wyemitowany zostanie w sobotę, 26 sierpnia br. o godzinie 17:20 w stacji AXN (więcej tutaj).

Tom Cruise po raz kolejny wciela się w Ethana Hunta w „Mission: Impossible III”, thrillerze wyreżyserowanym przez J.J. Abramsa (Zagubieni, Agentka o stu twarzach). Zmuszony przez przełożonych (Laurence Fishburne i Billy Crudup) do powrotu do agencji, Hunt staje naprzeciw najokrutniejszego przeciwnika, z jakim dane mu było walczyć - bezwzględnego handlarza bronią Owena Daviana (zdobywca „Oscara” Philip Seymour Hoffman). Z pomocą członków zespołu IMF (Ving Rhames, Jonathan Rhys Meyers oraz Maggie Q) Ethan rozpoczyna wyścig od Rzymu, aż po Szanghaj, by ocalić porwana agentkę (Keri Russell) i powstrzymać Daviana przed wyeliminowaniem następnego celu - swojej żony Julii (Michelle Monaghan). Film „Mission: Impossible III” wyemitowany zostanie w sobotę, 26 sierpnia br. o godzinie 20:00 na kanale AXN (więcej tutaj).

W filmie „Mission: Impossible - Ghost Protocol” oskarżony o terrorystyczny zamach bombowy na Kreml, agent Impossible Missions Force (IMF) Ethan Hunt (Tom Cruise) wraz z resztą zespołu zostaje zwolniony z obowiązków w chwili, kiedy prezydent wdraża „Ghost Protocol”. Pozostawiony bez środków i wsparcia, Ethan musi znaleźć sposób na oczyszczenie dobrego imienia agencji oraz uniemożliwienie kolejnego ataku. Sprawę komplikuje fakt, iż Ethan zostaje zmuszony do podjęcia się misji wraz z zespołem byłych agentów Impossible Missions Force, których osobistych motywów do końca nie poznał. Film „Mission: Impossible - Ghost Protocol” wyemitowany zostanie w niedzielę, 27 sierpnia br. o godzinie 17:15 w stacji AXN (więcej tutaj).

Ethan Hunt (Tom Cruise), agent elitarnej rządowej jednostki Impossible Missions Force, po raz kolejny udowodni, że nie ma dla niego misji niemożliwej - w filmie „Mission: Impossible - Rogue Nation”. Po rozwiązaniu Impossible Missions Force, Ethan zostaje na lodzie, sam przeciw wysoko wyspecjalizowanej sieci agentów, Syndykatowi, który jest zdeterminowany, by zaprowadzić na świecie nowy porządek. Służyć ma temu eskalacja ataków terrorystycznych. Ethan, nie mając innego wyjścia, skrzykuje starą gwardię, by stawić czoła groźnemu Syndykatowi. Dołącza do nich zdyskredytowana agentka brytyjskiego wywiadu, która może, ale nie musi, stać po stronie Impossible Missions Force. Film „Mission: Impossible - Rogue Nation” wyemitowany zostanie w niedzielę, 27 sierpnia br. o godzinie 20:00 na kanale AXN (więcej tutaj).
 
Ewan McGregor i Renée Zellweger w filmie „Do diabła z miłością”, foto: Antenna Group
Ewan McGregor i Renée Zellweger w filmie „Do diabła z miłością”, foto: Antenna Group
Ewan McGregor i Renée Zellweger w filmie „Do diabła z miłością”, foto: Antenna Group
Ewan McGregor i Renée Zellweger w filmie „Do diabła z miłością”, foto: Antenna Group
Tom Cruise w filmie „Mission: Impossible III”, foto: Paramount Pictures
Tom Cruise w filmie „Mission: Impossible III”, foto: Paramount Pictures


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Propozycje


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Odbiornik Vu+ ZERO rev.2 HEVC

Vu+ ZERO rev.2 - najnowszy odbiornik Vu+ na Linuksie z...

429 zł Więcej...

Mini PC Homatics BOX Q

Homatics BOX Q to najpotężniejszy odtwarzacz multimedialny 4K na rynku...

319 zł Więcej...

Miernik FindSAT VF-6800 PRO Combo (WS-6944P) DVB-S/S2/T/T2/C2

Miernik dla pomiarów cyfrowych sygnałów satelitarnych DVB-S/S2, DVB-T/T2, DVB-C/C2 w...

419 zł Więcej...