reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

JOJ Svet - znana data startu kanału dokumentalnego

dodano: 2023-08-01 09:19
autor: Jerzy Kruczek | źródło: satelitnatv.sk/joj.sk

JOJ Svet JOJ Svet - nowy kanał słowackiej JOJ Group, wystartuje 15 sierpnia 2023 roku, dowiedział się satelitnatv.sk. JOJ Svet zaoferuje filmy dokumentalne z całego świata. Będzie to 9. kanał JOJ Group w języku słowackim i 14. kanał tej grupy ogólnie.

www.jojgroup.sk
JOJ Svet www.jojgroup.sk


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Kanał dokumentalny JOJ Svet będzie dostępny dla słowackich gospodarstw domowych w ramach płatnych ofert platform satelitarnych, kablowych, IPTV i OTT. JOJ Svet będzie również częścią usługi streamingowej JOJ play - wszystkie dokumenty będą dostępne w pakiecie Premium.
 

- Jestem dumny, że telewizja JOJ wzbogaci swoją ofertę o kanał dokumentalny, którego oczekują widzowie, który wniesie szeroką gamę gatunków, przestrzeń dla rodzimych twórców oraz oczekiwaną wartość dodaną w postaci programów edukacyjnych - powiedział w połowie czerwca br. Marcel Grega, CEO JOJ Group.

JOJ Svet będzie skierowany do widzów w każdym wieku i o różnych zainteresowaniach czy hobby - od przyrody i zwierząt, przez historię, politykę, nauki społeczne, astronomię i kosmos, po dawne i obecne trendy oraz poglądy nie tylko na historię, ale także przyszłość, z różnych perspektyw, które nas, ludzkość, interesują, uczą, a jednocześnie popychają do przodu. Jednocześnie JOJ produkuje już własne serie dokumentalne we współpracy z twórcami krajowymi i zagranicznymi, które będzie prezentował wyłącznie widzom JOJ Svet.


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe kanały


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Olympia BX 1000+LTE Combo V/H

Nowoczesna antena szerokopasmowa BX 1000+ Olympia Combo. Zaprojektowana do w...

120 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Opticum AX LION NS H.265 HEVC

Najnowszy hybrydowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki Opticum firmy AX...

109 zł Więcej...

SAT Kurier - 3-4/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 3-4/2023

12 zł Więcej...