reklama
reklama
SAT Kurier logowanie X
  • Zaloguj

Co pokaże jesienią telewizja Polsat?

dodano: 2023-08-03 12:01
autor: Łukasz Knapik | źródło: Grupa Polsat Plus/satkurier.pl

Polsat jesień Jesienią br. telewizja Polsat poleca swoim widzom takie programy jak „Twoja twarz brzmi znajomo” (sezon 19.), „Ewa gotuje” (sezon 37.), „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” (sezon 2.), „Teściowie” (sezon 1.), „Pierwsza miłość” (sezon 20.), „Gliniarze” (sezon 15.), „Doda. Dream Show” (sezon 1.), „Ninja Warrior Polska” (sezon 8.), „The Real Housewives. Żony Warszawy” (sezon 1.), „Temptation Island Polska” (sezon 1.), „Nasz nowy dom” (sezon 21.), „Przyjaciółki” (sezon 22.) i „Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” (sezon 15.).

Polsat jesień


Prosimy o wyłączenie blokowania reklam i odświeżenie strony.
Jak zapowiada nadawca, nowe programy i seriale oraz znane już widzom produkcje.  Wśród nowości programy „Doda. Dream Show”, „The Real Housewives. Żony Warszawy” i „Temptation Island Polska” oraz serial „Teściowie”, a na drugi sezon zaprasza „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Nowe ekscytujące widowiska, pełne emocji seriale i programy. Polsat przygotował na jesień br. mnóstwo niespodzianek. Oprócz premier na widzów czekać będą kontynuacje formatów i hity filmowe. Jaka będzie jesień br. w Polsacie?

Jesień 2023 roku w ofercie telewizji Polsat:

„Twoja twarz brzmi znajomo” 19
emisja: w piątki (od 1 września br.) o 20:05

Jak zapowiada nadawca, dziewiętnasta edycja przyniesie, jak zawsze, mnóstwo fantastycznych wykonów i spektakularnych metamorfoz. Widzowie powinni się przygotować na solidną dawkę humoru i wzruszeń. Ósemka śmiałków, wśród których, tak jak w poprzednim sezonie, znalazła się wyłoniona w castingu osoba zmierzy się z wymagającym repertuarem - będą musieli zaśpiewać hity gwiazd muzyki i poddać się surowej ocenie jury. Jak sobie poradzą? O programie - odcinki: 10, prowadzący: Maciej Rock i Maciej Dowbor, jury: Małgorzata Walewska, Paweł Domagała i Robert Janowski, uczestnicy: Ewelina Flinta, Pola Gonciarz, Nick Sinckler, Jakub Szmajkowski, Jagoda Szydłowska, Magdalena Kumorek, Marcin Januszkiewicz i Jakub Gąsowski, produkcja: Endemol Shine na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Ewa gotuje” 37
emisja: w soboty (od 2 września br.) o 10:00

W nowym sezonie Ewa Wachowicz zaprosi do programu gości, którzy opowiedzą o swych pasjach i ulubionych potrawach. Nowością będzie także „współprowadzący” - tajemniczy męski głos, który zza kadru będzie w zabawny sposób komentował poczynania Ewy Wachowicz w kuchni. Ostatni odcinek zaprezentuje kuchnię typowo świąteczną, a program wyemitowany tydzień wcześniej będzie pięćsetny. O programie - odcinki: 17, prowadząca: Ewa Wachowicz, produkcja: Promiss na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” 2
emisja: w niedziele (od 3 września br.) o 17:40

Różowy Wedding Bus Izabeli Janachowskiej-Jabłońskiej znów rusza w Polskę, aby spełniać marzenia zakochanych par o bajecznym weselu. W drugim sezonie Izabela Janachowska-Jabłońska odwiedzi osiem par i zorganizuje im piękny ślub. Tak jak poprzednio będzie jej towarzyszyć grono ekspertów, którzy pomogą zrealizować pragnienia uczestników programu. Narzeczeni podzielą się z widzami swoimi romantycznymi historiami i bagażem trudnych doświadczeń. O programie - odcinki: 8, prowadząca: Izabela Janachowska-Jabłońska, produkcja: Golden Media na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Teściowie”
emisja: w niedziele (od 3 września br.) o 22:10

Serial komediowy, pokazujący w krzywym zwierciadle współczesne obyczaje i stare jak świat konflikty pokoleniowe. Stacja emitować będzie co tydzień premierowo po dwa odcinki. O serialu - odcinki: 20, obsada: Joanna Kurowska, Jolanta Fraszyńska, Julia Wieniawa-Narkiewicz, Cezary Pazura, Cezary Kosiński, Ignacy Liss, Paweł Wawrzecki, Piotr Gąsowski, Małgorzata Rożniatowska, Krzysztof Tyniec, Magdalena Wójcik, reżyseria: Krzysztof Jaroszyński, scenariusz: Krzysztof Jaroszyński i Mariusz Cieślik, produkcja: TFP na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj i tutaj).

„Pierwsza miłość” 20
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 września br.) o 18:00

Najdłużej emitowany serial obyczajowy na antenie Polsatu i jeden z najdłużej prezentowanych seriali w Polsce. Pierwszy odcinek został pokazany 4 listopada 2004 roku. W tym sezonie pojawiają się nowi bohaterowie, a wraz z nimi nowe wątki. W nowych odcinkach widzowie zobaczą między innymi Łukasza Garlickiego, Dominikę Skoczylas, Jowitę Budnik i Patryka Cebulskiego. O serialu - obsada: Aneta Zając, Aleksandra Zienkiewicz, Łukasz Płoszajski, Anna Ilczuk, Honorata Witańska, Damian Kulec, Wojciech Błach i Przemysław Sadowski, produkcja: ATM Grupa na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Gliniarze” 15
emisja: od poniedziałku do piątku (od 4 września br.) o 17:00

Jak informuje nadawca, piętnasty sezon zapowiada się naprawdę ekscytująco. Nowe i mocne historie, oparte na autentycznych wydarzeniach, sprawią, że ciężko będzie oderwać się od ekranu, zaś tytułowi „Gliniarze” będą musieli wspiąć się na wyżyny swoich umiejętności. Jak zawsze widzowie serialu mogą oczekiwać nagłych zwrotów akcji, silnych emocji, głębokich wzruszeń oraz widowiskowych strzelanin, bójek i spektakularnych pościgów. O serialu - odcinki: 60, obsada: Ewelina Ruckgaber, Piotr Mróz, Arkadiusz Krygier, Tomasz Skrzypniak, Aleksander Mackiewicz, Natalia Brudniak, Monika Miller i Oliwia Bieniuk, produkcja: Outset Films na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Doda. Dream Show”
emisja: w poniedziałki (od 4 września br.) o 20:05

Ekipa Polsatu towarzyszy gwieździe w przygotowaniach do serii koncertów. Zdjęcia z udziałem Doroty Rabczewskiej „Dody”, jej współpracowników i bliskich kręcone są między innymi w jej domu, w sali treningowej, tanecznej, w studiu, w hali, gdzie odbędzie się widowisko. Widzowie zobaczą, jak wiele pracy artystka wkłada w przygotowania do swoich występów i jak wiele kosztuje to ją samą i jej najbliższych. - Doda już nie raz dała się poznać jako bezkompromisowa perfekcjonistka. Na planie bywa więc naprawdę gorąco. Nie zabraknie emocji, wzruszeń, być może nawet łez, a zwieńczeniem tej tytanicznej pracy będzie prawdziwy „Dream Show” na światowym poziomie - zapowiada nadawca. O programie - odcinki: 8, produkcja: Rochstar na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Ninja Warrior Polska” 8
emisja: we wtorki (od 5 września br.) o 20:05

Jak zapowiada nadawca, sport i rozrywka w jednym. Zmagania zawodników na morderczym torze mają liczne grono swoich zagorzałych fanów. Jesienią br. widzowie zobaczą ósmy sezon i tym razem będzie to liga „najlepszych z najlepszych”. Wystąpią zawodnicy, którzy byli najlepsi w poprzednich sezonach. Zwycięzca otrzymuje tytuł „Wojownika Ninja” oraz 150 tysięcy złotych. Dotychczas w Polsce nikomu nie udało się ukończyć toru finałowego i zdobyć nagrody. O programie - odcinki: 7, prowadzący: Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz Jurkowski „Juras”, produkcja: Jake Vision na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„The Real Housewives. Żony Warszawy”
emisja: w środy (od 6 września br.) o 20:05

Ten zagraniczny format doczekał się polskiej wersji. Jak zapowiada nadawca, wielkie pieniądze, ogromne emocje, przyjaźnie, intrygi, a wszystko to w otoczeniu prawdziwego luksusu. Uczestniczki zostały wybrane w drodze castingu. Wszystkie odniosły ogromny życiowy sukces i na swoją pozycję zapracowały same. Są wśród nich kobiety biznesu z różnych branż - miedzy innymi kosmetycznej, hotelarskiej, medycznej, high-tech. Łączą je charyzma, pasja, z jaką podchodzą do swojej pracy i zamiłowanie do pięknych i drogich rzeczy. W programie występują: Anita Kuś-Munsanje, Magdalena Pyć-Leszczuk, Barbara Sobczak, Anna Szubierajska, Monika Żochowska, Sara Koślińska, Katarzyna Przydryga, Monika Goździalska i Anna Wrońska. Dwa finałowe odcinki poprowadzi Krzysztof Ibisz. O programie - odcinki: 12, produkcja: Rochstar na zlecenie Telewizji Polsat, program powstaje na licencji NBC Uniwersal Format, którego właścicielem jest Uniwersal Studio Group (więcej tutaj).

„Temptation Island Polska”
emisja: w środy (od 6 września br.) o 21:05

Format, który wystawia na próbę relacje par poprzez oddzielenie ich od partnerów na tytułowej „Wyspie pokus”. Rozdzielone pary zamieszkają w dwóch oddzielnych willach, a uczestnicy będą otoczeni atrakcyjnymi singlami przeciwnej płci. W trakcie pobytu nawiązują nowe relacje, a ich wierność i zaufanie zostaną poddane poważnej próbie. Czy ich miłość okaże się wystarczająco silna, aby przetrwać pokusy i wyzwania, z jakimi będą się stykać? Czy rozstaną się i wrócą do domu sami? A może wrócą z wyspy z jednym z singli? Prowadzącym pierwszej edycji reality show „Temptation Island Polska” jest dziennikarz, prezenter radiowy, producent i założyciel fundacji Najsłodsi Michał Figurski. O programie - odcinki: 12, prowadzący: Michał Figurski, produkcja: Endemol Shine Polska na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Nasz nowy dom” 21
emisja: w czwartki (od 7 września br.) o 20:05

Kolejny sezon programu startuje z nową prowadzącą - Elżbietą Romanowską (dotąd była to Katarzyna Dowbor(. Ekipa Polsatu ponownie wyrusza w Polskę, aby odmienić dom, a często i całe życie najbardziej potrzebującym. Od września 2013 roku Polsat wyremontował prawie 300 domów, ale rodzin czekających na pomoc nadal jest wiele. Tym razem z remontami zmierzy się znana już widzom drużyna architektów: Martyna Kupczyk, Marta Kołdej i Maciej Pertkiewicz, oraz niezawodni kierownicy budowy: Przemysław Oślak i Wiesław Nowobilski. O programie - odcinki: 12, prowadząca: Elżbieta Romanowska, produkcja: Constantin Enterteiment Polska na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Przyjaciółki” 22
emisja: w czwartki (od 7 września br.) o 21:05

- Trudno wyobrazić sobie czwartkowe wieczory bez „Przyjaciółek”. Na szczęście historia o niezawodnej przyjaźni kobiet, które wspólnie stawiają czoła codziennym wyzwaniom, zarówno zawodowym, jak i osobistym, będzie miała ciąg dalszy - zapowiada nadawca. Co wydarzy się w nowym sezonie? Wspólna przyszłość Ingi (w tej roli Małgorzata Socha) i Łukasza (Piotr Janowski) stanie pod znakiem zapytania. Paweł (Bartłomiej Kasprzykowski) nie uwierzy Sylwii (Natalia Lesz), która oskarżyła Ankę (Magdalena Stużyńska) o romans z Miłoszem (Bartosz Opania). Patrycja (Joanna Liszowska) będzie kontynuować walkę z bulimią. Choć zapewnia wszystkich, że panuje nad chorobą, prawda okaże się inna. O seriualu - odcinki: 12 Obsada: Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Magdalena Stużyńska-Brauer, Anita Sokołowska, Bartłomiej Kasprzykowski, Paweł Deląg, Adam Adamonis, Krzysztof Wieszczek i Ewa Kasprzyk, reżyseria: Jacek Sołtysiak, Sylwia Rosak i Anna Kasperska, scenariusz: Aneta Głowska i Magdalena Strzałkowska, produkcja: Akson Studio na zlecenie Telewizji Polsat (więcej tutaj).

„Kabaret na żywo. Młodzi i Moralni” 15
emisja: w niedziele (od 10 września br.) o 20:00

Po raz trzeci „Kabaret na żywo” w Polsacie przejmują Kabaret Moralnego Niepokoju i Kabaret Młodych Panów. W roli prowadzących wystąpią Robert Górski i Robert Korólczyk. Jak zapowiada nadawca, w roku wyborczym satyrycy przyjrzą się polskiej rzeczywistości, a teksty będą powstawały na bieżąco, aby na gorąco odpowiadały na aktualne wydarzenia z kraju i ze świata. Nie zabraknie więc satyrycznego spojrzenia na naszą scenę polityczną. O programie - odcinki: 10, prowadzący: Robert Górski i Robert Korólczyk, produkcja: Telewizja Polsat/Albert-Art/TPQLS (więcej tutaj).
 
Ewa Wachowicz podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Ewa Wachowicz podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon podczas gali „30 lat Telewizji Polsat. Wielka gala jubileuszowa w Teatrze Wielkim”, foto: Cezary Piwowarski
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Karolina Gilon w programie „Ninja Warrior Polska”, foto: WBF
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz i Honorata Witańska podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Aleksandra Zienkiewicz podczas promocji serialu „Pierwsza miłość”, foto: Cezary Piwowarski
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat
Magdalena Stużyńska-Brauer, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Joanna Liszowska w serialu „Przyjaciółki”, foto: Cyfrowy Polsat


Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy.
Więcej z kategorii Nowe programy


reklama
reklama
reklama
HOLLEX.PL - Twój sklep internetowy

Antena Inverto 120 grafit

Antena stalowa, cynkowana 120cm z zawieszeniem sztywnym w kolorze grafitowym....

399 zł Więcej...

Odbiornik DVB-T/T2/C Edision Nano T265+ HEVC (hotelowy)

Cyfrowy odbiornik DVB-T/T2/C z HEVC/H.265 marki EDISION dla Naziemnej Telewizji...

99 zł Więcej...

SAT Kurier - 5-7/2023 wersja elektroniczna

Elektroniczna wersja SAT Kuriera 5-7/2023

12 zł Więcej...